מרכז אשחר לריפוי מלחץ דם גבוה, סוכרת מבוגרים ומחלות פנימיות, מניעת ניתוחי מעקפים וצנתורים ושיקום חולי לב לאחר צנתור וניתוח מעקפים - על מניעת ניתוח מעקפים וצינתור

תרופות וניתוחים לעולם
אינם מטפלים בגורמי המחלה
אלא רק מנציחים אותה

בריאות נובעת
מאורח חיים בריא

אנחנו יצרנו את מחלותינו
ובידינו השליטה להרחיקן מחיינו

אין אדם יכול למלא
בשלמות את התכלית שלשמה
ירד לעולם כשהוא חולה

בריאות היא המצב הטבעי
והנורמלי של הגוף
החולי הוא סטייה מהטבעי

על מניעת ניתוח מעקפים וצינתור

דף הבית >> סיפורי החלמה >> על מניעת ניתוח מעקפים וצינתור

 

סיפורי מטופלים על מניעת צנתורים וניתוחי מעקפים

והחלמה ממחלת לב כלילית, אירועים מוחיים ולחץ דם גבוה:

 

סיפור ההחלמה של מפכ"ל המשטרה לשעבר אסף חפץ מאירוע מוחי, לחץ דם גבוה, סוכרת ועוד:

אחרי שלמדתי קורס ריפוי טבעי במרכז הבריאות של  ד"ר ערן אשחר ועברתי 5 חודשי ליווי צמוד בהדרכתו אני יכול להעיד על גופי שמעולם לא חשתי בריא יותר, נמרץ, חיוני ואנרגטי יותר. הסוכר, לחץ הדם והשומנים בדם ירדו באופן מדהים ומוכח. הכושר הגופני שלי הוכפל ואני מגיע להישגים הגבוהים ביותר שהיו לי מזה עשרות שנים.
ציינתי בפני ד"ר אשחר שלדעתי כל אדם בישראל ובמיוחד חולי לב לשעבר ובהווה, אלה שעברו אירוע מוחי או לבבי, ניתוח מעקפים, חולי לחץ-דם גבוה וסוכרת חייבים לעבור את הטיפול שלו.
אמרתי לד"ר אשחר, שסיפר לי שהוא הציע למשפחתו של ראש-הממשלה לשעבר שרון את טיפולו אחרי שלקה באירוע הראשון, שאחרי שעברתי את הטיפול שלו אין לי ספק שאם שרון היה מגיע לד"ר אשחר אחרי האירוע הראשון הוא היה היום עדיין אתנו.
אני חש על גופי את הפתיחה של כלי הדם הסתומים שהיו לי בעלייה משמעותית של זרימת הדם לכל איבר בגופי. עם עובדות אי אפשר להתווכח. 
אני מאושר שפגשתי את ד"ר אשחר ואת שיטתו ואני מצר על כך שבגלל חוסר תמיכה ממסדית בשיטתו המוכחת לא מופנים איליו עשרות אלפי חולים מידי שנה שיכלו להינצל מניתוחים ולהבריא ממגוון רחב של מחלות. אין ספק שד"ר אשחר פיתח שיטת עבודה ייחודית בישראל ובעולם ויש ללמד אותה בכל בתי הספר לרפואה ולא להתעלם ממנה ובוודאי לא לנגח אותה ולהתכחש לה ולספר לחולים שזו עבודת אלילים ושרלטנות. ראיתי את מטופליו של ד"ר אשחר עומדים ומספרים על שיפור מדהים במצב הבריאות שלהם. ד"ר אשחר מלמד מדע בריאות אמתי המבוסס על 240 שנות ניסיון קליני של גישת הנטורולוגיה ועל ניסיונו העמוק והמרתק בריפוי חולים.

 מכאיב שמדינת ישראל יכולה להעניק מיליארדי דולרים במתנה לתעשייה שהתועלת הבריאותית שלה מוטלת בספק גדול אך איננה משקיעה ולו שקל אחד בקידום גישתו ותורתו של ד"ר ערן אשחר.
אני ממליץ למדינת ישראל ולמשרד הבריאות לאמץ בחום את שיטת ה- "תזונה הכירורגית" של ד"ר אשחר.  
אני באופן אישי ממשיך להפנות איליו כל אדם וחבר וממליץ בכל לב לכולם - קנו את חייכם ובריאותכם בחזרה ומהרו להצטרף לתכנית הבריאות של ד"ר ערן אשחר.

בברכה
אסף חפץ
מפכ"ל המשטרה לשעבר
-----------------------------------------------------------------------------------

להתחלת טיפול צלצלו לטלפון:

 03-3724200 או - 0545-748176

או לואטסאפ - 054-5742631 או - 054-5748176


--------------------------------------------------------------------------------

איציק גולן ניצל מניתוח מעקפים באמצעות "תזונה כירורגית":
 
אני בן 44, במקצועי אני מאמן בחדר כושר ופיתוח גוף. כל השנים עבדתי על פיתוח גוף וכושר גופני. הגעתי למימדים יפים של גוף חטוב ברמה גבוהה. במיוחד הקפדתי על כל ההנחיות של אכילת חלבונים מאוזנים.
ופתאום לפני כ - 8 חודשים התחלתי להרגיש עייפות במהלך הריצה עד שיום אחד לא יכולתי להמשיך יותר ואחרי 3 דקות של ריצה הרגשתי מועקה גדולה בחזה ועצרתי כי לא יכולתי יותר. בגלל העקשנות שלי המשכתי כמה שעות ורק לאחר מכן נסעתי לבית חולים. אחרי בדיקה קצרה מיד העלו אותי על עגלה והריצו אותי לצנטור. אחרי הצנטור ניגשו אלי הרופאים ואמרו לי שאני בסכנה של מוות ממש ויש לי מזל שאני חי כי עברתי התקף לב קשה ויש לי 3 כלי דם סתומים בדרגה של 70-95%. האמת שהייתי בהלם. אני שהחזקתי מעצמי כאדם בכושר מצוין, איך יכול להיות שעברתי התקף לב, הרי אני אוכל מצוין ומתאמן בכל יום. הייתי מבולבל ואמרתי להם שאני רוצה לחשוב. בתגובה קיבלתי התקפה של הרופאים שאמרו לי שאני לא מבין שאין לי זמן לחשוב, שאני לוקח על עצמי אחריות כבדה,  אני בסכנת חיים ויש לי מכסימום 10 ימים לחיות אם לא אעשה את הניתוח.
ישבתי על המיטה בבית החולים ונכנסתי לאינטרנט. אחרי חיפוש הגעתי לאתר של ד"ר ערן אשחר ומיד הבנתי שיש כאן משהו. הרמתי טל לד"ר אשחר ושוחחתי איתו והבנתי שהגעתי לפתרון האמיתי שלי.
הגעתי לפגישה עם ד"ר אשחר יחד עם אחותי שהיא עובדת בכירה באחת מקופות החולים והבנתי שניתוח הוא לא פיתרון אמיתי משום שהוא לא מטפל בכל כלי הדם שסתומים בגוף. לעומת זאת תזונה כירורגית יכולה לטפל בשורש הבעיה בכל כלי הדם בגוף בו זמנית תוך זמן קצר.
קיבלתי החלטה ללכת על הטיפול של ד"ר אשחר. אחרי ימים אחדים כבר הרגשתי הבדל וככל שעבר הזמן הבנתי שעליתי על הדרך הנכונה.
במשך 4 חודשים קיבלתי מד"ר אשחר מעקב וליווי צמודים של 24 שעות ביממה. אני בטוח שאין טיפול צמוד כזה בעולם. הרגשתי שהבריאות שלי חשובה לד"ר אשחר כמו הבריאות של בן משפחה שלו. לא היה רגע שהייתי צריך אותו והוא לא ענה לי מיד. הליווי הצמוד הזה נתן לי ביטחון רב בתהליך ובאמון שלי בכל הגישה. ללא הליווי המקצועי והצמוד הזה לא היה לי שום סיכוי להגיע לתוצאות שהגעתי ולסיים בכלל את התהליך המורכב הזה כאשר מסביבי יש לחצים רבים של כל  המודאגים למינהם.
ואכן מיום ליום השתפרה תחושתי הפיזית ובהדרגה חזרתי לפעילות והגברתי אותה יותר ויותר.
היום כ- 8 חודשים מאוחר יותר אני נמצא בכושר הרבה יותר טוב מאשר לפני הטיפול יותר מהשיא שלי בשנים האחרונות. 
לאישור המצב ניגשתי לבדיקות אקו לב ואקג במאמץ והתוצאות גילו שאין שום זכר לסתימות בכלי הדם שלי.
הקרדיולוג אמר לי מפורשות - אין לך שום מגבלה לעשות כל פעילות גופנית.
מישהו צריך לשאול את הרופאים שנתנו לי 10 ימים לחיות - איך זה שממצב של אדם מת חזרתי לחיים בלי ניתוח מעקפים מיותר שהיה עולה למדינה או לי באופן פרטי - 200,000 שקל?
ולמה הם בכלל לא המליצו לי על האפשרות הפשוטה הזו בלי לחתוך את גופי כל כך בקלות?
מה באמת הייתה המטרה שלהם? האם היה להם איזה שהו רווח אישי מזה?

