מרכז אשחר לריפוי מלחץ דם גבוה, סוכרת מבוגרים ומחלות פנימיות, מניעת ניתוחי מעקפים וצנתורים ושיקום חולי לב לאחר צנתור וניתוח מעקפים - הדרך שלנו

תרופות וניתוחים לעולם
אינם מטפלים בגורמי המחלה
אלא רק מנציחים אותה

בריאות נובעת
מאורח חיים בריא

אנחנו יצרנו את מחלותינו
ובידינו השליטה להרחיקן מחיינו

אין אדם יכול למלא
בשלמות את התכלית שלשמה
ירד לעולם כשהוא חולה

בריאות היא המצב הטבעי
והנורמלי של הגוף
החולי הוא סטייה מהטבעי

הדרך שלנו

דף הבית >> מי אנחנו >> הדרך שלנו 

המטרות שלשמן הוקם מרכז אשחר לריפוי טבעי:

מרכז אשחר לריפוי טבעי הוקם במטרה ללמד אתכם שבעיות בריאות לא סתם "קופצות" עליכם שלא באשמתכם כפי שמספרים לכם הרופאים.

בעיות בריאות נוצרות על ידיכם בגלל אי הכרה של חוקי הבריאות!

כדאי להבין שהדרך היחידה להשיב את השליטה על גופכם ובריאותכם היא דרך ההבנה שרק אתם, לא רופא ולא שום מטפל, יכולים באמת להבריא את עצמכם משום שרק אתם גרמתם לעצמכם את החולי, על פי רוב שלא במודע.

מעולם לא התיימרתי לרפא מישהו או הצהרתי שיש לי כוחות ריפוי כל שהם. אני בסך הכל מראה ומלמד את האדם שכוחות הריפוי מצויים אצלו וכל שעליו לעשות הוא לא להפריע להם לבוא לידי ביטוי מלא ולבצע את פעולות הריפוי שלהם: ניקוי, בליעת תאים חולים, חידוש תאים. גישת "הנטורולוגיה" היא היחידה שבה הרופאים אינם מתהדרים בכוחות ריפוי ובמומחיות של מציאת והתאמת חומרי ריפוי חיצוניים לגוף ובעלי ייחוד כל שהוא. לשיטתנו הריפוי היחיד שמרחש ביקום הפיזי הוא על ידי אורגניזם ביולוגי ועל ידי כוחות ריפוי שהוטמעו ביצורים חיים מטבע בריאתם.
לאדם המודרני שעבר שטיפת מוח של הרפואה הקונבנציונאלית מצד אחד ושטיפת מוח של הרפואה הנטורופתית-אלטרנטיבית מצד שני קשה להבין ולקבל שריפוי לעולם לא יכול להתרחש על ידי גורם מחוץ לגוף, אלא תלוי במלואו אך ורק ביכולות הריפוי הפנימיות של האדם. לכן בני אדם מחפשים גלולות, משחות, תרופות פלא, צמחים, שיקויים, אבקות ועוד אמצעים כדי לפתור בעיות בריאות בדרך המהירה והקצרה ביותר האפשרית ולאו דווקה בדרך יסודית ומעמיקה. גישה זו לעולם תטפל בסימפטומים החיצוניים של הבעיה ולא תיגע בשורש שלה. איננו מכחישים את העובדה שלגוף האדם דרושים חומרים חיצוניים טבעיים כדי לתפקד ביעילות ובבריאות מושלמת, אך כל החומרים שנכניס לגוף חייבים להיות כפופים להגדרה של מזון טבעי לאדם ולא צמח מרפא או תרופת פלא. מזון איננו תרופת פלא גם אם הוא מכיל ריכוז גדול של חומר או חומרים חיוניים מסוימים.

חולים בכל סוגי המחלות יכולים ללמוד כיצד להחזיר את השליטה על חייהם ועל בריאותם, להבריא מכל מחלה ולהוריד את הצורך והתלות הכרונית בתרופות מזיקות וניתוחים שהם תולדה ישירה של אורח החיים המודרני ואמונות שגויות בתחום הבריאות.

