מרכז אשחר לריפוי מלחץ דם גבוה, סוכרת מבוגרים ומחלות פנימיות, מניעת ניתוחי מעקפים וצנתורים ושיקום חולי לב לאחר צנתור וניתוח מעקפים - החלמה מאירוע מוחי וטרשת עורקים

תרופות וניתוחים לעולם
אינם מטפלים בגורמי המחלה
אלא רק מנציחים אותה

בריאות נובעת
מאורח חיים בריא

אנחנו יצרנו את מחלותינו
ובידינו השליטה להרחיקן מחיינו

אין אדם יכול למלא
בשלמות את התכלית שלשמה
ירד לעולם כשהוא חולה

בריאות היא המצב הטבעי
והנורמלי של הגוף
החולי הוא סטייה מהטבעי

החלמה מאירוע מוחי וטרשת עורקים

דף הבית >> סיפורי החלמה >> החלמה מאירוע מוחי וטרשת עורקים
שיקום מאירוע מוחי ופתיחת כלי דם סתומים.


לכבוד פרופסור חיים לוטן
שלום.
ראיתי אותך שמעתי את דבריך בטלוויזיה על כך שאם משהו יודע איך לנקות עורקים סתומים באמצעות תזונה הוא ראוי לפרס נובל לרפואה.
אני מסכים בחום עם דבריך לכן אני מציע לך לפנות לוועדת פרס נובל ולהציע את ד"ר ערן אשחר לפרס היוקרתי הזה.
אני מציע זאת משום שאני יכול להעיד על גופי כי בעקבות הייעוץ והלווי של ד"ר ערן אשחר היום אני הולך על רגליי מרחקים של קילומטרים מה שחבריך אמרו שלעולם לא אוכל לעשות יותר.
הגעתי לד"ר אשחר כשעורקי השוקים שלי בשתי הרגליים היו חסומות כאשר מבלי יכולת ללכת יותר ממאה מטרים. חבריך הרופאים אמרו לי – אין מה לעשות, ניתוח הוא מסוכן מידי בשבילך, לכן אין לנו מה להציע לך, אתה צריך להמשיך לסבול, קח תרופות לכל החיים". אלה התשובות שיש לכם לתת לחולים. לא תקווה, לא דרך אמת, לא גילוי שהאדם עצמו יכול לרפא את עצמו ללא עזרתכם אפילו, באמצעות חזרה קפדנית לשיטה הטבעית.
מה פתאום שתגידו את זה? זו הרי פרסומת למתחרים שלכם, למישהו אחר שמצליח יותר מכם, מבין יותר מכם ואפילו אין לו תואר M.D רק תואר N.D. אבל אם לכל אלפי הרופאים המומחים במדינה הזו אין תשובה טובה לבעיות של אפרים ועוד מיליוני אנשים ולד"ר אשחר יש אז אולי פרופ' לוטן אתה וחבריך צריכים ללכת ללמוד רפואה אמיתית אצל ד"ר אשחר.
אז יש לי חדשות בשבילך ביום הזה שבו אני כותב לך הלכתי 16 דקות במהירות מוגברת ללא כל כאבים. גם בבדיקות המדדים שלי יש ירידה עקבית במדדים השלילים ועליה מתמדת במדדים החיובים כל זאת מאז שהתחלתי את שיטת התזונה הכירורגית של ד"ר ערן אשחר לפני חודשים.
אז אתה מצטרף לתקשורת המושחתת צמאת הדם ולועג לרופא אמת שהוביל אותי למצב הזה? האם אתם רופאי אמת שלא נתתם לי שום תקווה וקרן אור או ד"ר אשחר שהוביל אותי לריפוי אמיתי ממצב שהוגדר ככרוני?
