מרכז אשחר לריפוי מלחץ דם גבוה, סוכרת מבוגרים ומחלות פנימיות, מניעת ניתוחי מעקפים וצנתורים ושיקום חולי לב לאחר צנתור וניתוח מעקפים - מדיניות המרכז

תרופות וניתוחים לעולם
אינם מטפלים בגורמי המחלה
אלא רק מנציחים אותה

בריאות נובעת
מאורח חיים בריא

אנחנו יצרנו את מחלותינו
ובידינו השליטה להרחיקן מחיינו

אין אדם יכול למלא
בשלמות את התכלית שלשמה
ירד לעולם כשהוא חולה

בריאות היא המצב הטבעי
והנורמלי של הגוף
החולי הוא סטייה מהטבעי

 

מדיניות המרכז:

א. המרכז יחתור למסירת מידע בעל ערך בריאותי מדעי, אמין ולא אינטרסנטי לציבור.

ב. המרכז יקפיד על אמירת האמת לציבור גם אם היא נוגדת את האינטרסים הישירים של קבוצות בעלות כח כלכלי, פוליטי.

ג. המרכז יעמיד את טובתו של המטופל ושיפור בבריאותו מעל לכל שיקול אחר, כלכלי או כוחני.

ד. המרכז יעשה כל מאמץ כדי להוביל את המטופל לחיות ללא תרופות או במינון נמוך ככל האפשר.

ה. המרכז ישאף להעלאת מודעות הציבור לסכנות ולנזקים של השימוש בתרופות רעילות ובטיפולים סימפטומטיים.

ו. המרכז ישאף להעצמת הידע של המטופל מתוך הבנה שהטיפול הטוב ביותר שכל אדם יכול לקבל הוא ידע בריאותי מדעי מבוסס וזמין לכל אדם.

ז. המרכז ישאף לניתוק התלות הכרונית של הציבור במערכת הרפואית ובטיפולים רפואיים.

ח. המרכז ישאף לתת את שירותיו לכל אדם בישראל ללא תלות ביכולותיו.

עיקרי אמונותינו ועשרת הדיברות שלנו:


1. אנו מאמינים שלכל אזרח יש את הזכות לקבל את המידע המדויק, האמיתי והמדעי ביותר לגבי הטיפול הטוב ביותר שיכול להוביל אותו למניעה של מחלות ולהחלמה ממחלתו והפחתה עד להורדת הצורך בשימוש בתרופות מזיקות.

2. אני מאמינים שיש להזהיר את המטופל מהסכנות הטמונות בטיפול בסימפטומים בלבד באמצעות חומרים רעילים לגוף וניתוחים ללא טיפול בשורש הבעיה.

3. אנו מאמינים שלכל אזרח יש זכות לא קודם כל "לקבל תרופות" או לעשות ניתוח כאפשרויות היחידות והגרועות ביותר, אלא ללמוד בריאות ולדעת לשקם את בריאותו בכוחות עצמו.

4. אנו מאמינים שכמעט כל אדם יוכל לשמור על בריאות טובה ולהימנע ממחלות באמצעות למידה של עקרונות וחוקי הבריאות ויישומם בחיים ללא צורך בתרופות, זריקות, שיקויים וגלולות.

5. אנו מאמינים שכל אזרח חייב לקבל מידע מוקדם על הסכנות הטמונות באורח החיים המערבי שהוא מנהל ולא לחכות לכך שהוא יחלה ואז רק לנסות ו"לטפל" בו באמצעות שיטות רעילות מסוכנות ויקרות שמרוששות את קופת הציבור והמדינה.

6. אנו מאמינים שהאינטרס של בריאות הציבור והמדינה כחברה חייבים לעמוד לפני האינטרסים המצומצמים והקפיטליסטיים או הפוליטיים של חברות מסחריות, יצרני התרופות, או משרד הבריאות שמנוהל על ידי אליטה שליטת של רופאים אינטרסנטיים.

7. אנו מאמינים שיש לנתק את התלות הכרונית שמטפחים המוסדות הרפואיים בישראל, רופאים ומרפאים שונים בין מטפל ומטופל וללמד את הציבור שבריאותו תלויה כמעט אך ורק באורח החיים והרגלי הבריאות שלו ולא במידת המומחיות של הרופא או המטפל (איננו מתכוונים כאן כמובן לטיפול במקרה של תאונות).

8. אנו מאמינים שמדינת ישראל תהיה מקום טוב יותר לחיות בו לכולם אם עקרונות השמירה על הבריאות יודגשו ויטופחו בתודעת הציבור ואם בתי החולים יתרוקנו כמעט מיושביהם.

9. אנו מאמינים שיש לשנות את הכשרתם של הרופאים ולשנות את גישתם למחלות ולטיפול בחולים מן היסוד אחרת כלכלת מדינת ישראל תתמוטט תחת הנטל של טיפולים אינסופיים בחולים.

10. אנו מאמינים שכדי למגר את מגיפות הסרטן, מחלות הלב וכלי הדם ושאר המחלות הפנימיות בישראל יש לשנות גם את התפיסה הכוללת של קברניטי המדינה ומשרד החקלאות לגבי שיטות החקלאות הרעילות העדיפות אולי לחקלאים בישראל אך לא לבריאות עם ישראל כולו.

11. אנו מאמינים שבמקום שכספי הציבור ילכו על סבסוד עצום של ענפי חקלאות ותוצרת חקלאית שתרומתה להגברת אחוז החולים והמחלות בישראל היא עצומה (על פי מאות מחקרים מדעיים וניסיון קליני עצום) יש לסבסד ענפים שתוצרתם מוכחת כתורמת לבריאות הציבור ובעלת פוטנציאל אדיר לשקם את כלכלת המדינה.להתחלת טיפול צלצלו לטלפונים:

 03-3724200 או - 0545-748176

או השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
 

בדואר אלקטרוני: eshkhar.office@gmail.com

לייבסיטי - בניית אתרים