מרכז אשחר לריפוי מלחץ דם גבוה, סוכרת מבוגרים ומחלות פנימיות, מניעת ניתוחי מעקפים וצנתורים ושיקום חולי לב לאחר צנתור וניתוח מעקפים - מניעת ניתוח מעקפים הרב בנימין כהן

תרופות וניתוחים לעולם
אינם מטפלים בגורמי המחלה
אלא רק מנציחים אותה

בריאות נובעת
מאורח חיים בריא

אנחנו יצרנו את מחלותינו
ובידינו השליטה להרחיקן מחיינו

אין אדם יכול למלא
בשלמות את התכלית שלשמה
ירד לעולם כשהוא חולה

בריאות היא המצב הטבעי
והנורמלי של הגוף
החולי הוא סטייה מהטבעי

הרב בנימין כהן מספר כיצד התזונה הכירורגית של ד"ר אשחר מנעה ממנו 
ניתוח מעקפים (ניתוח לב פתוח), ריפאה אותו ממחלת הלב וגם ממצב חמור
של כשל כליות ודיאליזה עתידית
.


לכבוד
ד"ר ערן אשחר
שלום רב
מאת הרב בנימין כהן, צפת
מכתב הוקרה והערכה
הרשה לנו להביע במילים ספורות את הערכתנו למלאכת הקודש שאתה עוסק בה לילות כימים בהצלת חיי אדם,  
על מסירותך ועקשנותך ונחישותך ועל מידת חריצותך הרבה לנושא כה חשוב.
תודתי האישית נתונה לך על טיפולך המסור והצמוד בי והצלחתך לחלץ אותי מניתוח מעקפים שהועידו לי הרופאים וגם מדיאליזה עתידית ולהוביל אותי לבריאות ולחיים תקינים. כמו כן אני מודה לך על הטיפול המסור שהענקת לרעייתי. אין לנו ספק שבך מתקיים הפסוק במלואו:
"כל המציל נפש אחת כאילו קיים עולם מלא", ועל אחת כמה וכמה המציל מאות ואלפים.
ישר כח גדול על התוכנית שנערכה ברדיו ברשת ב' בה השתתפת ולה האזנו עד תום במשך 3 שעות.
לקוראיך וכדי למנוע מאחרים ליפול בפח הרפואה האינטרסנטית ששיקולי בצע כסף ולא שיקולים אנושיים עומדים לצערנו לנגד עינה אפרט את סיפור המקרה שלי.
אני מנהל בית ספר גדול בצפת. צפת ידועה ברחובותיה התלולים המרובים בעליות וירידות חדות. במשך כל השנים אני זוכר את עצמי עולה את העליות בקלילות. והינה לפני 14 שנים (בשנת 2004) הרגשתי באחת העליות לחצים בחזה. לא ממש התייחסתי לזה, אבל באחת הפעמים הרגשתי כאב חד ביותר בחזה ולא יכולתי להמשיך יותר. ניגשתי לרופא והופניתי מידית לבית החולים שם עשו לי צנתור שבמהלכו גילו סתימה קשה בעורק הלב. אחרי ששמו לי סטנט שוחררתי לביתי.
אציין שאף אחד מהרופאים לא טרח לומר לי מילה על כיצד למנוע את הסתימה הבאה או התקף הלב הבא. לא קיבלתי שום הערה או הדרכה לאורח חיים בריא. לכן חשבתי שסיימתי עם בעיית הלב שלי, אבל טעיתי. לאחר שנה סיפור הלחץ בחזה חזר על עצמו. בגלל הניסיון הקודם פניתי מיד לבית החולים ושם גילו סתימה נוספת ושמו לי סטנט נוסף. שוב לא קיבלתי שום הדרכה למניעה של הסתימה וההתקף הבא והוא לא אחר לבוא. לפני 4 שנים חוויתי התקף לב והובהלתי מידית לבית החולים. אחרי סדרת בדיקות קבעו הרופאים נחרצות שאין מה לעשות הפעם צריכים לעשות ניתוח מעקפים. סירבתי לניתוח. הרופאים אמרו לי לפחות תישאר כאן כמה ימים להשגחה ואחר כך נראה מה עושים. אחרי 3 ימים עשו לי צנתור נוסף ולהפתעתי הפעם הם קבעו שאין צורך מידי בניתוח מעקפים ושאחזור למעקב בעוד חודש.
