מרכז אשחר לריפוי מלחץ דם גבוה, סוכרת מבוגרים ומחלות פנימיות, מניעת ניתוחי מעקפים וצנתורים ושיקום חולי לב לאחר צנתור וניתוח מעקפים - לנצח את הסרטן ג

תרופות וניתוחים לעולם
אינם מטפלים בגורמי המחלה
אלא רק מנציחים אותה

בריאות נובעת
מאורח חיים בריא

אנחנו יצרנו את מחלותינו
ובידינו השליטה להרחיקן מחיינו

אין אדם יכול למלא
בשלמות את התכלית שלשמה
ירד לעולם כשהוא חולה

בריאות היא המצב הטבעי
והנורמלי של הגוף
החולי הוא סטייה מהטבעי

לנצח את הסרטן ג

דף הבית >> ריפוי מחלות שונות >> לנצח את הסרטן ג
תקציר:
 
מחלת הסרטן מכה במאות אלפי אנשים בישראל ובמיליונים רבים בעולם המערבי. בחודש 11/2003 הודיע ד"ר בר-חנה, האחראי על רישום סרטן במשרד הבריאות, שהסיכוי של הישראלים לחלות בסרטן במהלך ימי חייהם עלה ל – 33%. כלומר 1 מתוך כל 3 ישראלים נמצא בסיכון לחלות בסרטן במהלך חייו.
דוח של משרד הבריאות שנקרא " מצב הבריאות בישראל 2003" קובע שגידולים ממאירים גורמים כיום ל – 23.1%  מהתמותה הכוללת. כיצד ניתן להסביר את חוסר ההצלחה במאבק בסרטן ? 
הממסד הרפואי טוען – הסיבה למחלת הסרטן איננה ידועה. עוד מוסיפים ש"מידת תרומתם של  גורמים סביבתיים להיווצרות המחלה איננה ברורה". כיצד אם כך ניתן לטפל בשורש הבעיה אם הסיבה איננה ידועה ? לצערנו, אין ניסיון אמיתי לטפל בשורש הבעיה. יותר מכך, אני יכול לומר מניסיוני שהרפואה אפילו מתנגדת ומפריעה למטופלים עצמם לטפל בשורש הבעיה. הטיפולים הבלעדיים שמציעה הרפואה הן ניתוחים, כימותראפיה והקרנות. הרפואה שאיננה מאמינה בכוחו של הגוף לרפא את עצמו כאשר ניתנים לו התנאים המתאימים מתעלמת משלל הטיפולים הטבעיים שתומכים במערכות הריפוי המדהימות של גוף האדם. 
התוצאה – חולי ומוות מיותרים.
לעומת זאת, לי זו עובדה מוכחת, שכאשר ניתנים לגוף התנאים המושלמים גם מצבי חולי קשים יכולים להחלים או לפחות להגיע לשיפור איכות חיים ולהארכת החיים. חיזוק כל מערכות הגוף וניקוי עמוק מרעלים הם המפתח להחלמה מכל גידול סרטני. 
 
 
 
לנצח את הסרטן- זה אפשרי!
חלק ג
ד”ר אשחר ערן N.D, נטורולוג - Naturalist Doctor
M.P.H – (Master of Public Health - מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה (מהפקולטה לרפואה, הדסה)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
השאלה היא מדוע התעלמו והעלימו מדעני ה"אקדמיה למדעים" במהלך עשרות שנים מידע כה קריטי, מבוסס ומדעי זה מהציבור הרחב ?! המידע הרי היה מתחת לעיניהם ממש. למעשה הם עשו את ההיפך מהמתבקש - הם נלחמו ברופאים רבים כדוגמת ד"ר גרסון, ד"ר שלטון ורבים אחרים שניסו להראות להם את הצלחותיהם בהצלת אלפי אנשים בגישה זו. הם הכריזו עליהם חרם ופגעו בכל מי שיצר איתם קשר או נתן להם שירותי מעבדה. כל זאת לאחר שהיו להם אלפי הוכחות לאמת המדעית והמוחלטת של גישה זו. לבסוף נזקקו הרופאים המותקפים לבתי המשפט בארה"ב כדי שיוכיחו את צידקתם ואכן היא יצאה לאור, אך כמובן לא זכתה לפירסום הראוי. 
לדעתנו מדעני "האקדמיה למדעים" הבינו כנראה שבעידן האינטרנט, הפקס והעיתונות החופשית לא יוכלו להמשיך עוד זמן רב ולהסתיר את האמת מהציבור. הם הבינו שאם יתברר לציבור שהבחירה של אופן הטיפול לא נבעה משיקולים רפואיים מקצועיים אלא משיקולי בצע כסף הם לא יוכלו להימלט ממשפט הציבור ואפילו מישיבה בכלא. לכן הם עשו "הצגה מדעית" של כאילו בדיקה של המחקרים והגעה למסקנה המתבקשת שיש קשר ברור בין תזונה וסרטן. אך למרבה הצער מסקנות הוועדה אינן מיושמות, למיטב ידיעתנו, באף בית חולים קונבנציונאלי בעולם. הרפואה ממשיכה עדיין להרעיל את החולים בתרופותיה הקטלניות.
 