אחרי כמה חודשים התקשרתי לבית החולים כדי לבקש את מסמכי האישפוז עבור מקום העבודה שלי. האחות העלתה על הקו את הרופאה הקרדיולוגית. הרופאה פתחה ואמרה  -תגיד איך זה שאתה עוד חי ואיך זה שלא עשית את הניתוח עד היום, לאן נעלמת? אמרתי לה שאני לא זקוק לניתוח כי עברתי טיפול של ד"ר אשחר ואני מרגיש מצוין, למעשה מעולם לא הרגשתי טוב יותר ובכושר גבוה יותר מאשר היום. ואז הרופאה ממש נכנסה להיסטריה. היא צרחה עלי שאני חצוף וטיפש אם אני חושב שאיזה תזונה תגרום לי להימנע מניתוח מעקפים ושאני צריך להגיע מיד לניתוח. כשחזרתי ואמרתי לה שאני מרגיש מצוין היא שוב צרחה עלי שאני חצוף ואיך אני מעז לחלוק עליה ולומר שאני מרגיש בסדר כאשר הבדיקות שלהם הראו שאני חייב לעשות ניתוח מידי.  כל ניסיונותי לספר לה על התכנית של של ד"ר אשחר לא הועילו ורק הרגיזו אותה יותר והיא טרקה לי את השפופרת בפרצוף אחרי שאמרה לי - אני עוד אחזור אליך.

מאוחר יותר כשניגשתי לבית החולים כדי להוציא את התיק הרפואי שלי נאמר לי אחרי חיפוש יסודי שאין לי תיק ומעולם לא היה כנראה. חשבתי שהם צוחקים עלי, הרי עשיתי כאן צנתור, אושפזתי  כאן, אמרתם שאני צריך ניתוח מעקפים, לאן נעלם כל זה.
עד היום לא קיבלתי תשובה על לאן נעלם התיק שלי.

אני מנחש שהם העלימו את כל התיק הרפואי שלי כיוון שהם חששו מכך שאני רוצה לתבוע אותם על כך שהם נתנו לי ייעוץ רפואי רשלני או שגוי. הם חשבו כנראה שאני רוצה את התיק כדי להוכיח את צידקתי בבית משפט ולהראות שבעצם לא הייתי זקוק לניתוח מעקפים ושההחלטה שלהם לא הייתה מבוססית על שיקולים מקצועיים אלא שיקולים זרים ואינטרסנטיים. 

כיום אני רץ 10-30 ק"מ בכל יום בקצב מסחרר ללא כל קושי, מרים שוב משקולות ומרגיש מצוין.
הכל הודות לטיפול המסור של ד"ר ערן אשחר שהיציל אותי מניתוח מעקפים.
מאז החלמתי הפניתי כל אדם שאני יכול לד"ר אשחר מתוך ידיעה ברורה שאני נותן לו את המתנה הטובה ביותר שהוא יכול לקבל בימי חייו. 

לפני כמה חודשים הופיע ד"ר אשחר ברדיו ואני התלוותי איליו ושם סיפרתי בשידור חי את הסיפור שלי כדי שעוד הרבה אנשים שנופלים בפח של הרפואה והמנתחים ינצלו מניתוח קשה ומסכן חיים.
 
איציק גולן
052-6452762

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


 
שרה הצליחה לפתוח עורק סתום ב- 100% באמצעות
"התזונה הכירורגית" של ד"ר ערן אשחר:

בס"ד                                        

שלום,
שמי שרה. אני בת 67.
לפני כשנה ו -10 חודשים הרגשתי רע: צרבת חזקה וכאבים בזרועות הידיים, אפילו במאמץ קל. לא הייתי מסוגלת ללכת יותר מ-5 דקות.

התוצאות של מבחן המאמץ הראו שיש לי סתימה בעורק של הלב, מחלה הנקראת "טרשת עורקים של עורקי הלב" ומתבטאת ב - "תעוקת חזה", ושיש צורך לעבור צינתור כדי לראות האם ניתן לטפל בבעיה. בעקבות הצנתור שעשו לי נאמר לי  שהעורק חסום ב 100% ואי אפשר לשים סטנט.
כמו כן נאמר כי גם ניתוח מעקפים הרופאים לא ממליצים כי "העורק החסום לא יחזיק מעמד". הטיפול שעליו המליץ הקרדיולוג: תרופות – נטילת תרופות למשך כל חיי.
וכך נכתב בדוח השחרור:
 
"העורק הימני והעורק העוקף מדגימים אי סדירויות כמתואר... העורק הקדמי היורד חסום לחלוטין...
נצפתה עדות למחלה במערכת העורקים הכליליים... תעוקת חזה, אסכמיה במידה בינונית בטריטורית העורק הקדמי היורד".

