מרכז אשחר לריפוי מלחץ דם גבוה, סוכרת מבוגרים ומחלות פנימיות, מניעת ניתוחי מעקפים וצנתורים ושיקום חולי לב לאחר צנתור וניתוח מעקפים - מניעת דיאליזה ושיקום כליות

תרופות וניתוחים לעולם
אינם מטפלים בגורמי המחלה
אלא רק מנציחים אותה

בריאות נובעת
מאורח חיים בריא

אנחנו יצרנו את מחלותינו
ובידינו השליטה להרחיקן מחיינו

אין אדם יכול למלא
בשלמות את התכלית שלשמה
ירד לעולם כשהוא חולה

בריאות היא המצב הטבעי
והנורמלי של הגוף
החולי הוא סטייה מהטבעי

מניעת דיאליזה ושיקום כליות

דף הבית >> ריפוי מחלות שונות >> מניעת דיאליזה ושיקום כליות

ESHKHAR CENTER FOR NATURAL HEALING 

 
וד"ר ערן אשחר N.D  נטורולוג, M.P.H
 
גאים להציג
 
תכנית ייחודית ובלעדית לשיקום של כשל כליות, קריאטינין גבוה, אי ספיקת כליות כרונית ומצבים של לפני דיאליזה!


חלה עליה חדה ברמת הקריאטינין (creatinine) שלכם בדם?

יש לכם רמות גבוהות של אוריאה (urea) בדם?

יש לכם רמות גבוהות של חומצת שתן (uric acid) בדם?

נאמר לכם שתפקוד הכליות שלכם גרוע?

יש לכם כשל כליתי חמור?

נאמר לכם שאתם צריכים להתכונן לדיאליזה?

אתם בחרדות קשות ממה שצפוי לכם? 

הגעתם למקום הנכון!!!

תתעודדו, כי יש תקווה!

קודם כל אל תאמינו לשום מילה ממה שהרופאים אמרו לכם
משום שכל תחזיותיהם יכולות להתבדות. 

הצלתי יותר חולים במצב של טרום דיאליזה מכל אחד אחר בישראל.

לרשותי 23 שנות ניסיון קליני בעבודה עם חולים במצבים של
כשל כליות וכשל כליות חמור.

אני היחיד בישראל, במזרח התיכון ובאירופה שפיתח תכנית
עבודה וטיפול להצלת אנשים מכניסה לדיאליזה.

אתם מוזמנים לקרוא את המאמר הקצר בהמשך העמוד ולהתקשר
אלי מידית כדי להתחיל בתכנית השיקום של הכליות שלכם.

כי דיאליזה זה ממש לא פיקניק וזה ממש לא בשבילכם.

עשו כל מה שצריך עכשיו כדי להציל את הכליות שלכם!!

אני ד"ר ערן אשחר N.D  נטורולוג, M.P.H - מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה,  (מהפקולטה לרפואה, האוניברסיטה העברית והדסה) בכיר הרופאים-הנטורולוגים בישראל ובאירופה ומהמובילים בתחום הרפואה הטבעית, מיישם את הגישה כבר - 33 שנים, הובלתי מעל 9500 חולים במגוון של מחלות וגם חולים במצבי כשל כליות וכשל כליות מתקדם עם התוויה לדיאליזה ומנעתי מהם להגיע לדיאליזה. כל זאת באמצעות גישת "התזונה הכירורגית" שפיתחתי!

 

 
אני מציע לחולי כשל כליות בישראל ובעולם מסלול מדהים ומפתיע לריפוי והחלמה מהמחלה ומניעת דיאליזה באמצעות כוחות הריפוי של גופכם בלבד. 
 
למיטב ניסיוני ניתן לשקם כליות גם במצבי כשל מתקדמים, גם אם לא בכל המקרים, באמצעות שינויים מושכלים ומותאמים אישית בתזונה ואורח החיים. באמצעות היישום של גישתי על גופכם אני מאמין שיש לכם סיכוי גבוה למנוע הגעה לדיאליזה או להשתלת כליה בהמשך.  בנוסף תוכלו לשקם את עצמכם משאר בעיות הבריאות שמתלוות למחלה ולהרגיש הרבה יותר בריאים חזקים וצעירים כמו לפני שנים רבות.  
הקשיבו לסיפורי המחלימים ותבינו שאלה אינן הצהרות סרק, אלא עובדות מדעיות וקליניות מוכחות!

צפו במטופלים המספרים על שיפור מדהים בתפקוד הכליות
שלהם בעקבות הטיפול

שיטת התזונה הכירורגית שלי עובדת ומבוססת ב- 100% על מחקרים מדעיים  ועל נסיון קליני עשיר שלי ושל כ- 200 רופאים נטורולוגים בעולם!