מה שמתברר מכל המחקרים התזונתיים ומהניסיון של טיפול בחולי סרטן בשיטה תזונתית באופן חד משמעי הוא שסרטן איננו מחלה תורשתית כפי שרוצים הרופאים הקונבנציונאליים שנחשוב. זוהי מחלה נרכשת, כמו עשרות המחלות הפנימיות האחרות, בעקבות בחירה באורח חיים ותזונה לקויים הגורמים להרעלה מתמדת של הדם והרקמות. הרעלה זו גורמת לחילוף חומרים לקוי ולשינויים גנטיים בחומר התורשתי שבתאים. שינויים אלה הם האחראים לגדילה בלתי מבוקרת של התאים הסרטניים. 
יתר על כן לא ניתן להתגבר על הגדילה המואצת והבלתי מבוקרת על ידי הטיפולים הרגילים הכוללים כריתה, שריפה על ידי קרינה או הרעלת התאים כולם על ידי כימותראפיה. נהפוך הוא, שיטות טיפול אלה מגבירות את הסיכון לחלות בעוד סוגי סרטן כיוון שההשפעה שלהן היא טראומתית לגוף בכלל ולמערכת החיסון בפרט. 
 
 
 
 
 
מחקרים מהפכניים:
  
בארה"ב בוצע מחקר שהסתיים ב – 1976 ובמהלכו השוו תוצאות ההישרדות של חולי סרטן שקיבלו טיפול קונבנציונאלי לבין אלה שקיבלו טיפול תזונתי. אומר ד"ר וולטר אלמר, מנהל "המועצה הבינלאומית לבריאות" :
"המחקר הראה שחולי סרטן בתחילת מחלתם, אשר אימצו את עקרונות הטיפול התזונתי החלימו כולם !
 מבין חולי סרטן קשים שהוגדרו על ידי הרופאים כחשוכי מרפא (לאחר שקיבלו טיפול רגיל) נרפאו "רק" 86% על ידי הטיפול התזונתי, לעומת 6.4% שהחלימו בטיפול הרגיל". 
  
