מרכז אשחר לריפוי מלחץ דם גבוה, סוכרת מבוגרים ומחלות פנימיות, מניעת ניתוחי מעקפים וצנתורים ושיקום חולי לב לאחר צנתור וניתוח מעקפים - מחלת קרוהן וקוליטיס.ההחלמה של אור

תרופות וניתוחים לעולם
אינם מטפלים בגורמי המחלה
אלא רק מנציחים אותה

בריאות נובעת
מאורח חיים בריא

אנחנו יצרנו את מחלותינו
ובידינו השליטה להרחיקן מחיינו

אין אדם יכול למלא
בשלמות את התכלית שלשמה
ירד לעולם כשהוא חולה

בריאות היא המצב הטבעי
והנורמלי של הגוף
החולי הוא סטייה מהטבעי

מחלת קרוהן וקוליטיס.ההחלמה של אור

דף הבית >> סיפורי החלמה >> מחלת קרוהן וקוליטיס.ההחלמה של אור
החלמה של אור סופר ממחלת קרוהן וקוליטיס

שלום

שמי אור סופר ואני בן 29. לפני 4 שנים התחלתי לחוות כאבי בטן מלווים בשלשולים רבים לאורך היום והלילה. החיים הפכו להיות לבלתי נסבלים והייתי מותש. הרופאים לא זיהו את הבעיה שלי ונתנו לי כדורים שונים לעצירת השלשולים. בקושי יכולתי לעבוד כיון שהעבודה שלי כרוכה בעבודה במפעל ובעמידה ליד מכונה במשך כל היום.
המצב פגע באופן קשה בכלכלה של המשפחה שלי. הייתי מיואש מאוד. אחרי מספר חודשים הגעתי לבדיקת קולונוסקופיה ובדיקות נוספות. הממצאים גילו שיש לי מחלה כפולה  - מחלת קרוהן וגם קוליטיס. אלה שתי מחלות דלקתיות של המעיים. הייתי בדיכאון מוחלט. שאלתי את עצמי – מאיפה ולמה זה נפל עלי בגילי הצעיר? היכן טעיתי?
הרופאים אמרו לי שמדובר במחלות אוטואימוניות שבהן הגוף תוקף את עצמו ולכן אין ריפוי למחלות האלה והן ילוו אותי במשך עוד הרבה שנים ואולי עד סוף חיי. הם אמרו לי, קרוב לוודאי שזו בעיה גנטית. הרופאים הוסיפו ואמרו שאני חייב להתחיל לקחת סטרואידים חזקים כדי לדכא את הדלקות המשתוללות בגופי אחרת לא אוכל לחיות חיים רגילים. מבדיקה שעשיתי גיליתי שלקיחת סטירואידים גורמת לבעיות קשות בגוף ולאורך זמן ולכן סירבתי לעבור לסטרואידים.
ואז שמעתי מהרב שלי על ד"ר ערן אשחר שעזר לשני הוריו להחלים ממצבי חולי קשים. הוא המליץ מאוד לגשת איליו והאמין שהוא יכול לעזור לי.
כבר בשיחה הראשונה שלי ושל רעייתי עם ד"ר אשחר התמלאתי שמחה ונחישות עצומה לרפא את עצמי על פי שיטתו של ד"ר אשחר – "התזונה הכירורגית". ד"ר אשחר נתן לי להבין שהריפוי שלי תלוי אך ורק בהחלטה שלי להבריא ושהוא ייתן לי את כל הכלים, ההדרכה והליווי המקצועיים שלו  כדי שאוכל להבריא. הוא גם אמר לי שמניסיונו כל המטופלים שהגיעו איליו עם בעיה דומה ויישמו את ההנחיות שהוא הציע לה הבריאו מהמחלה.
זה היה כל כך נעים לשמוע את זה. זה גם היה ניגוד מוחלט למסרים המדכאים שהרופאים מסרו לי רק לפני כמה ימים בבית החולים. אחרי שאני ורעייתי  דיברנו עם כמה מטופלים של ד"ר אשחר התמלאנו בשמחה גדולה יותר. כולם המליצו בחום על הטיפול והיו מרוצים מאוד מהבחירה שלהם.
קורס המבוא של ד"ר אשחר היה מדהים, מטלטל, מחכים, מרתק וממלא ידע, תקווה ושמחה. הפכתי למאמין גדול של הגישה עוד לפני שהתחלתי את השלב המעשי. אבל גם התוצאות לא אחרו לבוא. פעלתי על פי ההנחיות של ד"ר אשחר ולאט לאט נעלמו כל השילשולים והסימפטומים. כמה חודשים אחרי שהתחלתי את התהליך יכולתי לאכול תזונה טבעית מגוונת בלי לשלשל בכלל. לא הייתי זקוק לשום תרופה לדיכוי הדלקות במיעיים כי כבר לא היו לי דלקות במעיים. המחלה האוטואימונית והגנטית נעלמה לחלוטין. כאבי הבטן נעלמו. חזרו לי האנרגיות שהיו לי לפני 10 שנים והפכתי לאדם שמח.
אני בטוח שאם הבחירה שלי הייתה לקבל את דברי הרופאים כצו אלוהי ולציית להם כמו רובוט, כפי שמרבית האנשים עושים, הייתי מוצא את עצמי בסחרחורת שקשה היה לי מאוד לצאת ממנה. הבחירה שלי לא להתפשר, ללכת על הדבר האמיתי ולא המזויף והזמני, הצילה אותי מייסורים רבים והצילה את משפחתי משואה כלכלית.
אני מודה לד"ר אשחר על קיומו וזמינותו לאנשים כמוני. בשמי ובשם רעייתי תודה גדולה על כך שאתה מעביר לציבור בנחישות ובקביעות מסרים של תקווה ושל העצמה יחד עם איכפתיות גדולה מאוד ודבקות באמת.
תודה רבה ד"ר אשחר, לעולם לא נשכח את החסד הגדול שעשית איתנו. שהשם יברך אותך בכל מעשיך כי רק ברכה ושמחה אתה מביא לחייהם של אנשים רבים.

אלפי תודות לך.
באהבה
אור סופר
טל – 052-6358724
אני ממליץ לכל אחד מהפונים אליך מכל הלב
 
 


לייבסיטי - בניית אתרים