מרכז אשחר לריפוי מלחץ דם גבוה, סוכרת מבוגרים ומחלות פנימיות, מניעת ניתוחי מעקפים וצנתורים ושיקום חולי לב לאחר צנתור וניתוח מעקפים - החלמה מחיידק אלים, כשל כבד ועייפות כרונית

תרופות וניתוחים לעולם
אינם מטפלים בגורמי המחלה
אלא רק מנציחים אותה

בריאות נובעת
מאורח חיים בריא

אנחנו יצרנו את מחלותינו
ובידינו השליטה להרחיקן מחיינו

אין אדם יכול למלא
בשלמות את התכלית שלשמה
ירד לעולם כשהוא חולה

בריאות היא המצב הטבעי
והנורמלי של הגוף
החולי הוא סטייה מהטבעי

החלמה מחיידק אלים, כשל כבד ועייפות כרונית

דף הבית >> סיפורי החלמה >> החלמה מחיידק אלים, כשל כבד ועייפות כרונית

ההחלמה של ירדנה מהתקפה של חיידק אלים, כשל כבד ועייפות כרונית:

שלום
שמי ירדנה, אני בת 55. מאז ומתמיד סבלתי משינה קלה. בדרך  כלל הצלחתי לישון עד 4 שעות בלילה. כילדה הוציאו לי את השקדים וסבלתי מצהבת שפגעה בכבד שלי. מגיל 18 הייתי עם בעיות עור, פריחות וגירודים בלתי מוסברים. המצב הלך והשתפר כשהוצאתי דברים מהתזונה אבל לא נעלם. בגיל 25 חוויתי התמוטטות של תפקודי הכבד ואושפזתי במשך תקופה ארוכה בבית חולים. במשך כל השנים הייתה לי נטייה קבועה לכאבי גרון עם התנפחות של בלוטות מתחת ללסת. מאז גיל 35 בערך סבלתי מאלרגיה בעונת האביב.
 בשנתיים האחרונות הראיה שלי הלכה והתדרדרה באופן מהיר וקיצוני. סבלתי מטשטוש בראיה שבא והולך. מצב העור שלי הלך והתדרדר.    רמת הסוכר שלי בדם הייתה גבוה ב 50% מהתקין, רמת השומנים שלי בדם הייתה על פי הערכתו של ד"ר אשחר פי 4-7 מהאופטימום הנטורולוגי, הגעתי לעודף משקל של 20 ק"ג, ואחוזי השומן התת עורי שלי היו גבוהים ב – 250% מהתקין.                     
לפני כשנתיים נתקפתי בחולשה קיצונית עם בחילות וכאבי רגליים. רק שנה וחצי לאחר מכן אבחנו הרופאים את הבעיה וטענו שחיידק בשם - Q fever  תקף אותי והוא הגורם לפעילות הגבוהה של מערכת החיסון שלי ולחולשה הקשה. הטענה הייתה שהם אבחנו את הבעיה מאוחר מידי וכבר אין טעם לתת אנטיביויטיקה. מומחה ארצי למחלות זיהומיות אמר לי - אין מה לעשות זה יעבור מתי שהוא מעצמו. המחלה גרמה לעליה קיצונית בתפקודי הכבד שלי ולחולשה קיצונית עד כדי אי יכולת לעבוד. להערכתי, רמת האנרגיה שלי פחתה ב- 70%. נאלצתי לעזוב את מקום העבודה שלי ולשכב כל היום במיטה בביתי. איכות החיים שלי ירדה ל – 0. ביצעתי בדיקות דם ותפקודי כבד אחת לשבועיים ונמצא שתפקודי הכבד נמצאים בעליה באופן קבוע. הערכים של תפקודי הכבד שלי הגיעו לפי 10 מהתקין.
לרופאים לא היה מענה למצב שלי וגם לא תרופות שיכלו לרשום לי. הייתי במצב של ייאוש ודיכאון ואובדן דרך. החלטתי שאין לי מה להפסיד והתחלתי לחפש פתרונות באינטרנט.  הגעתי לכל מיני טיפולים כמו מים ממוגנטים ואקופונקטורה, ביופידבק, ועוד. לעיתים הייתה הקלה מועטה בסימפטומים ואז הכל חזר לקדמותו. פגשתי מומחה נוסף למחלות כבד שאמר לי – "אם תרדי 5 קילו את תרגישי יותר טוב". שאלתי – האם משנה מה אני אוכל והתשובה שלו הייתה – "לא מצדי תאכלי כל היום גלידה ותעשי יותר ספורט". ניסיתי במצבי הירוד לעשות ספורט ואפילו ירדתי 2 קילו אבל לא יכולתי יותר.