מחקר נוסף והגדול והחשוב מבין כל המחקרים שבוצעו עד כה בתחום חקר הסרטן נעשה על ידי פרופ' לינוס פאולינג, חתן פרס נובל בביוכימיה, חוקר הסרטן  ד"ר אברהם הופר, נשיא מכון הקסלי בניו-יורק  וד"ר ג'ונס הרדין, חוקר סרטן בכיר מאוניברסיטת קליפורניה. החוקרים והרופאים בדקו את ההשפעה של שיטה תזונתית על 101 חולי סרטן סופניים, חשוכי מרפא שנשלחו לבתיהם למות כיוון שהרפואה הקונבנציונאלית הרימה ידיים בטיפול בהם.
פרט לאותה קבוצה היו 32 חולים שלא הסכימו להשתתף במחקר. כל 32 החולים מתו תוך חצי שנה.
מתוך 101 החולים שהסכימו להשתתף במחקר נפטרו מיד עם תחילתו 21 חולים מאחר שמצבם הגופני היה הרוס לחלוטין מכדי שטיפול כלשהו יוכל לעזור להם. 
בדיקת  תוחלת החיים של שאר 80 החולים שקיבלו את הטיפול היה מדהים. הם הגיעו בתום המחקר לתוחלת חיים של 8 שנים וחודש, פי 17 מהקבוצה שלא קיבלה טיפול. בין החולים היו שהגיעו לתוחלת חיים של 10 שנים וחודשיים, פי 21.5 מהקבוצה שלא קיבלה טיפול. בתום הניסוי לאחר 11 שנים בשנת – 1990 היו עדיין 36 מהמטופלים בחיים כולם במצב מצוין ועם סיכוי מצוין לחיות עוד הרבה שנים.
אם נשאל רופא המטפל בסרטן הוא יאמר לנו על כל אחד מ- 80 המקרים שהמשיכו לחיות לאחר שהרפואה גזרה את דינם למיתה תוך זמן קצר שזהו נס רפואי. אך "ניסים" כאלה מתרחשים בגוף האנושי במהלך כל שנייה. אין רגע שבו מערכת החיסון על חוכמתה המופלאה איננה פעילה ונלחמת על חיינו מול גורמים מחליאים. היא עושה זאת בהצלחה כל זמן שהמאזן של יכולת מול גורמים מחליאים הוא לטובת מערכת החיסון ברגע שהאיזון מופר המצב הולך ומתדרדר בקצב זה או אחר עד לקריסה המוחלטת. המחקרים הוכיחו שכמעט בכל רגע שניתן לגוף את התנאים המתאימים וכל זמן שהאדם חי גופו יוכל להשתפר ולהתחזק ואף לחזור למצב תקין באופן מוחלט. במקרים שתוארו מדובר על אנשים שנגזר עליהם גזר דין מוות והם "נולדו מחדש". אלה הן הוכחות חותכות לעדיפות המוחלטת של הטיפול התזונתי על כל שאר הטיפולים הקטלניים.
זוהי גם הוכחה לכך שכל תהליך של ריפוי סרטן הוא בעיקרו תהליך ריפוי על ידי הגוף עצמו שהרי בטיפול התזונתי הגוף לא קיבל שום תרופה מלבד תזונה מבריאה. אם ינתנו לגוף התנאים והחומרים התזונתיים המתאימים הוא ישקם את המערכת החיסונית שלו שרק היא יכולה להילחם בתאים הסרטניים בהצלחה. התזונה אף מאפשרת לגוף להשתחרר מהרעלים שהוא צבר במהלך שנים רבות ולחדש את חילוף החומרים התקין שהוא הערובה היחידה למאבק יעיל בתאים סרטניים ובגרורותיהם הנסתרים. רק מערכת חיסון חזקה ובריאה מסוגלת להשמיד מליארדי תאים סרטניים ולהציל את החולה ממוות.
 
ההתעלמות וההשתקה – פשע נגד חולי הסרטן:
 