להתחלת טיפול צלצלו טלפון קווי -  03-3724200

 

או השאירו את פרטיכם בתיבת צור קשר באתר או
 
בדואר אלקטרוני:
 eshkhar.office@gmail.com

 

 
ונחזור אליכם בהקדם 

 
שיפור תפקוד כליות, מניעת דיאליזה ושיקום ממצב של דיאליזה פעילה:

הסיכוי שתשמעו את הדברים שכתובים כאן מפי רופאים קונבנציונאליים, מומחים לטיפול בכשל כליתי, כשל כליתי חמור, תפקוד כליות לקוי, קריאטינין (creatinine) גבוה, אוריאה( urea) גבוהה, יוריק אסיד (uric acid)  גבוה, הוא לא קלוש, הוא פשוט אפסי.
גישת הנטורולוגיה איננה נלמדת בבתי ספר לרפואה ולכן איננה מיושמת על חולים בבתי חולים בישראל ובעולם המערבי. עקב כך מאות אלפי חולים חווים שטיפת מוח שלילית על ידי רופאים והצוותים הרפואיים שמלעיטים אותם במידע שגוי, שקרי ואינטרסנטי. עשרות אלפי חולים מסכנים מגיעים בכל שנה למצב של דיאליזה, שזה הוא טיפול קשה והורס את איכות החיים של האדם, סתם ללא כל סיבה מוצדקת ובעיקר בגלל רשלנות פושעת של הרופאים, החל מרופא המשפחה ועד לרופא הכביכול "מומחה".

אין לי ספק שאם כל חולה במצב של 
כשל כליתי, כשל כליתי חמור, תפקוד כליות לקוי, קריאטינין (creatinine) גבוה, אוריאה( urea) גבוהה, יוריק אסיד (uric acid) גבוה, היה קורא את המאמר הקצר הזה סיכויו להגיע לכשל כליות ועד לדיאליזה היו יורדים לקרוב ל- 0!!!
אני אומר זאת על סמך 23 שנות ניסיון קליני עם חולים במצבי כשל כליות חמור ולעיתים לפני דיאליזה ואפילו במצב של דיאליזה שמצבם השתפר ללא הכר עד כדי יציאה מוחלטת מהקטיגוריה של כשל כליתי ודיאליזה. 
מה שחשוב ביותר להבין הוא שכמעט כל אדם שניזון מהתזונה המערבית והישראלית הטיפוסית ימצא שמצב תפקוד הכליות שלו ממש לא אופטימלי. אמירה זו צריכה להיבחן כמובן בעין של רופא-נטורולוג ולא רופא קונבנציונאלי שהוא בעיני בבחינת עיור שהאמת מונחת לנגד עיניו אך הוא לא מבין אותה. 


ההשפעה של התזונה הרגילה- המערבית על הכליות:

התזונה המערבית עשירה מדי בכל אבות המזון. לא רק זאת אלא שלרוב האנשים ניזונים מחלבונים ושומנים באיכות גרועה ביותר שבונים תאים ורקמות חולות ולכן גם איברים חולים לאורך השנים. כתוצאה מכך התפקוד שהאיברים האלה צריכים לבצע הולך ומתדרדר.אחד מהאיברים האלה הם הכליות שתפקידם העיקרי הוא לסנן לנקות את נוזלי הגוף ולשמור על רמות תקינות של פרמטרים שונים בדם. רמות גבוהות מידי של פרמטרים שונים יכולים לגרום להרעלה ואף למוות ולכן יש חשיבות עצומה לרמת התפקוד של הכליות.
לצערנו הרופאים מתייחסים באדישות ובזלזול פושע לעובדה שלנגד עניהם מצב הכליות של כל האנשים הולך ומתדרדר עם הגיל. עובדה זו באה לידי ביטוי בעליה מתמדת של רמת ה - 
קריאטינין (creatinine) בדם של כל הישראלים. כדי להימנע מטיפו גורף במיליוני אנשים וזה רק בבעית בריאות אחת מצאה הרפואה פתרון קל, לאפשר לאנשים להיות חולים תחת מעטה פיקטיבי, כוזב ואשליתי של המושג טווח תקין. למעשה קבעה הרפואה טווח לא הגיוני של רמת הקריאטינין בדם באופן שאחוז גבוה מהאוכלוסיה ייפול תמיד בתוך הטווח הזה ויחשוב לתומו שמצב הכליות שלו תקין. דרך אגב, נוהג פסול זה נכון לגבי מרבית בדיקות הדם. התוצאה של נוהג זה היא מיליוני אנשים שמולכים שולל ושאינם ערים לעובדה שמצב הכליות שלהם בפועל מתדרדר עם הגיל. הם יושבים ומסתכלים על העלייה ברמת הקריאטינין שלהם ולא הם וכמובן לא הרופאים נוקפים אצבע כדי לעצור את התהליך הזה.
מה הרופאים עושים זה להזמין את המטופל שוב ושוב לבדיקות ולהגיד לו שהוא "צריך להיות במעקב"! ומה יעשו במעקב? יצפו במצב הכליות המתדרדר ולא ינקפו אצבע. לא יציעו חלילה שום שינוי תזונתי שיכול להציל את הכליות כי הם לא מאמינים בתזונה ובקשר שלה למחלות ובטח לא לתפקוד הכליות, מה הקשר? אין שום קשר לדעתם. זה לא נלמד בבתי הספר לרפואה אז זה לא קיים מבחינתם.
ובכן, מחכים עד שהקריאטינין יגיע ללא פחות מאשר 3.5-4.5 ואז מתחילים לצעוק גוואלד, המצב מסוכן אתה חייה להתכונן לדיאליזה. עוד קורבן של מערכת כושלת ופושעת שיכולה הייתה בקלות למנוע מהמסכן להגיע למצב כזה לו הייתה משנה את כל התפיסות והתיאוריות ההזויות שלה על הסיבות (הבלתי ידועות מבחינם) למחלות ודרך הטיפול בהן ועושה את הדרוש - לספק ייעוץ תזונתי אמיתי, כדי למנוע את החורבן העתיד לבוא. 
הבדיחה הגרועה ביותר הן הדיאטניות הקונבנציונאליות שאליהן מופנים חולים אלה בראשית הדרך. הדיאטניות האלה שהודרכו על ידי המערכת הקונבנציונאלית לעולם לא ידברו על תזונה כמרפאה מחלות. מה פתאום מרפאה, הרי ריפוי (מזויף) הוא הטריטוריה של הרפואים ולהן אסור לדבר על ריפוי באמצעות תזונה. כאשר זו היא הגישה הבסיסית אז מדוע שדיאטנית תחשוב שהיאא בכלל יכולה לעזור לחולה הכליות למנוע את הדיאליזה? אבל היא כן תגיד לו בנחישות שהוא צריך להמשיך ולאכול בדיוק את קבוצות המזונות שמלכתחילה הובילו את מצב הכליות שלו להיהרס.
המדהים הוא שהן רואות מול עניהן שהייעוץ שלהן לא מועיל בכלום ואולי אפילו מזיק אבל הן ממשיכות לומר למטופלים בלהט מטורף והזוי שהם חייבים להתבסס על התזונה הקלוקלת שלהם כדי לשפר אולי את התפקוד המתדרדר של הכליות שלהם. לצערנו זו מערכת רפואית אשליתית, כוזבת ושקרית על כל חוליותיה. 
הדיאטניות נותנות לחולים האלה עצות סרק ועצות מינוריות כדוגמת הגבלת אחוז החלבון בתזונה והגבלת מלח כאשר בפועל הן מלעיטות את המטופל בעשרות אחוזי חלבון בתפריט היומי שהן נותנות לו. בורות, טיפשות וחוסר יושר במנות גדולות שמתערבבים להם בהונאה אחת גדולה של האזרח התמים.

