מרכז אשחר לריפוי מלחץ דם גבוה, סוכרת מבוגרים ומחלות פנימיות, מניעת ניתוחי מעקפים וצנתורים ושיקום חולי לב לאחר צנתור וניתוח מעקפים - מניעת דיאליזה והחלמה מסוכרת

תרופות וניתוחים לעולם
אינם מטפלים בגורמי המחלה
אלא רק מנציחים אותה

בריאות נובעת
מאורח חיים בריא

אנחנו יצרנו את מחלותינו
ובידינו השליטה להרחיקן מחיינו

אין אדם יכול למלא
בשלמות את התכלית שלשמה
ירד לעולם כשהוא חולה

בריאות היא המצב הטבעי
והנורמלי של הגוף
החולי הוא סטייה מהטבעי


בלומה מספרת על כיצד ניצלה מדיאליזה שכל הרופאים ייעדו לה וגם הבריאה כמעט

לחלוטין מסוכרת תוך כדי גמילה מזריקות האינסולין 

 

שמי בלומה פרייליך, אני בת 60. אני נמצאת בטיפול של "התזונה הכירורגית" של ד"ר ערן אשחר מזה כ- 3 חודשים.
מגיל צעיר סבלתי מלחץ דם גבוה ואחרי שנים לא רבות הופיעה גם סוכרת, עודף משקל בעיות בעיניים, בעיות בבלוטת התריס, בכליות ומצבי הלך והתדרדר משנה לשנה. 
ניגשתי כל שבוע לרופאים והם נתנו לי בנדיבות כדורים לכל דבר. נתתי בהם אמון מלא כי חשבתי שהם אכן עושים הכל לטובתי ויש להם באמת מומחיות ברפואה שיכולה להועיל לי. לכן בלעתי כל כדור בלי לשאול יותר מידי שאלות והמשכתי באורח החיים והתזונה שלי כרגיל.
אבל מצבי הבריאות שלי הלך והחמיר מחודש לחודש, לבסוף הופניתי לדיאטנית שהדריכה אותי. אבל למרבה הפתעתי עם התזונה של הדיאטנית בקופת החולים ועם כל הכדורים המצב שלי רק התדרדר. הוסיפו לי עוד ועוד כדורים אבל לחץ הדם המשיך ועלה לשמיים והיגיע ל- 200/100, רק בנס לא קיבלתי אירוע מוחי כתוצאה מכך.