לצערנו ההשתלטות של הרפואה המקובלת על מערכת הבריאות לא מאפשרת לציבור להכיר טיפולים טבעיים בסרטן ואף במחלות אחרות.
נתאר לנו מצב שבו הרפואה הקונבנציונאלית הייתה מוצאת תרופה כלשהי נגד הסרטן שהצלחתו הייתה כה גדולה. אין ספק שהיו נערכות מסיבות עיתונאים רועשות ורבות משתתפים בנוכחות רשתות טלויזיה מכל העולם, כתבות ענקיות היו מתפרסמות בעיתונות, אלפי הזמנות לתרופה המופלאה היו מגיעות והמאמר המדעי היה מתפרסם בעיתונים מדעיים רבי תפוצה ויוקרה. התרופה הייתה מוצגת כפריצת דרך מהפכנית בריפוי סרטן והחוקרים היו מקבלים פרסי נובל. 
אך לא כך קרה . בפועל זכה המחקר לפירסום בירחון מקצועי דל תפוצה שרק כמה מאות רופאים ביולוגיים קוראים אותו. מדוע ? משום שהמערכת העומדת בראש כל הירחונים המקצועיים סירבה לפרסם את המאמר, ללא שום הסבר. 
איך קורה שבשורה כל כך חשובה לחולי הסרטן לא זכתה לפרסום עולמי ?!
התשובה היא – זה לא מקרי, זו מזימה מכוונת של השתקה והתעלמות שמטרתה לא לפגוע בפרנסתם של מאות ואלפי אנשים בתעשיות התרופות ובבתי החולים החיים על גופותיהם של חולי הסרטן.
השיטה של התעלמות היא האמצעי הנפוץ ביותר של  הרפואה הקונבנציונאלית המונופוליסטית כדי להשתיק את המתחרים שלה. מנהלי בתי החולים והרופאים שהכירו את אותם "חולים סופניים" ידעו במשך כל 11 שנות המחקר על הבראתם ,אבל לא פירסמו מילה על כך וגם לא ניסו ליישם את השיטה על חוליהם. 
זוהי עובדה בלתי נתפסת אך כואבת שמנהלי בתי החולים כמו גם הרופאים הפרטיים אינם מחפשים ריפוי לחולי הסרטן, אלא מבקשים להנציח את השיטות הקיימות והמכניסות הון עתק לכיסם. הרופאים בארה"ב יעדיפו שהחולים ימותו רק שלא יפחתו הכנסתם ויוקרתם המקצועית. הדרכה לתזונה נכונה איננה יוקרתית ולא ניתן להרוויח ממנה כמו מתרופות יקרות ולכן "אין טעם" לעודד מגמה זו.
ההפרטה בארה"ב שהפכה את מוסדות המחקר, האוניברסיטאות ובתי החולים לפרטיים גרמה לכך שתאגידי המזון והחקלאות ותאגידי התרופות והכימיכלים מסבסדים אותם מידי שנה במליארדי דולרים. תמורת זאת מוצבים אנשי התאגידים בהנהלות ובעמדות מפתח ומונעים מהחוקרים והרופאים לסטות מהשיטות המזרימות לכיסם מליארדי דולרים המכסים את תמיכתם ומותירים רווח כספי ניכר. זו הסיבה מדוע חולי סרטן ימשיכו למות בארה"ב ללא כל צורך. הרפואה הפרטית בארה"ב גרמה להיווצרות רפואה אינטרסנטית, כלכלית וקטלנית.
כבר נאמר שהרפואה בישראל שונה במבנה שלה, מתוקף חוק הבריאות הממלכתי, אך גם עלינו לא פוסחת ההפרטה ועל כן גורמים כלכליים, כוחניים ותפיסתיים מובילים גם אותה לדגול באותן שיטות קטלניות. במצב זה אין שום סיכוי שלחולה סרטן יוצע לקבל טיפול תזונתי טבעי אפקטיבי במסגרת אחד מבתי החולים ואפילו כטיפול תומך לטיפולים הרגילים הנהוגים כיום.
 
סיכום:
 
אסור לחולה סרטן אשר חייו חשובים לו להרים ידיים. יש היום עדויות חותכות לכך שבמקרים רבים הטיפול התזונתי עדיף על כל טיפול אחר. על חולה הסרטן לדעת שההחלמה תלויה רק בו עצמו וברצונו להבין וללמוד מדוע גופו מורעל ונכשל בהתמודדות מול התאים הסרטניים המתפשטים בגופו. 
מתן התנאים האופטימלים לגוף כדי שיבצע את מלאכת טיהורו מתאי הסרטן הוא המפתח להחלמה והוא עשוי להצליח כפי שראינו במרבית המקרים.
הגישה הרגילה אין לה שום סיכוי להצליח לאורך זמן משום שהיא פועלת נגד הגוף ולא עם הגוף. 
 