חיפשתי דרך אחרת. קראתי באינטרנט על ד"ר אשחר והגעתי אליו לפגישה.
הדרך של התזונה הכירורגית נשמעה לי מאד מדעית, אמינה והגיונית וגם מתיישבת עם תורת הרמב"ם.
מדבריו של ד"ר אשחר שוכנעתי שזו הדרך הנכונה והטובה ביותר לטיפול. 
אוסיף ואציין שמלבד תעוקת החזה, סבלתי גם מכולסטרול גבוה ומלחץ דם גבוה.
לאט לאט, הרגשתי בשיפור: לחץ הדם התאזן, הכולסטרול ירד, יותר אנרגיות, התחלתי ללכת ולבצע יותר ויותר פעילויות ללא קושי.
תוך כדי התהליך גם רזיתי ב-12 ק"ג. 

כיום, כמעט מעל שנה ו10 חודשים אחרי כן, אני מרגישה טוב, אין לי שום קושי או מצוקה, הצרבת והכאבים בחזה ובידיים נעלמו ואני יכולה ללכת קילומטרים ללא כל קושי.

כדי לאמת את תחושותי חזרתי לפני מספר חודשים על בדיקה לגילוי סתימות, בדיקת מבחן תפקוד לב במאמץ, וכך נכתב בדוח מתאריך 4.3.2014:


"אין שינויים בא.ק.ג. אין כאבים בחזה. אין תלונות אחרות. הבדיקה הופסקה בגלל הגעה לדופק מטרה. אין עדות לאי ספיקה כלילית (של כלי הדם בלב) או איסכמית במאמץ, לחץ דם תקין בכל שלבי הבדיקה".

הבדיקה הראתה שממצב של 100% סתימה הגעתי לתפקוד תקין באופן מוחלט ועל כך אני אסירת תודה לד"ר אשחר. אתה מציל נפשות ממש.

כיום מכרים שאני פוגשת מחמיאים לי על המראה החדש-ישן שלי.
חזרתי למידות שהייתי בגיל 18.

אני מודה לד"ר על הליווי והתמיכה לאורך התהליך שבלעדיהם לא היה לי כל סיכוי להצליח בתהליך המורכב הזה. ד"ר אשחר עושה עבודת קודש והוא הרופא היחיד בישראל שמוכן לקחת על עצמו את העול הזה.

אני ממליצה לכל מי שאמור לעבור צנטור או ניתוח מעקפים ללכת בדרך שד"ר אשחר מציע ולהימנע מניתוח וטיפול פולשני מיותר ומסכן חיים שהוא בסך הכל טיפול חלקי בנקודה קטנה בכלי הדם ולא בכל כלי הדם הסתומים בגוף.
כמו כן כל מי שרוצה להיות בריא מהרו ואמצו את גישת הנטורולוגיה והתזונה הכירוגית בהנחיית ד"ר אשחר.
מניסיוני על הגוף שלי אני יודעת להגיד שזו השיטה הבטוחה האחת והיחידה! 

חבל מאוד שד"ר אשחר איננו שר הבריאות בישראל כי אז אני בטוחה שמאות אלפי אנשים היו ניצלים מניתחוים מיותרים ויורדים מכל התרופות שלהם כמוני.

 
שרה פולק
בני ברק
0544-803617
 
-----------------------------------------------------------------------------------------------
 
הרב בנימין כהן מצפת ניצל מניתוח מעקפים קשה ומסובך בעורקי הלב שלו באמצעות התזונה הכירורגית של ד"ר אשחר:
 

כד' בסיון תשע"ה
11.6.2015
לכבוד
ד"ר ערן אשחר
שלום רב
מאת הרב בנימין כהן, צפת
מכתב הוקרה והערכה
 