אני מציע לך לבוא לבדוק אותי היום או בכל יום אחר אני אפתח לפניך את התיק הרפואי שלי ותוכל לבדוק את הכל בדיקה קלינית פרט לפרט. אני מזמין אותך ללכת איתי, אך מוטב לך לקשור את הלסת התחתונה שלך כדי שלא תיפול בתדהמה מכך.
אני לא רופא ואין לי מחקרים שעשיתי להציג לפניך יש לי רק את גופי המבריא והוא טוב יותר מכל מחקר כי אני חוקר את גופי כל הזמן ואני, ורק אני יודע מה טוב לי ואיך אני מרגיש.
הגעתי לד"ר אשחר עם כלי דם סתומים, אחרי 3 אירועים מוחיים, עם פגיעה פיזית וקוגניטיבית קשה, עם לחץ דם גבוה, עודף משקל, שומנים בדם בשמיים ולא מסוגל ללכת בלי הליכון.
ירדתי 22 קילו במשקל, לחץ הדם שלי ירד ל- 90/60, הסוכר שלי ושומני הדם שלי ירדו באופן דרסטי, האנרגיה שלי עלתה ואני מצליח ללכת 3 ק"מ בלי בעיה וללא שום כאבים ברגליים. האם זה מוכיח לך משהו או לא?
אז מר פרופסור נכבד אם אתה זקוק להמלצה לקבלת פרס נובל עבור ד"ר ערן אשחר בבקשה, ההמלצה שלי כתובה בגופי בעורקיי שנפתחו לפתע ובזרימת הדם המתחדשת בעורקיי.
על שבועת הרופאים שמעת? אתה וכל הממסד הרפואי בארץ פועלים מידי יום בניגוד לשבועה. כיצד זה שאף אחד מכל המומחים אותם חברים שלך ואתה בראשם פשוט העלמתם ממני את האמת ולא אמרתם לי שאפשרי לי להגיע למצב הזה?
על כך נכתב בתורה על כסף דברים פרק טז - יט לֹא-תַטֶּה מִשְׁפָּט, לֹא תַכִּיר פָּנִים; וְלֹא-תִקַּח שֹׁחַד--כִּי הַשֹּׁחַד יְעַוֵּר עֵינֵי חֲכָמִים, וִיסַלֵּף דִּבְרֵי צַדִּיקִם. כ צֶדֶק צֶדֶק, תִּרְדֹּף--לְמַעַן תִּחְיֶה וְיָרַשְׁתָּ אֶת-הָאָרֶץ, אֲשֶׁר-יְהוָה אֱלֹהֶיךָ נֹתֵן לָךְ. תחשוב על כך פרופסור חיים לוטן התזונה הכירורגית של ד"ר ערן אשחר עובדת אצלי ואצל רבים אחרים. ראיתי הרבה מאוד מטופלים שלו כי חזרתי והשתתפתי בקורסים שלו. מדוע אתם לא מפיצים אותה ואפילו מתנגדים לה ומשמיצים אותה?
למה ערוץ הטלוויזיה הפושע הזה מפריע למהפכת הבריאות ואתה וחבריך נותנים לו רוח גבית? ערוץ טלוויזיה שהוא אויב הבריאות והעם? הייתכן?
אולי כי הערוץ הזה נמצא במלחמת הישרדות ולכן הוא חייב להיבנות על דרמות מלאכותיות וסיפורי השמצות על אנשים ישרי דרך ומוסר כמו ד"ר אשחר שעושים מלאכת קודש בהצלת אנשים חולים?
ולמה אתה וחבריך עושים זאת פרופסור נכבד? מדוע אתם מעמידים את עצמכם כאויבי הבריאות והחולים המסכנים שנותנים בכם אמון?
האם מתוך בורות? לא יכול להיות, הרי אתם מצהירים שאתם אנשי מדע.
אולי בגלל שהאמת מפחידה אתכם ומאיימת על הרשלנות הפושעת והשקרים שלכם?

בכבוד רב
הסופר והמשורר
אפרים העברי, בן יהושוע
052-5127115
03-5014403
 
לייבסיטי - בניית אתרים