מרכז אשחר לריפוי מלחץ דם גבוה, סוכרת מבוגרים ומחלות פנימיות, מניעת ניתוחי מעקפים וצנתורים ושיקום חולי לב לאחר צנתור וניתוח מעקפים - סיפורו האישי של ד"ר אשחר

תרופות וניתוחים לעולם
אינם מטפלים בגורמי המחלה
אלא רק מנציחים אותה

בריאות נובעת
מאורח חיים בריא

אנחנו יצרנו את מחלותינו
ובידינו השליטה להרחיקן מחיינו

אין אדם יכול למלא
בשלמות את התכלית שלשמה
ירד לעולם כשהוא חולה

בריאות היא המצב הטבעי
והנורמלי של הגוף
החולי הוא סטייה מהטבעי
סיפורו האישי של ד"ר ערן אשחר
 
 
ד"ר אשחר התחיל את חייו בבריאות לקויה וברגל שמאל. הרפואה לא הותירה לו זמן רב לחיות. העצה של הרופאים לאימו הייתה לשנות את שמו, וכך עשתה. עם הזמן השתפר מצבו אבל הוא נשאר ילד צנום. בגיל 9 אושפז שוב בבית חולים לתקופה ארוכה עקב דימומים קשים וכיבים בדרכי העיכול. מצוייד בשלל תרופות יצא מבית החולים. במהלך השנים חזרו התקפי הכאבים, הדימומים והאישפוזים. יחד עם זאת נמשך השימוש הקבוע בתרופות לשיכוך הסימפטומים. בגיל 23 כתלמיד באוניברסיטה העברית בירושלים התפוצץ שוב כיב במערכת העיכול והוא הובהל לבית חולים. שם ציוו עליו לקחת עוד שתי תרופות ולקבוע תור לניתוח דחוף לצורך כריתה של חלק מהמעי. לאחר שיחרורו מבית החולים התחיל ד"ר אשחר בחיפוש פתרון בכיוון שונה. ואז התגלגל לידיו מאמר מהמרכז להיגיינה טבעית בארה"ב. לאחר קריאתו הבין ד"ר אשחר שלידיו נפל אוצר גדול. הוא התחיל לחקור את הנושא וליישם מידית את התובנות שלו מהנאמר. תוך זמן לא רב נרפא ד"ר אשחר מהמחלה בדרכי העיכול שממנה סבל מגיל 9 ולניתוח לא היגיע עד היום. את התרופות שהרופאים ייעדו לו "לכל החיים" הוא זרק לפח האשפה. ד"ר אשחר החל ללמוד באוניברסיטה העברית, בפקולטה לרפואה בהדסה במסלול לבריאות הציבור ומדעי הרפואה. ככל שחלף הזמן גילה את הסתירות בין הגישה הרפואית הקונבנציונאלית ובין הגישה של ההיגיינה הטבעית לבריאות ולמחלות ולאחר סיום לימודיו בפקולטה לרפואה כמוסמך לבריאות הציבור עבר ללמוד רפואה טבעית במגוון רחב של תחומים. אולם ככל שהעמיק בגישות הטבעיות הבין שגם הן מתמקדות בטיפול בסימפטומים של המחלות, גם אם בדרך פחות מזיקה, ולא תמיד בשורש, בגורמים האמיתיים, של הבעיות. ד"ר אשחר הבין שהגישה היחידה שניתן לקרוא לה רפואה טבעית הינה גישת - ההיגיינה הטבעית. הוא המשיך את לימודיו וקיבל תואר דוקטור בנטורולוגיה עם התמחות בהיגיינה טבעית בחסות אוניברסיטת ברנדין בארה"ב. עבודת המחקר של ד"ר אשחר היחודית והיחידה מסוגה בארץ לקבלת תואר ד"ר לנטורולוגיה בדקה את ההשפעה של תזונה וצום על חולי יתר לחץ דם והעלתה ממצאים מרשימים שטרם פורסמו בישראל. מזה 13 שנה מוביל ד"ר אשחר חולים במגוון רחב של מחלות להחלמה בהצלחה מרשימה שאין דומה לה. חולים רבים מוכנים להמליץ על הטיפול ועל הסדנא של ד"ר אשחר ללימוד גישת ההיגיינה הטבעית ויישומה בחיים. חייהם של רבים השתנו ואיכות החיים שלהם השתפרה מאוד עד כדי החלמה בעקבות למידת הכללים ויישומם בחיים. ד"ר אשחר מצהיר שאין בידיו שום כוחות ריפוי. בשום מקרה הריפוי אינו נעשה על ידי ד"ר אשחר, אלא על ידי האדם עצמו וכוחות הריפוי שטבועים בגופו.
 
בשנת 2000 ד"ר אשחר הקים בית מרפא בירושלים שבו היו 11 מיטות. המקום שימש ללימוד בריאות ולצום וד"ר אשחר ניהל אותו במשך שנה אחת יחד עם זהר רעייתו. בגלל העומס הרב במשך 24 שעות ביממה ומחסור בכח רפואי מקצועי נסגר המקום.
 
כיום מלמד ד"ר אשחר את הפונים אליו להבריא באמצעות סדנאות ומפגשים אישיים בקליניקה ותוך כדי שימוש נכון ומדויק בחומרי החיים הפשוטים ביותר: מזון, מים, תנועה, שמש, ניקוי נוזלי הגוף ועוד.


 
להתחלת טיפול צלצלו לטלפונים:

 03-3724200 או - 0545-748176

או השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
 

בדואר אלקטרוני: eshkhar.office@gmail.com
לייבסיטי - בניית אתרים