מרכז אשחר לריפוי מלחץ דם גבוה, סוכרת מבוגרים ומחלות פנימיות, מניעת ניתוחי מעקפים וצנתורים ושיקום חולי לב לאחר צנתור וניתוח מעקפים - החלמה מפברומיאלגיה קשה ועייפות כרונית

תרופות וניתוחים לעולם
אינם מטפלים בגורמי המחלה
אלא רק מנציחים אותה

בריאות נובעת
מאורח חיים בריא

אנחנו יצרנו את מחלותינו
ובידינו השליטה להרחיקן מחיינו

אין אדם יכול למלא
בשלמות את התכלית שלשמה
ירד לעולם כשהוא חולה

בריאות היא המצב הטבעי
והנורמלי של הגוף
החולי הוא סטייה מהטבעי

החלמה מפברומיאלגיה קשה ועייפות כרונית

דף הבית >> סיפורי החלמה >> החלמה מפברומיאלגיה קשה ועייפות כרונית

ההחלמה של ורד מפיברומיאלגיה קשה, לחץ-דם-גבוה, שפעות ודלקות כרוניות, עייפות כרונית ועודף משקל גדול


שלום

שמי ורד אני בת 58. בילדותי סבלתי מ - 15 התקפי חום גבוה חולפים שנחשבו קדחת.
בבגרותי עברתי תשע הפלות וטיפולי פוריות. סבלתי מנוירופטיה קשה בעקבות אי ספיגה של b12 שהתחילה בהריון בהקאות שלא נפסקו עד ללידה והייתי מאושפזת במשך תקופה ארוכה.
במהלך ניסיונות הפוריות הגוף שלי הגיב באופן קשה לכל מינון של הורמונים שניתן לי. הפסקתי את טיפולי הפוריות לשנה עקב מחלת פיטריס רוזיאה. אחרי שנה חזרתי לטיפולי הפוריות והפסקתי אותם לתמיד משום שהם גרמו לי לכמעט מוות. בגיל 42 חליתי במחלת הנשיקה שהסתבכה והביאה אותי למצב של עייפות כרונית שנמשכה קרוב לשנה. בגיל 46 חוויתי התפרצות של פיברומיאלגיה.
בגיל  53 הופיעה אצלי יתר לחץ דם ברמה של 145/85. חוויתי חודש של כאבי ראש מטורפים. כשנה לאחר מכן הושתל לי דיסק טיטניום בעמוד השדרה הצווארי חוליות 3-4, עקב 5 שנים של בלט וגידול שישב במקום שעשה כאבי תופת. בגיל 54 הופיע בחיי סרטן שד שלב 1 ועברתי כריתה חלקית. סירבתי לקבל הקרנות. בגיל 55 מצאו אצלי גידול שפיר בשחלה. ובגיל 57 מצאו אצלי סרטן העור.
שיניתי את התזונה שלי אבל עדיין סבלתי מכל בעיות הבריאות שלי.
מצב הפיברומיאלגיה הלך והחמיר והגעתי למצב של עייפות קשה ואנרגיה נמוכה מאוד במשך כל היום. בקושי החזקתי את עצמי וכל יום היה בשבילי מלחמת הישרדות מבוקר עד ערב. מנוחה ושינה לא ממש שיפרו משהו. לקחתי כמה תרופות לטיפול סימפטומטי בבעיות שלי ונשארתי חולה.
לאורך השנה חליתי אינספור פעמים בשפעת ודלקות בכל פינה בגוף. כל וירוס שעבר בסביבה השפיע עלי קשות ו"נדבק" אלי.
על פי המדידות של ד"ר אשחר ובדיקות הדם מצבי היה גרוע. על גובה של 168 ק"ג שקלתי כ -90 קילו, הייתי בעודף של מעל 20 קילו. רמות השומנים שלי בדם היו כמעט בשיא הסקלה, הסוכר שלי היה גבוה ב 50 נקודות, למעשה הייתי סוכרתית ללא שום טיפול וידיעה שאני סוכרתית.