הרשה לנו להביע במילים ספורות את הערכתנו למלאכת הקודש שאתה עוסק בה לילות כימים בהצלת חיי אדם.
על מסירותך ועקשנותך ונחישותך ועל מידת חריצותך הרבה לנושא כה חשוב.
תודתי האישית נתונה לך על טיפולך המסור והצמוד בי והצלחתך לחלץ אותי מניתוח מעקפים שהועידו לי הרופאים וגם מדיאליזה עתידית ולהוביל אותי לבריאות ולחיים תקינים. כמו כן אני מודה לך על הטיפול המסור שהענקת לרעייתי. אין לנו ספק שבך מתקיים הפסוק במלואו:
"כל המציל נפש אחת כאילו קיים עולם מלא", ועל אחת כמה וכמה המציל מאות ואלפים.
ישר כח גדול על התוכנית שנערכה ברדיו ברשת ב' בה השתתפת ולה האזנו עד תום במשך 3 שעות.
לקוראיך וכדי למנוע מאחרים ליפול בפח הרפואה האינטרסנטית ששיקולי בצע כסף ולא שיקולים אנושיים עומדים לצערנו לנגד עינה אפרט את סיפור המקרה שלי.
אני מנהל בית ספר גדול בצפת. צפת ידועה ברחובותיה התלולים המרובים בעליות וירידות חדות. במשך כל השנים אני זוכר את עצמי עולה את העליות בקלילות. והינה לפני 10 שנים (בשנת 2004) הרגשתי באחת העליות לחצים בחזה. לא ממש התייחסתי לזה, אבל באחת הפעמים הרגשתי כאב חד ביותר בחזה ולא יכולתי להמשיך יותר. ניגשתי לרופא והופניתי מידית לבית החולים שם עשו לי צנתור שבמהלכו גילו סתימה קשה בעורק הלב. אחרי ששמו לי סטנט שוחררתי לביתי.
אציין שאף אחד מהרופאים לא טרח לומר לי מילה על כיצד למנוע את הסתימה הבאה או התקף הלב הבא. לא קיבלתי שום הערה או הדרכה לאורח חיים בריא. לכן חשבתי שסיימתי עם בעיית הלב שלי, אבל טעיתי. לאחר שנה סיפור הלחץ בחזה חזר על עצמו. בגלל הניסיון הקודם פניתי מיד לבית החולים ושם גילו סתימה נוספת ושמו לי סטנט נוסף. שוב לא קיבלתי שום הדרכה למניעה של הסתימה וההתקף הבא והוא לא אחר לבוא. לפני שנה חוויתי התקף לב והובהלתי מידית לבית החולים. אחרי סדרת בדיקות קבעו הרופאים נחרצות שאין מה לעשות הפעם צריכים לעשות ניתוח מעקפים. סירבתי לניתוח. הרופאים אמרו לי לפחות תישאר כאן כמה ימים להשגחה ואחר כך נראה מה עושים. אחרי 3 ימים עשו לי צנתור נוסף ולהפתעתי הפעם הם קבעו שאין צורך מידי בניתוח מעקפים ושאחזור למעקב בעוד חודש.
אחרי חודש חזרתי לבית החולים ושם עשו לי בדיקת EKG במאמץ. הבדיקה הופסקה באמצע עקב אי סדרים קשים בפעולת הלב. הרופאה אמרה לי שאני במצב של סכנת חיים ושאני צריך לעשות לעבור ניתוח מעקפים באופן מידי. שאלתי אותה איך זה יכול להיות הרי לפני חודש אמרתם לי שהכל בסדר ושחררתם אותי הביתה בלי שום איום על סכנת חיים שמרחפת על ראשי. את רוצה להגיד לי שתוך חודש העורקים שלי נסתמו? הרופאה ענתה שהם טיפלו בבעיות הקודמות רק שבינתיים התגלו בעיות חדשות.
כיוון שהתשובה שלה ממש לא סיפקה אותי עזבתי את בית החולים ללא קבלת שום טיפול. הגעתי הביתה והתחלתי לחשוב מה עושים. והינה משמיים שמענו על קרוב משפחה בשם ראובן בטט
(טל – 972-53-3182144) שטופל על ידי ד"ר אשחר בגין סתימה קשה בעורקי הלב ונמנע מלעבור צנתור ואולי גם ניתוח מעקפים. התקשרנו איליו וקיבלנו ממנו המלצה חמה על ד"ר אשחר. התקשרתי מידית לד"ר אשחר וביקשתי להתחיל מידית בטיפול שלו.
בחודש 12/2014 התחלתי את הטיפול של ד"ר אשחר. במשך 6 חודשים הייתי בטיפולו המסור והצמוד ביותר של ד"ר אשחר. הגעתי איליו עם 6 כדורים שרשמו לי הרופאים ומהר מאוד הגעתי ל – 0 כדורים. הייתי עם עודף משקל ושומנים בדם וגם לחץ דם גבוה במקצת, כולם נעלמו עקב הטיפול. אני חייב לציין נקודה חשובה. לצורך פתרון הבעיה שלי הייתי חייב לעבור את הפרוצדורה של "התזונה הכירורגית" של ד"ר אשחר אבל ד"ר אשחר אמר לי שהוא לא יכול להתחיל איתי את "התזונה הכירורגית" משום שמצב הכליות שלי לא תקין ולא מאפשר מהלכים חזקים של ניקוי. לכן ד"ר אשחר התווה לי תכנית ביניים עד שתפקוד הכליות שלי יחזור להיות תקין.
אוסיף שתפקוד הכליות הלא תקין שלי לא זכה לשום התייחסות מהרופאים אבל היה מוביל אותי בסופו של דבר לדיאליזה ללא הטיפול של ד"ר אשחר.
ואכן אחרי חודשיים של טיפול מדדי תפקוד הכליות חזרו למצבם התקין. ניצלתי מדיאליזה.
בעקבות כך האמון שלי בשיטת הטיפול של ד"ר אשחר התגברה מיום ליום.
אז התחלנו במהלך חודרני ומהיר מאוד של ניקוי כלי הדם שלי מטרשת העורקים הקשה שהייתה להם. ד"ר אשחר הסביר לי שטרשת עורקים היא מחלה מערכתית ולא נקודתית כפי שמשתמע מהשיחות עם הרופאים. הרופאים העבירו לי את המסר שיש לי בעיה נקודתית בעורקי הלב ופתרון נקודתי של ניתוח מקומי בלב יוציא אותי מהבעיה ובזה תם העניין. אבל מד"ר אשחר הבנתי שזו הולכת שולל. טרשת עורקים היא מחלה מערכתית, כלומר היא מתרחשת בכל כלי הדם בגוף בו זמנית, אבל בנקודות מסוימות ההצטברות של השומנים גדולה יותר. ניתוח היה פותר לי באופן זמני בעיה נקודתית ומשאיר אותי עם צלקות קשות ופגיעות גופניות צפויות, כולל פגיעה מוחית.
בהדרגה הרגשתי שמצבי הגופני והיכולת הפיזית שלי הולכים ומשתפרים. התחלתי שוב לעלות את העליות ופתאום לא הרגשתי שום מצוקה בלב ולא ביד ולא בשום מקום אחר. הבנתי שהטיפול עשה שינוי משמעותי במצב כלי הדם שלי בלב וכנראה בכל הגוף. ככל שעבר הזמן הגברתי עוד ועוד את ההליכות שלי ושום תופעה של מצוקה ביד שמאל, בחזה או בכל מקום אחר לא הופיעה יותר. הבנתי שהטיפול של ד"ר אשחר עבד עלי ב – 100%. בבדיקות דם התגלו שיפורים עצומים בכל מדדי השומנים בדם.
אני חייב לציין שהתחושה הפיזית שלי היא כמו שחזרתי 40 שנה אחורה. אני עולה את העליות ברחובות העיר שלי בקלילות, אני עולה ויורד כל היום מאות מדרגות בתוך בית הספר בקלילות ומהירות שמעוררת התפעלות בקרב כל המורים הצעירים שלי שלא מצליחים להבין איך הפכתי לאדם כל כך בריא עם כושר גופני מעולה וטוב יותר משלהם ובזמן כל כך קצר, כאשר הם צעירים ממני ב- 30 שנים ויותר.
לפני כשנה הפניתי גם את אחד המורים בבית הספר שלי שקיבל את טיפולו המסור של ד"ר אשחר ושיפר מאוד את בריאותו. עקב התוצאות שלי אני ממשיך להפנות בכל שבוע אנשים שזקוקים לטיפולו של ד"ר אשחר. למעשה אני מבין שאין אדם שלא זקוק לטיפולו של ד"ר אשחר משום שהוא מדבר על הליכה עם חוקי הבריאות והגוף וברור שמי שלא ילך על פיהם יתחיל לשלם את המחיר מתי שהוא במהלך חייו. לכן יפה שעה אחת קודם.
אני רואה מסביבי אנשים שלא הולכים בעקבותיי ומחכים לגרוע מכל שיקרה כדי שהם יהיו מוכרחים ללכת ולטפל בעצמם באמצעות תרופות רעילות. היום אני מבין עד כמה הגישה הזו היא שגויה ולא אחראית ברמה החברתית והלאומית. הגישה הזו מחלישה את כולנו ואת החברה האנושית כולה. היא מטילה עול כבד של הוצאות מיותרות בגין רפואה שקרית וטיפולים שאין להם שום מטרה להבריא את החולה אלא רק לספק לו טיפול קוסמטי ולהשאיר אותו חולה ותלוי ברופאים ובתרופות עד סוף ימיו. היום אני מבין שכל מי שלא דואג לבריאותו לפני שהוא מגיע למצב של חולי למעשה מפקיר את בריאותו בידי אנשים שלצערי המוסר והיושר אינם מדריכים אותם ואינם נר לרגלם. אחרי לימוד של שנים מד"ר אשחר והשתתפות בסדנאות וקורסים רבים שלו ומפגש עם עשרות ממטופליו אני מבין היום שלרפואה המערבית יש מטרה מרכזית אחת – כמה שיותר כסף על חשבון סבלם של החולים המסכנים ובני משפחותיהם.
אין עוול גדול מזה וזה דבר שנוגד בעליל את רוח היהדות והתורה. אני מנסה בכל כוחי להסביר זאת לכל תלמידי ומכרי, אבל לצערי השכנוע קשה ביותר. שטיפת המוח מסביב והתעשיות הפושעות המפיצות זבל תעשייתי הקרוי "מזון" ממש גורמות למיליוני אנשים ליפול בפח ולזלול עד אין סוף מהמוצרים גורמי המחלה האלה. שומר נפשו ירחק מהם.
שטיפת המוח הבאה לאחר שחולים היא לקחת תרופות רעילות ולעשות ניתוחים מסוכנים. אין לרופאים שום מטרה או תכנית מסודרת להבריא אנשים באמצעות הדבר החשוב ביותר מכל – תזונה ותיקון הרגלי חיים.
התעלמות הבוטה שלהם מכלים אלה צועקת לשמיים ומעידה על חוסר העניין שלהם בבריאות אמיתית למטופליהם מצד אחד ועניינם הרב והתמקדותם בשיטה המנציחה את החולי ואת מעמדם הכלכלי מצד שני.
לעולם ד"ר אשחר לא יוכל לדרוש מאדם וגם לקבל תשלום ששווה לתשלום לבית החולים ולרופא בגין ניתוח מקפים שמגיע לרבע מיליון שקל. העוול הזה צועק לשמיים משום שהטיפול של ד"ר אשחר הרי שווה לחולה פי מיליון יותר מניתוח שמשאיר אותו נכה לכל החיים. אבל לכו ותחפשו את האנשים שיהיו מוכנים לשלם עשירית מזה לד"ר אשחר על טיפול שמטפל בכל תא בגוף, מסלק את כל המחלות בו זמנית ומחזיר את האדם עשרות שנים אחורה בגיל. הם יוותרו מראש וילכו לניתוח מעקפים, כי אותו הם מקבלים חינם מהמדינה. אין עיוורון גדול מזה.
מגדילה לעשות אותה חבורת פושעים והיא שולחת מדי כמה זמן את התקשורת להשתלח בד"ר אשחר ולציין שהו איננו רופא קונבנציונאלי ושהוא שרלטן שמתיימר להבריא אנשים ממחלות שאין להן ריפוי.  
אין רשעות גדולה מזו.
כיצד יכולה חבורת פושעים רודפי בצע להתקיף ולהשמיץ אדם דגול כמו ד"ר אשחר שבמשך למעלה מ- 20 שנה עושה ימים כלילות כדי לתת לחולים תקווה ולהעביר להם את המסר שההבראה שלהם אפשרית ותלויה רק בהם? הרי הרופאים רק מחלישים את החולה ונוטלים ממנו כל תקווה להחלמה. הם עוסקים בדיכוי החולים ובניסיון נואל לשלוט בהם באמצעות סמים ורעלים והפחדה במשך כל חייהם. הרי לי אמרה הרופאה שאני בסכנת חיים מידית. מאז עברו 4 שנים ואני חי ובריא יותר מתמיד. ואילו ד"ר אשחר הוציא עד היום אלפי חולים לחופשי מהכלא של התרופות שהרופאים הכניסו אותם לתוכם. אכן איש כזה דגול ראוי לא לגינוי והכפשה אלא לפרס נובל כפי שאמר פרופ' לוטן בתכנית ההשמצה בערוץ 10 בטלוויזיה. פרופ' לוטן נשאל לגבי התזונה הכירורגית של ד"ר אשחר והאם יכול להיות שהיא פותחת כלי דם. בתשובה הוא ענה – אין לי מושג מה זה התזונה הכירורגית של ד"ר אשחר, אבל אם יש תזונה שמסוגלת לפתוח כלי דם סתומים אז לממציא שלה מגיע פרס נובל. אז פרופ' לוטן היקר, אני הרב בנימין כהן מצפת מוכן לעבור אצלך כל בדיקה אפשרית ולפתוח את כל התיק הרפואי שלי, כדי להוכיח לך שלד"ר אשחר מגיע את פרס הנובל שאמרת שמגיע לו. אני אדם שאמרו לו שהוא חייב ניתוח מעקפים מידי כי הוא בסכנת חיים. בקושי יכולתי ללכת. היום אני רץ ללא כל מצוקה וכל זה בעקבות הטיפול של ד"ר אשחר. מדוע אתם לא פונים לד"ר אשחר כדי לבדוק את אלפי המקרים שעברו אצלו ולאמץ את שיטתו לטובת החולים? מדוע כל הרופאים שאליהם הוא פנה, כולל קרדיולוגים מנהלי מחלקות לא רצו אפילו לקבוע איתו פגישה? התשובה היא פשוטה – כי אתם לא רוצים להכניס שיטה שתנפץ לכם את כל תעשיית השקר שבניתם ומכניסה מיליונים לכיסכם.
שום רופא עד היום שפגשתי לא ניסה ללמד אותי משהו על השגיאות התזונתיות שלי, לא דיבר איתי על הקשר בין התזונה לסתימות בכלי הדם, ויותר מזה לא אמר לי שאני יכול לפתור את הבעיה הקשה שלי באמצעות תזונה. אני יודע על הרבה אחרים שבעקבותיי שאלו את הרופא הקרדיולוג שלהם האם תזונה יכולה להיות תחליף לניתוח שהרופא מציע להם והתגובה הייתה התקפה ברוטאלית נגדם וכינויי גנאי קשים כנגד ד"ר אשחר. הם כינו את ד"ר אשחר שרלטן, פושע וחסר אחריות. אני אומר כאן בצורה הברורה ביותר שאפשר ואחזור ואומר זאת בפני כל מי שיפנה אלי – ד"ר אשחר הוא הרופא הישר, המוסרי והצדיק ביותר שיש במדינה הזו. אין יותר צדיק ממנו. ד"ר אשחר לא בחר בדרך הקלה, ללכת עם הזרם ולקבל פנסיה שמנה. הוא נלחם כבר עשרות שנים במערכת מסואבת ומתועבת של פושעים שמניעי כסף בצע הם השיקולים הראשיים שלהם. אף אחד מהם לא יספר את האמת למטופליו, אבל ברוב חוצפתם הם ישמיצו את האדם הישר. זה מזכיר לי תקופות חשוכות מאוד בהיסטוריה של העם היהודי שבו סקלו את הנביאים וגינו אותם.
ד"ר אשחר הוא איש אמת נדיר, אדם חדור אמונה יוקדת ורצון עז להציל כל אדם שמבקש את עזרתו. הוא איננו מצהיר שהוא רופא קונבנציונאלי והוא אינו מעונין להיות. הוא נותן לכל מטופל את הכח והיכולת לרפא את עצמו. זה רופא אמת שכל אדם חייב לפגוש אותו וללכת על פי דרכו, אחרת דינו ליפול שוב ושוב בידי רופאי שקר רודפי בצע ושלמונים ולסבול ממחלות במשך כל ימי חייו.