במהלך 21 שנות פעילותי כנטורולוג הוכחתי על אלפי מטופלים שבאמצעות הבנה ולמידה ואימוץ הרגלים חדשים במספר כיוונים ניתן להגיע לתוצאות שנחשבות בעיני רופאים וחולים כפלאיות ובלתי אפשריות.

על כן, הפעולות שיוצעו לכל מחלים כוללות התייחסות לכל "מרכיבי החיים החיוניים" שהוגדרו ב- 220 השנים האחרונות היטב על ידי  הרופאים הנטורולוגים בעולם ואלו הם המרכיבים:


  ♦  תזונה כירורגית – השיטה שפותחה על ידי ד"ר ערן אשחר

  ♦  טיפול במצב הנפשי – באמצעות זהר אשחר וגישת התקשורת המקרבת

  ♦  ניקוי נוזלי הדם והתאים ומניעת רעלת הדם והתאים


  ♦ 
הימנעות מכסימלית מרעלים

  ♦  תנועה אופטימלית

  ♦  חשיפה מושכלת ומספיקה לשמש

  ♦  מנוחה

  ♦  שינה

  ♦  שימוש נכון במים


להלן הסבר קצר על כל "מרכיב חיים חיוני":
 

מזון – תזונה

רבות הדעות לגבי התזונה האידיאלית והמומלצת לאדם; מרביתן שגויות, מטעות ומזיקות. המין האנושי שייך למשפחת היונקים ובתוכה למחלקה ספציפית המותאמת לסוגי מזון שונים המתאימים למבנה האנטומי, פיזיולוגי והביוכימי שלה. גם האדם מותאם מבחינה אנטומית, פיזיולוגית וביוכימית באופן מושלם לאכילה של קבוצות מסוימות של מזון וניזוק באופן מצטבר מאכילה של קבוצות אחרות. זה מידע שרופאים אינם לומדים בפקולטה לרפואה כיוון שמבחינת מוריהם הוא "לא חשוב ולא רלוונטי לבריאות ולטיפול במחלות". גם תוכנית הלימודים של הדיאטניות הקליניקות לא מתמקדת בידע קריטי זה והן לומדות עקרונות שגויים שמזיקים למטופלים שלהם.

גורמים אינטרסנטיים ובורות והתעלמות של המערכת הרפואית מידע וממחקר מדעי על הקשר הברור בין תזונה לבריאות ומחלות הטמיעו אמונות שגויות רבות בקרב הציבור. את האמונות האלה יש להפריך אחת לאחת כדי ליצור פתיחות ולפנות מקום במודעות של המטופל לכניסה של מידע מדעי חדש שונה, מאתגר ומבריא.

אין כאן מקום לחלוקת "טיפים" כפי שהרגילו את הציבור כוכבי ומנחי תוכניות בריאות ברדיו ובטלוויזיה, אלא ללמידה יסודית של העובדות.
אין מחלה אחת אפילו או ניתוח שלא ניתן היה למנוע כתוצאה מיישום של תזונה מושלמת בחיינו, בתנאי שגם שאר חומרי החיים החיוניים מסופקים במידה נאותה ובמידה והמחלה לא הגיעה עדיין לנקודת אל חזור.

תזונה כירורגית:

הניסיון מלמד שבמקרה שהמחלה כבר קיימת דרושה הקצנה זמנית בצורה של "תזונה כירורגית" כדי להגיע לשיפור עמוק ומהיר, מניעת ניתוח או ריפוי ממחלה כרונית. "תזונה כירורגית" היא שיטת טיפול תזונתי בלעדית שפותחה על ידי ד"ר אשחר. בקרוב יוציא ד"ר אשחר ספר בשם - "תזונה כירורגית" – השיטה למניעת צינתור, ניתוח מעקפים ולריפוי מיתר-לחץ-דם.