 
מקורות:
 
1. משרד הבריאות, המחלקה לאפידמיולוגיה, רישום סרטן בישראל בשנים : 1972-1976. ההוצאה – 1982.
2. גת בלה: בריאות ומדע- טיפולים כימותרפיים גורמים לסרטן, "מקור ראשון", גיליון 237.
3. 2. Hoffer A. Pauling L . Hardin Jones: Biostatistical analysis of mortality data for cohorts of cancer patients with a large fraction surviving at the termination of the study & comparison of survival times of cancer patients receiving large regular oral doses of vitamin C & other nutrients with similar patients not receiving those doses. J.Orthomolecular Med, Vol.5, No 3, 1990.
2.   World   Health  Statistics  Annual. 1988.
3. World   Health  Statistics , Qarterly, Vol.31, Nr.1, 1978, p. 42-43.
1. Warburg  Otto, M.D, Ph.D, : The Prime cause and Prevention of Cancer, Verlag Konrad 
      Triltsch, Wurzburg, 1976.
. 5.  Peter B .Chowka, East West Journal, Brookline, March 1981.
6. Congressional Record: Senator McGovern’s Commission, 1978.
7. Ch. B. Simone  M.D :CANCER & Nutrition , McGraw Hill. 1983.
8. Interview: Los Angeles Time, March 12,1985: Healing Nr.6, 1985.
9. “GAO” – The U.S Congressional General Accounting Office.
10. Dr. John C. Bailar, M.D, Biostat, Harv. U. School of Publ. Health
Dr. Haydn Bush, Director of Regional Cacer Center, Canada.
Dr. John Cairns, Cancer Analyst, Harv.U. School of Publ. Health.
Dr. David Addy, Physician, Mathematician, Duke University.
Dr. Alvan R. Feinstein, M.D , yale Univ’. School of Medicine
Dr. Richard Peto, Epidemiologist, England.
11. Congressional Record, Washington, Sept. 9.1987, Vol. 133, Nr.135.
12. Dr. Jones Hardin: Lecture at the American Cancer Society, 
        Annuel  Science Writers Conference, 3.7.69.
13. Gullino P: Natural Hist. Of Breast Cancer,  Progr. F .Hyperplasia to Neoplasia as 
      Predicted by  Angiogenesis.  Cancer 39:2697. 1977.
14. Scrabanek P : False Premises and False Promises of Breast Cancer Screening.
      LANCET 2:316, 1985.
15. Stamey T :Cancer of the Prostate: An Analysis of  Some Important Contrib & Dilemmas.
      Monographs in Urology, 1982.
16. Fisher E: The Cytologic Demonstr & Signific. Of Tumor Cells in the Mesenteric Venous
            Blood in, Patients with Colecter. Carcinoma, Surg. Gynecol. Obstet. 100:102, 1955.
17. John Cairns, M.D,: Scientific American, Nov.1985.
18. H. Nieper ,M.D, :Revol in Medizin & Gesunddth. Selbstv. 1985.
19. Healing Newsletter, The Gerson Institute, 6.3-4.1985.
20. H.L.Newbold, M.D,: Vitamin C Against Cancer, Stein and Day, 1979.
21. Rita Leroi, M.D : “Cancer, the Disease of Our Time”, Journal for Anthroposophy, No.19.1974, New York, p.15.
22. Dr. Kasper Blond: The liver & Cancer, a New Cancer Theorie, 1955.
23. Martin Kemberg : INQUIRY, Nov.24.1980.
24. Diet, Nutrition &Cancer, National Academy Press, 1982.
25. Kristin White: Diet & Cancer, Bntan Books, 1984.
26. A Program for the Prevention & Early Dedection of Cancer, International Health Council, Booklet Nr.110,Brea, Ohio.
27. Dr. Kedar N. Prasad: Vitamins Against Cancer, Fact & Fiction, Nutrition Publishing House, Inc. Denver, Colorado, 1984.
28. E. Cameron & L. Pauling: Cancer & Vitamin C w.w Norton, N.Y. 1-79.
29. Jeck J. Chcllem: Views on Vitamin c & Cancer, LETS LIVE, Jan.1991

 

להתחלת טיפול צלצלו לטלפונים: 

טלפון קווי -  03-3724200

מנהלת הקליניקה - זהר: 0545-742631 (עדיף בואטסאפ) או - 054-5748176


או השאירו את פרטיכם 
 
בדואר אלקטרוניeshkhar.office@gmail.com


ונחזור אליכם בהקדם
 

Go Back  Print  Send Page
לייבסיטי - בניית אתרים