אחרי חודש חזרתי לבית החולים ושם עשו לי בדיקת EKG במאמץ. הבדיקה הופסקה באמצע עקב אי סדרים קשים בפעולת הלב. הרופאה אמרה לי שאני במצב של סכנת חיים ושאני צריך לעשות לעבור ניתוח מעקפים באופן מידי. שאלתי אותה איך זה יכול להיות הרי לפני חודש אמרתם לי שהכל בסדר ושחררתם אותי הביתה בלי שום איום על סכנת חיים שמרחפת על ראשי. את רוצה להגיד לי שתוך חודש העורקים שלי נסתמו? הרופאה ענתה שהם טיפלו בבעיות הקודמות רק שבינתיים התגלו בעיות חדשות.
כיוון שהתשובה שלה ממש לא סיפקה אותי עזבתי את בית החולים ללא קבלת שום טיפול. הגעתי הביתה והתחלתי לחשוב מה עושים. והינה משמיים שמענו על קרוב משפחה בשם ראובן בטט (טל – 972-53-3182144) שטופל על ידי ד"ר אשחר בגין סתימה קשה בעורקי הלב ונמנע מלעבור צנתור ואולי גם ניתוח מעקפים. התקשרנו איליו וקיבלנו ממנו המלצה חמה על ד"ר אשחר. התקשרתי מידית לד"ר אשחר וביקשתי להתחיל מידית בטיפול שלו.
בחודש 12/2014 התחלתי את הטיפול של ד"ר אשחר. במשך 6 חודשים הייתי בטיפולו המסור והצמוד ביותר של ד"ר אשחר. הגעתי איליו עם 6 כדורים שרשמו לי הרופאים ומהר מאוד הגעתי ל – 0 כדורים. הייתי עם עודף משקל ושומנים בדם וגם לחץ דם גבוה במקצת, כולם נעלמו עקב הטיפול. אני חייב לציין נקודה חשובה. לצורך פתרון הבעיה שלי הייתי חייב לעבור את הפרוצדורה של "התזונה הכירורגית" של ד"ר אשחר אבל ד"ר אשחר אמר לי שהוא לא יכול להתחיל איתי את "התזונה הכירורגית" משום שמצב הכליות שלי לא תקין ולא מאפשר מהלכים חזקים של ניקוי. לכן ד"ר אשחר התווה לי תכנית ביניים עד שתפקוד הכליות שלי יחזור להיות תקין. אוסיף שתפקוד הכליות הלא תקין שלי לא זכה לשום התייחסות מהרופאים אבל היה מוביל אותי בסופו של דבר לדיאליזה ללא הטיפול של ד"ר אשחר.
ואכן אחרי חודשיים של טיפול מדדי תפקוד הכליות חזרו למצבם התקין. ניצלתי מדיאליזה. האמון שלי בגישה של ד"ר אשחר גדלה מיום ליום. אז התחלנו במהלך חודרני ומהיר מאוד של ניקוי כלי הדם שלי מטרשת העורקים הקשה שהייתה להם. ד"ר אשחר הסביר לי שטרשת עורקים היא מחלה מערכתית ולא נקודתית כפי שמשתמע מהשיחות עם הרופאים. הרופאים העבירו לי את המסר שיש לי בעיה נקודתית בעורקי הלב ופתרון נקודתי של ניתוח מקומי בלב יוציא אותי מהבעיה ובזה תם העניין. אבל מד"ר אשחר הבנתי שזו הולכת שולל. טרשת עורקים היא מחלה מערכתית, כלומר היא מתרחשת בכל כלי הדם בגוף בו זמנית, אבל בנקודות מסוימות ההצטברות של השומנים גדולה יותר. ניתוח היה פותר לי באופן זמני בעיה נקודתית ומשאיר אותי עם צלקות קשות ופגיעות גופניות צפויות, כולל פגיעה מוחית.