לסיום, אין מילים שיתארו את הערכתי לרופא הדגול ד"ר אשחר. ללא הטיפול המסור והמקצועי ברמה הגבוהה ביותר שיש במדינת ישראל לא היה לי שום סיכוי להגיע לאן שהגעתי והייתי עוד אחד שנפל ברשת של חבורת הפושעים שמחפשת לנתח אנשים כמו פטריות אחרי הגשם ולגרוף מאות מיליוני דולרים בשנה מכיסנו.
ד"ר אשחר עמד לצדי בכל רגע לאורך היממה ולאורך חודשים רבים עד שהביא אותי בביטחון רב ובמקצועיות לחוף מבטחים. כל מילה היוצאת מפיו הינה כמים חיים שיש לאמץ ללוח ליבנו.
ד"ר אשחר, לא ניתן לאנשים צרים ואויבי האמת לשבור את רוחך ופועלך. אני מבטיח לך שאם יהיה חשש לכך ששערה משערות ראשך תיפול בגין ההתנכלויות אליך אנחנו נדאג לכך שמאות אלפי מעריצך ומוקירך יצאו להילחם עבורך.
בשמי ובשם רעייתי
תודה לך מעומק הלב
ושפועלך יעלה מעלה וישגשג
ויביא ארוכה ומזור לכל דורש