הסוכרת הלכה והחמירה עד שהגעתי לבסוף מכדורים לזריקות אינסולין לטווח ארוך ולטווח קצר, בסך הכל כ- 140 יחידות ביום, אבל כל זה לא עזר ומצבי הלך והתדרדר.
לבסוף הגעתי  גם לאי ספיקת כליות, אנמיה וחולשה קשה וזה ממש גמר אותי.
כתוצאה מכל התרופות גם מאוד השמנתי. זה היה מעגל שלא ידעתי איך לצאת ממנו, המון אשפוזים ועוד תוספת כדורים ושום דבר לא עזר.
לפני כשנה הי לי זיהום ברגל ותפקודי הכליות התדרדרו מאוד, שיחררו אותי מבית החולים חצי מתה. הלכתי לאיזה רופאה ושאלתי מה אפשר לעשות כדי לשפר קצת את המצב שלי והיא אמרה לי – לא יודעת חוץ מהכדורים שאת לוקחת אני לא יכולה לעזור לך.
הייתי מיואשת ולא ידעתי מה אפשר לעשות. ואז הבת שלי אמרה לי שהיא שמעה בתוכנית רדיו על ד"ר אשחר שאנשים נרפאו אצלו. ואני אמרתי לה מבלי לשאול אותו בכלל – "בבעיית כליות קשה כמו שלי אני לא מאמינה שהוא יכול לעזור", כי עם כליות אי אפשר לאכול מאכילים עשירי אשלגן".
הרגשתי כל כך רע שאמרתי אולי בכל זאת אנסה אותו אבל היה קשה לי להחליט שאני עושה שינויי בתזונה שלי ופחדתי מהשינויים שאולי לא אוכל לעמוד בהם ולכן ידי רפו ולא התחלתי בתוכנית.
מיד אחרי כן שוב התאשפזתי ומצבי התדרדר. שכחתי מד"ר אשחר.
ואז שמעתי על רופאה אלטרנטיבית שהיגיעה מחול וסיפרו עליה ניסים ונפלאות. הייתי מוכנה לשלם כל הון העיקר שמצבי ישתפר. היא היגיעה אלי הביתה כי מצבי היה כל כך קשה שאני לא יכולתי אפילו לנסוע אליה עקב מצבי הגרוע. 
הרופאה בדקה אותי ואת המסמכים ואמרה לי – "מצטערת, המצב שלך כל כך קשה שאני חוששת בכלל לנסות לטפל בך, אני מפחדת שאני אפילו אזיק לך, לכן את צריכה דחוף לגשת לנפרולוג כי לדעתי את כבר צריכה דיאליזה".
האמנתי לה וברוב ייאושי נסעתי למנהלת מחלקת דיאליזה באיכילוב והיא אמרה לי "ש- 80% מהכליות שלך לא מתפקדות כבר ואין מה לעשות, תתכונני לדיאליזה, אבל אולי תוכלי לעבור השתלת כליה כי את צעירה יחסית". 
מאוד נבהלתי וברוב ייאושי ניסיתי עוד נפרולוגית והיא אמרה לי "אני לא מאמינה שניתן לעשות משהו אולי רק לעכב את הדיאליזה".

אוסיף כאן שכתוצאה מהזיהום שדרדר לי את הכליות הרגליים שלי התנפחו והיו כמו רגליים של פיל שהיו מלאות במים והיו לי פתחים מהרגליים שמהם נזלו מים ויצרו שלוליות בכל צעד. הייתי אצל מומחה לכף רגל, מומחה לכלי דם, מומחה לכליות, מומחה לסוכרת והם אמרו אולי זה מכלי הדם אולי מהכליות אולי מהלימפה אי אפשר לדעת אז מה שנשאר לך לעשות זה לשים פדים על הרגליים ותחבושות שיספגו את הנוזלים כדי שלא יעשו לך דלקות. כך קיבלתי רגלי פיל חבושות שנזקקו לנעליים במידה הגדולה ביותר שיש בישראל.
האחיין שלי עובד אצל הרב פיהרר וביקשתי ממנו לייעץ לי אולי יש לרב פתרון בשבילי. אחרי בירור נאמר לי שאם הייתי כבר אצל מנהלת המחלקה וקיבלתי תשובה כזו אז הוא לא יכול לעזור.
ואז כבר נשברתי ואמרתי שאני מוכנה לעשות כל דבר והתקשרתי לד"ר ערן אשחר.
ד"ר אשחר אמר לי - אם לא הגעת עדיין לדיאליזה אני יכול לנסות ולעזור לך, אבל שיהיה ברור שאני  לא מבטיח לך שום דבר.  ומתוך ייאוש גדול הסכמתי והתחלתי בטיפול ובהנחיות של ד"ר אשחר.
והלא יאומן קרה, אחרי שבועיים של "תזונה כירורגית", כפי שקורא לה ד"ר אשחר, הפסיקה לי הנזילה מהרגליים. בביקור הראשון בקופת חולים אחרי שבועיים של הטיפול של ד"ר אשחר האחות אמרה לי – "אני לא מאמינה למראה עיני, מה עשית, איך עשית את זה, זה ממש נס". 
כל הנפיחות ברגליים נעלמה והרגליים הפכו ליבשות, הצטמצמו וחזרו לגודלן הטבעי. חל שיפור עצום. השכנה שלי שכל הזמן ייאשה אותי והזהירה אותי שלא ללכת לד"ר אשחר אומרת לי עכשיו "ממש לא להאמין, אני מצטערת שייאשתי אותך, עכשיו אני רואה שזה ממש עובד".
לגבי מצב הסוכרת שלי. הסוכר שלי השתפר וההזרקה של כמות אדירה של אינסולין לטווח ארוך נעלמה לגמרי. כמות התרופות כרגע ירדה ב – 80% בערך ויש ימים שאני בכלל בלי תרופה לסוכר.
לחץ הדם ירד מ 180 עם תרופות ל – 140 עם רבע מהתרופות וזאת לאחר שהרופאה באיכילוב אמרה לי שאני חייבת להוסיף לי עוד כדורים, אחרת אני עלולה להגיע לאירוע מוחי.
הכליות זה הנס הגדול, אחרי ששום רופא לא נתן להן סיכוי וכולם אמרו שאין מה לעשות, הן השתפרו משבוע לשבוע באופן מופלא, ממש נס גלוי.  
המשקל, אני מקבלת מחמאות מכל הסובבים אותי. אחותי לא האמינה למראה עניה כשראתה אותי אחרי זמן רב. ירדתי 15 קילו, הנפיחויות בכל הגוף נעלמו ואני מסוגלת ללכת בכוחות עצמי.
אני לא שוכחת שלמרות שאני מרגישה הרבה יותר טוב אני עדיין ברבע הראשון של התהליך. 
אני יודעת שכאשר עודף המשקל  יעלם, גם התרופות והסוכרת ולחץ הדם ייעלמו לחלוטין, כיוון שכבר עכשיו  השיפור העצום מוכיח שאני בוודאות בדרך להחלמה מוחלטת.