בהדרגה הרגשתי שמצבי הגופני והיכולת הפיזית שלי הולכים ומשתפרים. התחלתי שוב לעלות את העליות ופתאום לא הרגשתי שום מצוקה בלב ולא ביד ולא בשום מקום אחר. הבנתי שהטיפול עשה שינוי משמעותי במצב כלי הדם שלי בלב וכנראה בכל הגוף. ככל שעבר הזמן הגברתי עוד ועוד את ההליכות שלי ושום תופעה של מצוקה ביד שמאל, בחזה או בכל מקום אחר לא הופיעה יותר. הבנתי שהטיפול של ד"ר אשחר עבד עלי ב – 100%. בבדיקות דם התגלו שיפורים עצומים בכל מדדי השומנים בדם.
אני חייב לציין שהתחושה הפיזית שלי היא כמו שחזרתי 40 שנה אחורה. אני עולה את העליות ברחובות העיר שלי בקלילות, אני עולה ויורד כל היום מאות מדרגות בתוך בית הספר בקלילות ומהירות שמעוררת התפעלות בקרב כל המורים הצעירים שלי שלא מצליחים להבין איך הפכתי לאדם כל כך בריא עם כושר גופני מעולה וטוב יותר משלהם ובזמן כל כך קצר, כאשר הם צעירים ממני ב- 30 שנים ויותר.
לפני כשנה הפניתי גם את אחד המורים בבית הספר שלי שקיבל את טיפולו המסור של ד"ר אשחר ושיפר מאוד את בריאותו. עקב התוצאות שלי אני ממשיך להפנות בכל שבוע אנשים שזקוקים לטיפולו של ד"ר אשחר.
למעשה אני מבין שאין אדם שלא זקוק לטיפולו של ד"ר אשחר משום שהוא מדבר על הליכה עם חוקי הבריאות והגוף וברור שמי שלא ילך על פיהם יתחיל לשלם את המחיר מתי שהוא במהלך חייו. לכן יפה שעה אחת קודם.
אני רואה מסביבי אנשים שלא הולכים בעקבותיי ומחכים לגרוע מכל שיקרה כדי שהם יהיו מוכרחים ללכת ולטפל בעצמם באמצעות תרופות רעילות. היום אני מבין עד כמה הגישה הזו היא שגויה ולא אחראית ברמה החברתית והלאומית. הגישה הזו מחלישה את כולנו ואת החברה האנושית כולה. היא מטילה עול כבד של הוצאות מיותרות בגין רפואה שקרית וטיפולים שאין להם שום מטרה להבריא את החולה אלא רק לספק לו טיפול קוסמטי וסימפטומטי ולהשאיר אותו חולה ותלוי ברופאים ובתרופות עד סוף ימיו. היום אני מבין שכל מי שלא דואג לבריאותו לפני שהוא מגיע למצב של חולי למעשה מפקיר את בריאותו בידי אנשים שלצערי המוסר והיושר אינם מדריכים אותם ואינם נר לרגלם. אחרי לימוד של שנים מד"ר אשחר והשתתפות בסדנאות וקורסים רבים שלו ומפגש עם עשרות ממטופליו אני מבין היום שלרפואה המערבית יש מטרה מרכזית אחת – כמה שיותר כסף על חשבון סבלם של החולים המסכנים ובני משפחותיהם.
אין עוול גדול מזה וזה דבר שנוגד בעליל את רוח היהדות והתורה. אני מנסה בכל כוחי להסביר זאת לכל תלמידי ומכרי, אבל לצערי השכנוע קשה ביותר. שטיפת המוח מסביב והתעשיות הפושעות המפיצות זבל תעשייתי הקרוי "מזון" ממש גורמות למיליוני אנשים ליפול בפח ולזלול עד אין סוף מהמוצרים גורמי המחלה האלה. שומר נפשו ירחק מהם.