הרב בנימין ורחל כהן
עיה"ק צפת
972-52-7645424


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
 
דני  קירמייאר מספר על החלמתו ממחלת לב כלילית, מניעת ניתוח מעקפים, ריפוי מלחץ דם גבוה, מסוכרת ומשומנים גבוהים ועוד

בתחילה מספר מילים על עצמי.
אני בן 63 . לפני כ-24 שנים עברתי אירוע לב כולל צנתור ובלון, במשך השנים למרות דיאטות שונות סבלתי מלחץ דם גבוה מכולסטרול גבוה ושומנים בדם, וכמובן צרכתי תרופות בהתאם להוראות הרופאים.
לפני כ-7 שנים התגלתה אצלי סוכרת סוג 2,[ בדיעבד התברר עקב תרופה מסוימת ] . לאחר תקופת דיאטה במשך כשנתיים, חלה החמרה במצב הסוכרת והתחלתי להזריק אינסולין ולקחת כמות גדולה של כדורים וצרות נוספות.
לאחר מספר חודשים במהלך אימון גופני הרגשתי לחץ בחזה. פניתי לקרדיולוג ולאחר בדיקות וצנתור הוברר שכל עורקי הלב חסומים והוחדר לי בקושי סטנט לעורק אחד [אם הייתי מכיר את ד"ר אשחר לפני כן הייתי נמנע מזה]. תוך כדי צנתור הודיעו לי הרופאים שאני חייב לעבור ניתוח מעקפים ואם לא חיי עלולים להסתיים יותר מהר ממה שאני חושב. ביקשתי זמן לחשוב והרופא הקציב לי עד שלושה חודשים והתריע שלאחר מכן סיכויי לשרוד קלושים!!.
במסגרת חיפושי אחר חומר בנושא ניתוח מעקפים, נתקלתי באתר של ד"ר אשחר [ועל כך אני חב לו רבות], נפגשתי עם ד"ר אשחר וזכור לי שאמרתי לו שגם אם רק ישפר את מצבי מבחינת הסוכר על מנת שאגיע לניתוח מעקפים במצב בריאותי טוב יותר - דייני . להפתעתי, דיבר איתי ד"ר אשחר על פתיחת עורקי הלב ! אני כמובן הייתי סקפטי כי הרי גם המומחה לסוכר וגם הקרדיולוג אמרו לי שהנזק בלתי הפיך ורק תרופות וניתוח יכולים לעזור לי.
ב- 1.1.2009 התחלתי לחיות לפי הצעותיו של ד"ר אשחר [ולפי דרך ההיגיינה הטבעית ]. תוך מספר ימים הפסקתי להזריק אינסולין ובהמשך זנחתי גם את שאר התרופות. לא אכנס לכל פרוט הטיפול משום שזה תפקידו וממומחיותו של ד"ר אשחר. הטיפול התזונתי-כירורגי, "תזונה כירורגית" של ד"ר אשחר גרמה לי להוריד ממשקלי וכמובן שיפרה את תמונת הדם שלי באופן דרמטי. מיותר לציין שהסוכר התאזן לחלוטין, בהמשך עברתי בדיקת מאמץ ושאר בדיקות מקובלות. הקרדיולוג המלווה אותי היה מופתע מהתוצאות ותגובתו: "לא יודע מה עשית אבל העורקים שלך פתוחים ואתה בכושר גבוה" גרמה לי לחייך ולהאמין שהרווחתי את חיי בחזרה. במקביל תוצאות בדיקות הדם שלי היו מעולות וגם רופאת המשפחה הסקפטית והלא מאמינה לדרכי הטיפול האחרות, החמיאה ושיבחה אותי על הצלחתי.
לאחר שלוש שנים של חיים לפי ההיגיינה הטבעית ומעין סגירת מעגל וסיכום עבורי, יצאתי לטרק של 900 ק"מ [ברגל] בצפון ספרד ב"קמינו דה סנטיאגו". גמעתי מרחק זה ב-30 יום.
המון תודות לד"ר אשחר!! כיום אני ממשיך בדרך החיים והתזונה שד"ר אשחר הנחיל לי ונהנה מכל רגע, מרגיש מעולה הולך ומטייל טיולים למיטיבי לכת ומתכנן באביב לצאת למסלול של 1200 ק"מ בהרי האפלצים בארה"ב. את כל זה אני יכול לעשות בזכות פגישה אחת (אמנם ארוכה) ששינתה את גישתי לתרבות המזון ובעיקר לחיים.
תודתי והערכתי נתונה לד"ר אשחר.
דני קירמאייר
חדרה
18.02.2013


דני שוחח ב - 8 השנים האחרונות עם מאות פוניםוהשבוע ביקש לתת לו מנוחה כיוון שהוא מילא את חובתו למולדת.
אני מצדיע לדני ומוקיר אותו על תרומתו לבריאות הציבור בישראל.

     פרופ' אריה שנקמן ניצל מצנתור מיותר ומסטנט (קפיץ, תומכן) בלב עם                                           תרופות לדילול דם לכל החיים:

הגעתי לסדנת "בריא לתמיד" של ד"ר אשחר שהתקיימה בבני ברק. במשך מספר שבועות התוודעתי לידע שהיה חדש לי לחלוטין. כמדען היו לי כלים להבין ולקלוט את האמת העמוקה שיש בגישת הבריאות של הקרויה "היגיינה טבעית" ואת המשגים, הטעויות והאינטרסים הרבים שמדרכים את הפעילות הרפואית. סבלתי מבעיות בקיבה, גירויים שונים, לחץ דם שעולה, עייפות ועוד בעיות. אני ורעייתי איריס סיגלנו את אורח החיים הבריא שלמדנו בסדנא. מצבנו השתפר מאוד. הפסקנו לקחת תרופות ללחץ דם ולכל מיני בעיות.
אבל אחרי 4 שנים של הליכה על פי העקרונות של הגישה הובהלתי ביום בהיר אחד לבית חולים עם מועקה קשה בחזה. לאחר בדיקה ראשונית קרדיולוגים העריכו שיש היצרות באחד או יותר מעורקי הלב והמליצו לי על צנתור מידי. כמו כן הם אמרו שבמידת הצורך יוכנס קפיץ לעורק כדי להרחיב את היצרות וזו פרוצדורה רגילה שמתבצעת בכל יום בהרבה מאוד חולים עם בעיה דומה ומעניקה הטבה גדולה לאחריה. התייעצתי עם רעייתי איריס והחלטנו פה אחד להתקשר לד"ר אשחר להתייעצות. ד"ר אשחר היה חד משמעתי בהמלצתו לא לבצע את הצנתור עכשיו אלא לחכות עם זה שבוע, אם אני מחליט. החלטתי שוב ללכת על פי דרכו של ד"ר אשחר והגעתי איליו מידית להתייעצות. ד"ר אשחר בדק איתי את התפריט שלי ומיד איבחן את השגיאות שעשיתי. ביצעתי שינוי מידי כדי לצאת כמה שיותר מהר מהמצב האקוטי. ואכן תוך שבוע הרגשתי אחרת והבנתי שאין לי יותר צורך בצנתור או אולי אפילו בניתוח מעקפים, מי יודע. במשך החודשים הבאים פעלתי על פי ההנחיות של ד"ר אשחר וכל התופעות שהרגשתי לפני הצנתור לא חזרו יותר עד היום. שוב הבנתי שהמערכת הרפואית לא מספקת תשובות אמיתיות ונכונות לחולה ורצה מהר מאוד לפתרונות הקלים והכלכליים עבורה.
אני ורעייתי ממליצים לכל אדם לא לחכות למצבי חירום כדי להגיע לד"ר אשחר אלא להקדים ולסגל את אורח החיים שהוא מציע ולמנוע מעצמכם את הלחץ הגדול של המערכת הרפואית לבצע ניתוחים והתערבויות פולשניות מיותרות ותשלול כל טיפול אחר. קשה לי להאמין שבמצב כזה תעמדו בלחץ של הרופאים ושל המשפחה ולא תהיו קורבן נוסף של המערכת.
אם המליצו לכם על צנתור או ניתוח מעקפים, אני ממליץ לכם להתייעץ קודם עם ד"ר אשחר כי יש לו מה להציע לכם, ראיתי זאת על גופי פעמיים, ניצלתי בעזרתו מניתוח מיותר.

פרופ' אריה ש.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

מאיר. כהן מירושלים מספר:

שלום

שמי מאיר, אני בן 59. בשנים האחרונות סבלתי ממספר בעיות בריאות: תת פעילות של בלוטת התריס, שומנים גבוהים מאוד בדם ובעיות לב וסתימות עורקים קשות ביותר. לפני שנה וחצי חשתי תעוקת חזה קשה שבעקבותיה, עשו לי צינתור, מצאו שיש הרבה מאוד סתימות בעורקי הלב. עברתי עוד צינתורים עם החדרת סטנטים לעורקים אבל ההקלות היו של כמה חודשים כי הגוף סתם את העורקים כמעט מיד. בצינתור הרביעי היה אוטם תוך כדי צינתור והצילו אותי על ידי פתיחת עורק נוסף. הרופאים החליטו על ניתוח מעקפים. עברתי ניתוח מעקפים אבל תוך חודשיים המעקפים נסתמו. ושוב עשו לי סטנטים, יש לי כבר 9. לפני 7 חודשים עשו לי צינתור אחרון והרגשתי הקלה גדולה. נסעתי לחו"ל והייתי בסדר. אחרי החזרה בשלב מסוים עליתי בעלייה וקיבלתי כאב חזק בחזה. אחר כך התופעה חזרה שוב בישיבה. מאז הרגשתי שהמכונה לא סוחבת, הרגשתי שאני לא יכול לעשות מאמצים והיה ברור לי שהעורקים נסתמו שוב. פניתי לרופאים אבל הם אמרו לי שאני מקרה קשה ושיש לי נטייה לסתימה כרונית של העורקים ולמעשה אין להם פתרון טוב בשבילי. הבנתי מתשובתם שהם ויתרו עלי.
התחלתי לחפש אפשרויות אחרות לא קונבנציונאליות. משמיים סיפרו לי על חבר שאישתו הייתה אצל ד"ר אשחר לאחר שהועידו לה ניתוח מעקפים והטיפול שלו מנע ממנה את הניתוח. יצרתי קשר מידי עם ד"ר אשחר.
במהלך הפגישה הופתעתי מאוד מכך שד"ר אשחר אמר בביטחון רב שהסיכוי לפתיחת העורקים גבוה וזה רק עניין של זמן והקפדה על ההנחיות. הייתי די ספקן, לא חשבתי אף פעם שתזונה בלבד יכולה לפתוח את העורקים ולמנוע סתימה חוזרת שלהם. אף אחד מהרופאים שטיפלו בי לא אמר לי על כך מילה וחצי מילה. לא הייתה לי כל ברירה אחרת והחלטתי לנסות את הדרך שהציע לי ד"ר אשחר. ד"ר אשחר לימד אותי כללי בריאות חדשים שסתרו את כל מה שידעתי ושמעתי על בריאות במשך 59 שנים וחשבתי לנכון. הכל נשמע הגיוני ומדעי עם הוכחות חד משמעיות. התחלתי בתוכנית.
לאחר שבוע כבר הרגשתי הקלה גדולה והבנתי שזה הכיוון הנכון. במהלך השבועות הבאים הלך מצבי והשתפר, הכושר שלי והאנרגיה עלו בצורה מדהימה והתחלתי ללכת בקצב שהרבה זמן לא הרשתי לעצמי ללכת. בהדרגה צברתי ביטחון והבנתי שהשינוי בסתימות של העורקים הוא עובדה. לא הייתי צריך שום בדיקה להוכיח את זה, היכולת שלי השתפרה מיום ליום. זרקתי את כל התרופות שלקחתי קודם לפח. הגעתי למצב שלא דמיינתי שאוכל להגיע איליו, טיפוס על הר בשיפוע תלול ללא כל קושי מיוחד וללא כל מועקה בחזה. אני חוזר על פעילות נמרצת זו כמעט מידי יום ובריאותי וכושרי משתפרים מידי יום. זה פשוט מדהים. זו תורה מופלאה ויש להנחילה לכל הציבור ולא להשאירה במחשכים. חבל מאוד שהרופאים לא סיפרו לי על הנטורולוגיה ועל גישת התזונה הכירורגית של ד"ר אשחר משום שאז היו נחסכים ממני ניתוחים רבים ומיותרים וסבל נפשי וגופני גדול. אני מבין שהם שוללים את העובדות שהוכחו על גופי שתזונה כירורגית יכולה להוביל לפתיחת כלי הדם מחשש שהעסקים שלהם יפגעו.

אני מפציר בכם להפיץ את התורה לכל אדם בישראל למען הצלת נפשות ומניעת מוות מיותר של אלפי אנשים תמימים.

אשמח להמליץ לכל פונה
בברכת בריאות טובה

מאיר - 050-5314544

      מוטי ר. מספרד מספר:

במשך שנים טיפלתי בתרופות בדלקת הפרקים בסוכרת ובלחץ הדם שלי שעלה ועלה. סבלתי מהגבלות פיזיות קשות. אחרי בדיקה של עורקי הלב נפלה עלי פצצה נוספת – סתימות קשות בעורקי הלב והמלצה לעבור ניתוח מעקפים באופן מידי. התחלתי לחפש באינטרנט והגעתי לד"ר ערן אשחר. האמת, היה לי די קשה לקבל את הביטחון הרב שבו הוא הבטיח שיפור מהמצב ויציאה מהניתוח. אחרי התלבטויות רבות במשפחה החלטתי ללכת על זה. הייתי זקוק להחלטה נחושה להבריא כי השינוי היה גדול, אבל התוצאות היו שוות את הכל. ירדתי מעל 20 קילו במשקל באופן משמעותי. לניתוח לא הגעתי מעולם כי לא הייתי זקוק לו. רמת הסוכר ירדה פלאים והתאזנה. לחץ הדם מאוזן ללא תרופות בכלל. אפילו בדלקת הפרקים חלה התמתנות משמעותית. אין ספק שהשינוי הזה הוא המשמעותי ביותר שעשיתי עבור בריאותי במשך כל חיי. אין לי אלא להמליץ על הדרך הזו לכל מתעניין.