 

מצב נפשי

ניתן לכתוב ספרים שלמים על הקשר בין הגוף לנפש ולרוח ועדיין לא למצות את העניין.
אבל אין ספק שרגשות חיוביים כמו: שמחה, תקווה, אופטימיות, שלווה ורוגע יגרמו להפרשה של חומרים ביוכימיים שונים לדם מאשר רגשות של עצב, כעס ופאסימיות. להרכב החומרים הביוכימיים בדם יש השפעה קריטית על מצב הבריאות של האדם. ד"ר אשחר חקר ב- 3 השנים האחרונות את המקורות שמולידים את הרגשות השונים. באמצעות חומרי תקשור רבים שהוא חקר ולמד הוא היגיע למסקנה שיצירת מצב נפשי שמח, אופטימי, חיובי ותומך בבריאות טובה היא תוצאה של התמקדות במקור של הנפש והבנה שהמציאות הארצית שלנו היא רק חלק קטן מהקיום האמתי והנצחי שלנו. אנחנו אומנם ישויות פיזיות, אבל המקור שלנו הוא לגמרי לא פיזי ובעל יכולות מופלאות ואין סופיות שמהן אנחנו יכולים לשאוב כאן כדי לשפר את חיינו. לתפיסה זו אין שום קשר לדת זו או אחרת. אין לה גם קשר ודמיון לתחום הפסיכולוגיה המודרנית שפועל ברובו על עקרונות לא שלמים ושיטות עבודה שלא מניבות תוצאות מספקות. ד"ר אשחר ערך בשנים האחרונות ניסויים רבים על גופו ועל מטופליו והגיע לתוצאות בלתי נתפסות באמצעות יישום התפיסה הזו.

 

ניקוי נוזלי התאים והדם

הרפואה אינה מתייחסת במילה אחת אפילו לצורך הקריטי של הגוף בניקוי רעלים נוכח מתקפת הכימיקלים המאסיבית בעולם המערבי באמצעות האוויר, המזון, המים וגורמים רבים נוספים. הגישות האלטרנטיביות השונות מתייחסות לצורך זה באופן מסחרי, חלקי ביותר ולא מדעי. ד"ר אשחר מצא שגישת ההיגיינה הטבעית היא היחידה המציעה את הכלים המדעיים והבדוקים ביותר מזה 220 שנה לשיקום הגוף מכל סוגי המחלות באמצעות ניקוי יסודי של נוזלי הדם והתאים. הפעלת גישת הניקוי הזו על אלפי מטופליו של ד"ר אשחר הובילה אותם לשיפור הבריאות, מניעת ניתוחים קשים, החלמה ממחלות כרוניות והפסקת השימוש בתרופות שנרשמו להם על ידי הרופאים כמוצא ראשון, אחרון ויחיד ולכל החיים.

הפעלת תהליך הניקוי דורש מומחיות וניסיון רב, כאשר לכל מחלה ולכל אדם יש את מאפייני הניקוי שלהם. ניסיון לבצע תהליכי ניקוי ללא הדרכה, השגחה, הכוונה ופיקוח נועדו ברוב המקרים לכישלון בגלל סיבות רבות.
 