שטיפת המוח הבאה לאחר שחולים היא לקחת תרופות רעילות ולעשות ניתוחים מסוכנים. אין לרופאים שום מטרה או תכנית מסודרת להבריא אנשים באמצעות הדבר החשוב ביותר מכל – תזונה ותיקון הרגלי חיים.
התעלמות הבוטה שלהם מכלים אלה צועקת לשמיים ומעידה על חוסר העניין שלהם בבריאות אמתית למטופליהם מצד אחד ועניינם הרב והתמקדותם בשיטה המנציחה את החולי ואת מעמדם הכלכלי מצד שני.
לעולם ד"ר אשחר לא יוכל לדרוש מאדם וגם לקבל תשלום ששווה לתשלום לבית החולים ולרופא בגין ניתוח מקפים שמגיע לרבע מיליון שקל. העוול הזה צועק לשמיים משום שהטיפול של ד"ר אשחר הרי שווה לחולה פי מיליון יותר מניתוח שמשאיר אותו נכה לכל החיים. אבל לכו ותחפשו את האנשים שיהיו מוכנים לשלם עשירית מזה לד"ר אשחר על טיפול שמטפל בכל תא בגוף, מסלק את כל המחלות בו זמנית ומחזיר את האדם עשרות שנים אחורה בגיל. הם יוותרו מראש וילכו לניתוח מעקפים, כי אותו הם מקבלים חינם מהמדינה. אין עיוורון גדול מזה.
מגדילה לעשות אותה חבורת פושעים והיא שולחת מדי כמה זמן את התקשורת להשתלח בד"ר אשחר ולציין שהו איננו רופא קונבנציונאלי ושהוא שרלטן שמתיימר להבריא אנשים ממחלות שאין להן ריפוי.  
אין רשעות גדולה מזו. כיצד יכולה חבורת פושעים רודפי בצע להתקיף ולהשמיץ אדם דגול כמו ד"ר אשחר שבמשך למעלה מ- 20 שנה עושה ימים כלילות כדי לתת לחולים תקווה ולהעביר להם את המסר שההבראה שלהם אפשרית ותלויה רק בהם?
 הרי הרופאים רק מחלישים את החולה ונוטלים ממנו כל תקווה להחלמה. הם עוסקים בדיכוי החולים ובניסיון נואל לשלוט בהם באמצעות סמים ורעלים והפחדה במשך כל חייהם. הרי לי אמרה הרופאה שאני בסכנת חיים מידית.  מאז עברו 4 שנים ואני חי ובריא יותר מתמיד.
בניגוד לרופאים ד"ר אשחר הוציא עד היום אלפי חולים לחופשי מהכלא של התרופות שהרופאים הכניסו אותם לתוכם. אכן איש כזה דגול ראוי לא לגינוי והכפשה אלא לפרס נובל כפי שאמר פרופ' לוטן בתכנית ההשמצה בערוץ 10 בטלוויזיה. פרופ' לוטן נשאל לגבי התזונה הכירורגית של ד"ר אשחר והאם יכול להיות שהיא פותחת כלי דם. בתשובה הוא ענה – אין לי מושג מה זה התזונה הכירורגית של ד"ר אשחר, אבל אם יש תזונה שמסוגלת לפתוח כלי דם סתומים אז לממציא שלה מגיע פרס נובל. אז פרופ' לוטן היקר, אני הרב בנימין כהן מצפת מוכן לעבור אצלך כל בדיקה אפשרית ולפתוח את כל התיק הרפואי שלי, כדי להוכיח לך שלד"ר אשחר מגיע את פרס הנובל שאמרת שמגיע לו. אני אדם שאמרו לו שהוא חייב ניתוח מעקפים מידי כי הוא בסכנת חיים. בקושי יכולתי ללכת. היום אני רץ ללא כל מצוקה וכל זה בעקבות הטיפול של ד"ר אשחר. מדוע אתם לא פונים לד"ר אשחר כדי לבדוק את אלפי המקרים שעברו אצלו ולאמץ את שיטתו לטובת החולים? מדוע כל הרופאים שאליהם הוא פנה, כולל קרדיולוגים מנהלי מחלקות לא רצו אפילו לקבוע איתו פגישה? התשובה היא פשוטה – כי אתם לא רוצים להכניס שיטה שתנפץ לכם את כל תעשיית השקר שבניתם ומכניסה מיליונים לכיסכם.