ואז בהמשך לחיפושי באינטרנט הגעתי לאתר של ד"ר אשחר. התלהבתי מאוד והתמלאתי תקווה ממה שקראתי. התקשרתי לקליניקה וסיפרתי לזהר, מנהלת הקליניקה, את סיפורי, ואז היא שאלה אותי לשמי. כשאמרתי לה את שמי היא אמרה לי – את יודעת מי אני? עניתי שלא. התברר שמדובר בד"ר אשחר וברעייתו שגרים ביישוב הקטן שלי. את ד"ר אשחר ומשפחתו הכרתי מזה כמה שנים. הפתעתי הייתה גמורה. האם יתכן שהריפוי שלי היה כאן ממש מתחת לאפי ואילו אני הרחקתי למחוזות אחרים? מיד התחלתי בטיפול של ד"ר אשחר. הקורס הראשון היה בשבילי אירוע מדהים. קיבלתי תובנות וידע עצומים ויותר מכך הרבה מאוד תקווה ומוטיבציה ללכת בדרך שלו.
הלא יאמן קרה, אחרי שבוע עשיתי בדיקות וכבר הייתה ירידה משמעותית במדדי הכבד. התחלתי להרגיש יותר טוב. אחרי 10 ימים עשיתי שוב בדיקות תפקודי כבד והייתי המומה. תפקודי הכבד ירדו באופן דרסטי והיו כמעט בטווח התקין. במקביל הרגשתי כבר יותר טוב. אחרי 3 חודשים ירדתי ב 15 ק"ג ומצבי היה מצוין. הרגשתי אנרגיה גבוה ברמה שלא הרגשתי כבר שנים. תפקודי הכבד שלי הסתדרו לחלוטין. בבדיקה חוזרת לקיום החיידק נמצא שהוא איננו יותר בגופי. בדיקות הגם האחרות שלי גילו ירידה חדה בכל המדדים הלא תקינים.
אני חייב לספר כאן סיפור שימחיש לכם את השינוי העצום שחל בגוף ובבריאות שלי עקב הטיפול. במשך שנים היה לי חלום לעשות את מסלול ההליכה באורך של 800 ק"מ בספרד שנקרא – קמינו סנטייגו. הרגשתי כל כך חזקה שהחלטתי שאני הולכת לעשות את זה. נסעתי למסע ועשיתי כ- 940 ק"מ עם משקל על הגב ללא כל קושי. דבר שראוי לציון הוא שיחד איתי צעדו קבוצה של צעירים וכשהסתכלתי עליהם מהצד ראיתי שהמסע ממש לא קל להם, שהם גוררים את עצמם במאמץ רב עד הצהריים ואז צריכים מנוחה ארוכה. אני הייתי מסיימת ארוחת צהריים ואחרי שעה הצעתי להם להמשיך בהליכה. החברה הצעירים ממני ב 30 שנה היו המומים. הם לא הבינו מאיפה יש לי אנרגיה כזו גבוה לאורך כל היום. לא יכולתי לנוח והייתי ממשיכה בהליכה בלעדיהם עד שעה 7-8 בערב. הצעירים היו שואלים אותי – למה את הולכת כל כך הרבה, מדוע את לא נחה? הם פשוט לא הבינו שאין לי צורך במנוחה כי אני מלאת אנרגיה. הם הלכו כדי להגיע לאכסניה הבא ולמיטה ואני הלכתי ונהניתי מכל רגע ורציתי ללכת עוד ועוד. זה היה פשוט מדהים. לא דמיינתי שממצב כל כך חולני אוכל להגיע לרמת אנרגיה כזו. חזרתי פשוט עשרות שנים לאחור ביכולות שלי.
גם היום אני קמה בקלות ב 5.30 בבוקר ופעילה בעבודה פיזית קשה של עבודה במאפייה בעמידה והרמת משאות כבדים ויש לי עוד אנרגיה אחרי שעות העבודה. זה פשוט מדהים.
למעשה רק עכשיו אני מבינה שכל החיים שלי פעלתי ממצב של חולשה ועייפות תמידי. הייתי צריכה לעשות מאמץ כדי לעשות משהו, כדי לפעול. עכשיו הכל השתנה. אין שום מאמץ בעשייה שלי ואין עייפות. אני עושה מה שאני רוצה, הולכת, מרימה, מתכופפת והכל קל ופשוט לי ללא שום מגבלה.
אני מלאת תודה לד"ר אשחר על תרומתו הכבירה לשיפור הבריאות שלי.
אני מעודדת כל אחד מכם לחיות חיים באיכות גבוהה ולא להתפשר על אכילת פסולת תעשייתית בתמורה לחבילה של מחלות ותרופות. יום אחד של בריאות כמו שלי שווה שנה של אכילת מזון תעשייתי שגורם להנאה רגעית אבל יוצר חורבן בגוף שלנו.
אתם מוזמנים לקבל את המלצתי החמה.

ירדנה אפטוביצר
972-52-8337030
 

 
לייבסיטי - בניית אתרים