ב - 3 החודשים האחרונים לא הלכתי כמעט בגלל כאבים בלי נסבלים וקושי גדול בהליכה. כעיקרון הכאבים ליוו אותי באופן קבוע עם עליות חדות למצב של התקפים קשים ומשתקים במשך ימים. לחץ הדם שהשתולל הפחיד אותי יותר מהסרטן שהיה לי. בשנה האחרונה שמנתי מאוד. הכאב שלח אותי לאכול פחמימות ומתוקים בלי שהצלחתי להשתלט על זה. הרגשתי שאיבדתי שליטה על החיים שלי. בחודש האחרון לחץ הדם שלי היה 170/80  בבוקר עוד לפני הכדור שלקחתי. עם לחץ דם בגובה כזה חוויתי כאב במצח ובמערות האף וכל עצמות הפנים העליונות.
בכל יום נלחמתי לקום מהמיטה ולצאת לעבודה. הפיברומיאלגיה פגעה מאוד בראיה, בשמיעה, בזיכרון לטווח קצר ובקוגניציה שלי.
יום אחד שוחחתי עם אחותי והיא שאלה אותי, מדוע שלא תפני לד"ר אשחר שטיפל בי? אני חושבת שהטיפול שלו יכול לעזור לך. וכך עם ההמלצה של אחותי אסנת הגעתי לד"ר ערן.
מאוד התרשמתי לטובה מקורס המבוא של ד"ר אשחר. התמלאתי תקווה שאכן שיטתו יכולה לא רק לעזור לי אלא גם להבריא אותי מבעיות הבריאות שלי. לאחר זמן רב שבו הייתי שרויה בדיכאון עקב מצב הבריאות המתדרדר שלי הקורס של ד"ר ערן להכניס בי בתקווה, אופטימיות ושמחה. התחלתי בתכנית הליווי של ד"ר ערן. תוך חודש ירדתי 10 ק"ג ומצבי הפיזי השתפר ברמה כזו שהכאבים ירדו מ – 10 ל- 3. מבחינתי זה היה 0 כי אחרי כאבים כל כך קשים 3 זה משהו שמעיק קצת ולא יותר. הייתי בשוק. התכנית של ד"ר ערן עבדה כל כך מהר וחזק שלא דמיינתי שזה יכול להיות. לחץ הדם שלי ירד ל – 100/60 ללא תרופות, רמת הסוכר שלי בדם ירדה ל – 70-80.
בחודשים שלאחר מכן המשכתי לרדת במשקל והגעתי ל – 70 ק"ג משקל שעשרות שנים לא הייתי בו. הרגשתי קלילה כאילו נולדתי מחדש. לראשונה מזה 20 שנה חשתי אנרגיה גבוהה לאורך כל היום ואפילו יכולתי למשוך עד 22.30 בלילה ללא דקה מנוחה.
מה שקרה היה ממש נס ואולי יותר מזה. בחלומות הוורודים ביותר שלי לא דמיינתי שאני יכולה להגיע ממקום כזה נמוך, משפל בריאותי כל כך עמוק למצב ההפוך.
 אחרי 4 חודשים בתכנית הייתי ללא כאבים, עם אנרגיה שופעת, תחושת שמחה ואופטימיות והנאה מהחיים שלא הרגשתי כבר עשרות שנים.
אין מילים בפי להודות לד"ר אשחר על התרומה האדירה שלו לבריאותי. על הטיפול המסור והליווי הצמוד והרגישות המדהימה שלו לכל צורך ומצוקה שלי. ד"ר אשחר היה זמין בכל זמן שפניתי איליו, גם אם זה היה מחוץ לשעות הפורמליות של הליווי. ד"ר אשחר פשוט הציל אותי ממוות.
כיום אני ללא כאבים, ללא מחלות שנדבקות אלי בכל שבוע, ללא פחדים וחרדות ממחלות ובעיות בריאות חדשות. אני הולכת ועושה ספורט במרץ ועם אנרגיה שלא היו לי מעולם. פשוט חזרתי עשרות שנים לאחור בזמן.
אמליץ מעומק הלב לכל מי שירצה

ורד.
972-52-3878282

 
 
 
 

 
לייבסיטי - בניית אתרים