שום רופא עד היום שפגשתי לא ניסה ללמד אותי משהו על השגיאות התזונתיות שלי, לא דיבר איתי על הקשר בין התזונה לסתימות בכלי הדם, ויותר מזה לא אמר לי שאני יכול לפתור את הבעיה הקשה שלי באמצעות תזונה. אני יודע על הרבה אחרים שבעקבותיי שאלו את הרופא הקרדיולוג שלהם האם תזונה יכולה להיות תחליף לניתוח שהרופא מציע להם והתגובה הייתה התקפה ברוטאלית נגדם וכינויי גנאי קשים כנגד ד"ר אשחר. הם כינו את ד"ר אשחר שרלטן, פושע וחסר אחריות. אני אומר כאן בצורה הברורה ביותר שאפשר ואחזור ואומר זאת בפני כל מי שיפנה אלי – ד"ר אשחר הוא הרופא הישר, המוסרי והצדיק ביותר שיש במדינה הזו. אין יותר צדיק ממנו. ד"ר אשחר לא בחר בדרך הקלה, ללכת עם הזרם ולקבל פנסיה שמנה. הוא נלחם כבר עשרות שנים במערכת מסואבת ומתועבת של פושעים שמניעי כסף בצע הם השיקולים הראשיים שלהם. אף אחד מהם לא יספר את האמת למטופליו, אבל ברוב חוצפתם הם ישמיצו את האדם הישר. זה מזכיר לי תקופות חשוכות מאוד בהיסטוריה של העם היהודי שבו סקלו את הנביאים וגינו אותם.
ד"ר אשחר הוא איש אמת נדיר, אדם חדור אמונה יוקדת ורצון עז להציל כל אדם שמבקש את עזרתו. הוא איננו מצהיר שהוא רופא קונבנציונאלי והוא אינו מעונין להיות. הוא נותן לכל מטופל את הכח והיכולת לרפא את עצמו. זה רופא אמת שכל אדם חייב לפגוש אותו וללכת על פי דרכו, אחרת דינו ליפול שוב ושוב בידי רופאי שקר רודפי בצע ושלמונים ולסבול ממחלות במשך כל ימי חייו.
לסיום, אין מילים שיתארו את הערכתי לרופא הדגול ד"ר אשחר. ללא הטיפול המסור והמקצועי ברמה הגבוהה ביותר שיש במדינת ישראל לא היה לי שום סיכוי להגיע לאן שהגעתי והייתי עוד אחד שנפל ברשת של חבורת הפושעים שמחפשת לנתח אנשים כמו פטריות אחרי הגשם ולגרוף מאות מיליוני דולרים בשנה מכיסנו.
ד"ר אשחר עמד לצדי בכל רגע לאורך היממה ולאורך חודשים רבים עד שהביא אותי בביטחון רב ובמקצועיות לחוף מבטחים. כל מילה היוצאת מפיו הינה כמים חיים שיש לאמץ ללוח ליבנו.
ד"ר אשחר, לא ניתן לאנשים צרים ואויבי האמת לשבור את רוחך ופועלך. אני מבטיח לך שאם יהיה חשש לכך ששערה משערות ראשך תיפול בגין ההתנכלויות אליך אנחנו נדאג לכך שמאות אלפי מעריצך ומוקירך יצאו להילחם עבורך.
בשמי ובשם רעייתי
תודה לך מעומק הלב
ושפועלך יעלה מעלה וישגשג
ויביא ארוכה ומזור לכל דורש
הרב בנימין ורחל כהן
העיר צפת
972-52-7645424

 
לייבסיטי - בניית אתרים