הבן שלי שביקר אותי ביום שישי היה ממש בהלם ובהתרגשות גדולה. כבר שנים כשבא אלי לביקור הוא היה צריך להגיש לעצמו את האוכל ולטפל בעצמו. ביום שישי זה הוא ראה אותי בפעם הראשונה אחרי שנים קמה, מוציאה מהמקרר, מחממת  ומגישה לו לשולחן אוכל והוא אמר – אמא אני לא צריך לשאול אותך איך את מרגישה ואני לא צריך לראות את הבדיקות שלך, אני רואה אצלך שיפור אדיר, את ממש בן אדם חדש.

אני מודה לאלוהים ולשליחו הנאמן ד"ר אשחר על המתנה הגדולה שקיבלתי ועל שזכיתי להכיר את ד"א אשחר.
אני כל כך מצטערת שחיכיתי והתלבטתי ושנתתי לפחדים המזויפים והמיותרים שלי להשתלט על המחשבות שלי ולמנוע ממני להגיע הרבה לפני כן לד"ר אשחר כי ברור לי שככל שהייתי מגיעה מוקדם יותר הייתי מתאוששת מהר יותר, מונעת סיבוכים וסבל מיותרים מעצמי וממשפחתי.
אני מפצירה בכל אדם חולה, אל תחכו כמוני לרגע האחרון ולייאוש, אל תחפשו פתרונות קלים, לכו עם האמת, חזרו לשמור על חוקי הבריאה והבריאות ובעזרת השם גם אתם תחוו נס כמוני. הגיעו כמה שיותר מהר לד"ר אשחר כי המערכת הרפואית לא רק שלא תושיע אתכם ממחלותיכם אלא רק תחמיר לכם את המצב, כפי שקרה אצלי. הם יבלבלו אתכם, ימסרו לכם מידע מסולף, ייאשו אתכם ויגידו לכם שאין לכם שום תקנה אלא להמשיך בטיפולים בכדורים ובניתוחים שלהם.
מי ייתן ובורא עולם יפקח את עיניכם כמו שפקח את עיני ופתח את ליבי להגיע לד"ר ערן אשחר ולתורת האמת שאותה הוא מעביר לחוליו.
בריאות, ישועה מהירה והחלמה לכולכם

בלומה פרייליך
בני ברק
03-6763574
052-764590 
לייבסיטי - בניית אתרים