גישת הנטורולוגיה והתזונה הכירורגית:
לא אכביר כאן על הגישה עצמה כי תוכלו למצוא באתר זה חומר מפורט על כך, אבל מניסיוני הרב בריפוי חולים במצב של 
כשל כליתי, כשל כליתי חמור, תפקוד כליות לקוי, קריאטינין (creatinine) גבוה, אוריאה( urea) גבוהה, יוריק אסיד (uric acid) גבוה, וכאלה שהם ממש לפני דיאליזה ראיתי ששינוי התזונה ללטבעית באמת הוא קריטי להחלמה וריפוי מהמצב הקשה הזה. ברגע שאנחנו מספקים לגוף את התזונה המיטבית מתחיל הגוף לפרק ולבנות את עצמו מחדש. תופעה זו איננה פוסחת על הכליות או על איבר אחר בגוף. לכן תפקוד הכליות עשוי להשתפר באופן מרשים ביותר. אין זה מסלול כל כך פשוט והוא כרוך בהרבה מאוד שלבים, עלךיות וירידות ולכן הליווי של חולה במצב כזה חייב להיות לאורך חודשים רבים ועל ידי אדם מקצועי ומיומן ביותר, אחרת זה יכול להיגמר בכשל כליות מוחלט ודיאליזה.
אני רוצה לומר כאן דברים שאני מעלה אותם באתרי בפעם הראשונה מזה 35 שנה אבל אין לי ברירה אלא לומר אותם. בישראל ישנם עשרות אלפי מטפלים במגוון רחב של שיטות שנחשבות בעיני הציבור כטבעיות. לרוב העוסקים בהן יש הכשרה שטחית ביותר במכללה זו או אחרת שהכשירה אותם לטפל בשיטה מסוימת שהינה בעיקרה טיפול בסימפ]טומים של הבעיות ולא בשורש שלהן. שיטת עבודה שאיננה מבוססת קודם כל על שינוי טוטאלי של התזונה נועדה לכישלון. שיטה שאיננה מכירה בתזונה כבסיס לכל תהליך של ריפוי כמוה כמכחישת שואה בעיני. כזו היא הרפואה והרבה מאוד מהשיטות האלטרנטיביות. יחד עם זאת גם בתחום הטיפול בתזונה יש גישות רבות הזויות שאינן מבוססות על מחקרים, מדע מדויק וניסיון קליני עשיר של מאות שנים.

 

להתחלת טיפול צלצלו לטלפונים: 

טלפון קווי -  03-3724200

מנהלת הקליניקה - זהר: 0545-742631 (עדיף בואטסאפ) או - 054-5748176


או השאירו את פרטיכם 
 
בדואר אלקטרוניeshkhar.office@gmail.com

 
ונחזור אליכם בהקדם 
לייבסיטי - בניית אתרים