תנועה

תנועה חיונית לכל תא, רקמה ואיבר בגופנו. תנועה אופטימלית תורמת לבריאות במספר רב של ממדים שמהם מתעלמת הרפואה ואינה מדגישה כלל בקשר שבין רופא למטופל. המטופל המצוי במצב בריאות לא תקין מאופיין בדרך כלל באנרגיה ובמוטיבציה נמוכים ביותר לביצוע פעילות גופנית מסודרת שתורמת באופן משמעותי לשיפור הבריאות. יחד עם השיפור המידי כמעט המושג בתחושת הבריאות באמצעות תהליכי ההזנה והניקוי האופטימליים חלה עלייה ברמת האנרגיה ואתה תחושת חיות חדשה ומוטיבציה ליציאה לפעולה. הטיפול של ד"ר אשחר יוצר למעשה מעגל חיובי של שיפורים שמחזקים זה את זה ומעצימים את היכולת של המטופל לשקם את בריאותו. מרבית המטופלים מגיעים מהר מאוד לנקודה שבה הם שואלים -איזה פעילות גופנית אני יכול/ה לעשות. זו הנקודה שבה נכנסות ההמלצות של ד"ר אשחר ומותאמות ליכולת האישית של כל מטופל. התהליך הטיפולי מחזיר למטופל את האמון בעצמו ויכולתו להשפיע על חייו ועל בריאותו. בהדרגה הוא לומד לקחת אחריות על בריאותו ולא להטילה על גורמים אחרים חיצוניים לו. הוא מבין שהכח לשנות את חייו נמצא אצלו בלבד והוא לומד לעשות בו שימוש לטובתו.

 

שמש

השמש היא מקור החיים. לצערנו בשנים האחרונות הפכה הרפואה את קרני השמש לאויב של האדם. אין ספור הפחדות ואמונות שגויות הובילו להימנעות של מרבית האנשים מחשיפה לשמש ולכן גם להיווצרות של מחסור בחומרים חיוניים ושיבוש של תהליכים ביוכימיים חיוניים בגוף. הטמעתם של מספר חומרים חיוניים מתרחשת בגוף בנוכחות חשיפה מספקת לקרני שמש. אין ספק שהתדרדרות התזונה והבריאות הובילו לחולשה כוללת של תאי הגוף בכלל ותאי העור בהקשר זה. אנחנו רואים את תהליכי ההזדקנות המואצים על עורם המתדלדל והמקומט של מרבית האנשים. עור באיכות כזו אינו עמיד לקרניים אולטרה סגוליות של השמש במידה אופטימלית ולכן סביר שיפגע ויפתח מחלות עד כדי סרטן. אבל הפתרון של הבעיה איננו בריחה מוחלטת מהשמש, מקור החיים וויטמין D בגופנו, אלא בחיזוק תאי הגוף והעור ועמידותם בפני קרני השמש באמצעות ניקוי הגוף ותזונה מושלמת הבונה תאים חדשים ואיכותיים במקום התאים הפגועים והחלשים. זה ניתוח טבעי שרק ה"תזונה הכירורגית" יכולה לבצע בכל תאי הגוף.

באופן עקבי נעלמת הרגישות הכרונית של המטופלים לשמש לאחר מספר שבועות של התמדה בתזונה האופטימלית.
 

מים

בהתייחסות לשתיית מים נעשות שגיאות קשות ביותר בהדרכה של רופאים ומומחים שונים בתחום הבריאות, הן קונבנציונאליים והן אלטרנטיביים כאחד. הכלל שאותו מדגישים בפני כל מטופל ובכלל הוא לשתות כמה שיותר ולפחות 8 כוסות מים ביום. אין שגיאה גדולה מזו. מנהג זה גורם לנזק לכליות יותר מאשר לתועלת. אין אדם אולי שלא ירים גבה למשמע הצהרה זו אבל מספיק שאומר כאן שיש ימים ושבועות שאינני שותה אפילו כוס מים אחת ואפילו אחרי ריצת הבוקר שלי. כיצד זה יתכן? הצורך במים קשור בצורה ישירה להרכב התזונה שלנו. תזונה שעשירה בחומרים יבשים, מגרים, מלח וכדומה תגרום לצריכה גדולה של מים במהלך היום כדי לכבות את הבעירה הפנימית שנוצרת. תזונה עשירה בנוזלים טבעיים תספק את כל התצרוכת של מים ללא צורך בשתייה של מים. זה המצב אצלי. מים אינם מנקים את הכליות, הכליות מנקות את המים. כמויות גדולות של מים מגדילות את עומס עבודת הניקוי של הכליות שממילא נמצאות תחת עומס כבד של רעלים המגיעים דרך המים, האוויר והמזון המערבי הסטנדרטי.

 

מנוחה

מנוחה היא צורך חיוני של הגוף. יש עת לפעילות ויש עת למנוחה וחידוש מאגרי האנרגיה. אורח החיים בעולם המערבי מהווה מקור מתמיד ללחץ וחוסר מנוחה בשתי הרמות, הפיזית והנפשית. רבים אינם יודעים לנוח ובשעה שהם אמורים לספק לגופם ולנפשם מנוחה הם ממשיכים להכביר עליו לחצים באמצעות הרגלים גרועים והתמכרויות שונות. למרבה ההפתעה כדאי ללמוד גם לנוח. יש דרגות שונות של מנוחה שמציעה ההיגיינה הטבעית שחלקן אינן נמצאות כלל בשימוש בקרב הציבור ובוודאי שלא בשימוש מקצועי של הקהילה הרפואית הקונבנציונאלית. כלים אלה יכולים לחולל ממש מהפך חיובי בבריאותו של כל מטופל, כאשר הם נעשים בהשגחה של אדם מנוסה.

 

הימנעות מכסימלית מרעלים

הרעלה של הדם ותאי הגוף היא הסיבה הביוכימית הישירה לכל המחלות של האדם. מניעה וצמצום של ההרעלה בגופנו הינה צורך חיוני כדי לשמור על שלמות ובריאות האיברים ועל איכות הפעולה שלהם. המהפכה התעשייתית הובילה להתפתחויות חשובות ולהכנסת החקלאות הממוכנת, אך גם ליצירת המזון המתועש ועשרות אלפי כימיקלים הנפלטים לתוך האוויר והמוחדרים למים ולמזון שלנו. אנחנו משלמים מחיר כבד על הקדמה הזו כיוון שעדיין לא למדנו לעשות שימוש מושכל בכלים החדשים שפיתחנו. כדאי מאוד לכל אחד מאתנו ללמוד להבחין בין מזון מושלם ונקי ככל הניתן מרעלים ובין פסולת תעשייתית שאינה ראויה למאכל. פיתוח המודעות ונקיטת צעדים פשוטים בחיי היומיום יכולים לשמור על רמת רעלים נמוכה ופעילות פיסיולוגית תקינה של התאים והאברים בגופנו.

 

שינה

לשינה תפקידים חשובים ביותר בשמירה על הבריאות של האדם. תהליכי הניקוי מתעצמים במהלך השינה. השינה היא הדרך היעילה ביותר לשיקום של האנרגיה העצבית שלנו שחיונית לפעולה תקינה של כל רקמה ואיבר בגוף. רבים מזלזלים בצורך בשינה והופכים את הלילה ליום ולעת להשתוללות. אחרים אינם מסוגלים לישון טוב ומספיק בגלל חששות, דאגות וכמויות גדולות של רעלים שמשבשים את השעון הביולוגי שבגופם. הן הכמות והן האיכות של השינה חשובים לבריאותנו. תזונה גרועה מאריכה מאוד את תהליכי הניקוי בשעות השינה ולכן יש קשר הדדי בין האלמנטים השונים. יש ללמוד את נושא השינה לפרטיו כדי להיות מודע לסיפוק מדויק של הצורך. במהלך השינה או יותר נכון שלב החלימה מתרחשים גם תהליכים נפשיים-רוחניים עמוקים שלא מוכרים למדע המודרני וכל מטופל שירצה ללמוד עליהם יוכל להתוודע אליהם ולעשות בהם שימוש לשיפור הבריאות שלו/ה.


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

להתחלת טיפול צלצלו לטלפונים:

 03-3724200 או - 0545-748176

או השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
 

בדואר אלקטרוני: eshkhar.office@gmail.com 

 

 


Go Back  Print  Send Page
לייבסיטי - בניית אתרים