       יוסי ג'רסי מספר על אמו קלרה:

אמא שלי בת 72 הובאה לד"ר אשחר על הידיים אחרי אירוע מוחי שגרם לה לחוסר יכולת ללכת באופן עצמאי ולקשיים בדיבור. הרופאים המליצו מצד אחד על על ניתוח בעורק הצוואר שלה אבל מצד שני לא נתנו לה סיכוי גדול לצאת מזה בחיים. הם אמרו שבגלל מצבה הבריאותי הירוד וגילה יתכן שלא תחזיק מעמד בניתוח. אחרי הפגישה עם ד"ר אשחר התחלנו במרץ בתוכנית שהתווה לה. תוך כמה שבועות התברר לנו שהיא לא זקוקה יותר לניתוח. מצבה השתפר מיום ליום, היא התאוששה במהירות, האנרגיה שלה עלתה, היא החלה ללכת בכוחות עצמה ובביטחון גובר והולך. אחרי כמה שבועות נדהמנו לראות שהיא החלה ללכת מספר קילומטרים ביום ללא כל קושי. ממש חזרה 20 שנה לאחור. היא גם יצאה עם ד"ר אשחר לסדנא בת שבועיים שהוא קיים בבית מלון בשורש וד"ר אשחר סיפר לי שהיא הייתה תמיד הראשונה בטיול היומי. אימי חזרה לחיים אחרי שהרופאים כבר הספידו אותה.
כאדם מאמין אני מודה לבורא על שאני ומשפחתי מצאנו את ד"ר אשחר ואת הדרך שהנחיל לנו ובה אני מתמיד כאורח חיים.

      קובי ח. כותב על איך ניצל מניתוח מעקפים:

במשך תקופה לא קצרה הרגשתי שמשהו לא תקין, שאני לא סוחב כמו קודם, שההליכות שלי הופכות להיות לי לקשות יותר ויותר. ביום בהיר אחד, בגיל 36, ללא כל התראה מוקדמת, בעודי בעבודה בשעה 11.00 בבוקר הרגשתי לחץ גדול בחזה, מחנק, זיעה וקוצר נשימה עד להתעלפות. מיד קראתי לעזרה וביקשתי פינוי לבית חולים. הובלתי לטיפול נמרץ לב. מבית חולים יצאתי עם שקית תרופות ועם המלצה של שלושה קרדיולוגים שאיתם התייעצתי להגיע דחוף לניתוח מעקפים. אחרי ההלם הראשוני לא השלמתי עם העובדה שאצטרך לעבור ניתוח והתחלתי לסרוק את האינטרנט. כך הגעתי לד"ר ערן אשחר. האמת היא שהייתי מאוד סקפטי. שאלתי אותו שוב ושוב , איך זה יתכן שאתה היחיד שאומר לי שאני לא חייב לעשות ניתוח מעקפים? עד כמה אתה בטוח בזה? וכן הלאה. לבסוף השתכנעתי שאין לי מה להפסיד ושווה לנסות והתחלתי בתהליך. גם אשתי הצטרפה אלי לתהליך. מהר מאוד התברר לי שלא אצטרך לעבור את הניתוח. מצבי הלך והשתפר, הכושר שלי עלה והמשקל שלי ירד לזה שהיה בגיל 18. הלכתי מידי יום חצי שעה ברמת קושי גבוהה ללא כל קושי וללא כל תסמינים של המחלה. בריאותי הכללית השתפרה ללא הכר וכל אורח החיים של משפחתי השתנה לטובה.
אחרי כשנה ועקב דרישות של חידוש ביטוח חיים, פניתי לקרדיולוג שנראה לי שאני סומך עליו מתוך 7 שאני מכיר, על מנת לקבל סטטוס לחברת הביטוח.
הוא סקר את התיק ושאל אותי לגבי סוג התרופות שאני לוקח עכשיו. עניתי לו שאני לא לוקח כלום. הוא היה המום שבמצבי אני לא לוקח תרופות, במיוחד לא אספירין וסוג כלשהוא של סטטינים. התחלתי להסביר לו שפעלתי בגישה טבעית שפתחה לי את העורקים, הוא גיחך ואמר – "טוב טוב, בוא נעזוב את זה, אני לא מאמין בדברים האלה". הוא בשום אופן לא רצה לשמוע על הגישה הטבעית. הוא שלח אותי לבצע בדיקות לב במאמץ + אולטרה סאונד. התוצאות של המבחן היו: דופק המטרה בבדיקה הגיע ל 97%.
גם הרופאה שביצעה את הבדיקה שאלה אותי על סוגי התרופות והמינונים שאני לוקח. עניתי לה שאני לא לוקח תרופות. היא הסתכלה עלי בתדהמה ואמרה, "איך אתה מעז לעשות את זה, אתה קאמיקזה"! אבל אחרי התוצאות המצוינות בבדיקת המאמץ היא לא רצתה להוסיף מילה.
בקיצור, את ניתוח המעקפים ששלושה קרדיולוגים המליצו לי לעשות דחוף כבר אף אחד מהם לא מזכיר !!! למרות שיש סימנים להתקף שהיה לפני כשנה וחצי, תגובתו של הרופא הייתה :
"התוצאות מצוינות", "אתה הצלחת לייצב את מצבך, תמשיך בדרך שבחרת, הבחירה נכונה".
לחברת הביטוח הוא כתב : "למעשה החולה טופל שמרני, מרגיש בטוב. מיפוי הלב כעת מראה את האוטם שעבר ללא איסקמיה פעילה ויציבות המצב עם דופק 166 במאמץ מירבי . ממליץ המשך מעקב".
אני ממליץ לכל אלפי המועמדים לצנתורים וניתוחי מעקפים לשקול שנית האם אתם מוכנים לעבור ניתוח קשה ומסוכן או לחפש את הדרך הנכונה והאמתית של שיפור יסודי במצב הבריאות ואיכות החיים.
לדעתי, זה שווה את זה, ובגדול!

      נחשון קלינגר מספר כיצד ניצל מניתוח מעקפים:

שכבתי בית חולים אחרי אירוע לב. הרופאים קבעו לי ניתוח מעקפים ליום ראשון ואז קיבלתי צלצול טלפון מידידי מאיר כהן. הוא שמע שאני בבית חולים ומיד התקשר. הוא אמר לי – אל תסכים לשום ניתוח אני בדרך אליך. מאיר היגיע אלי ובמשך יותר משעה וחצי ניסה לשכנע אותי שיש דרך אחרת. הוא סיפר לי על הטיפול שקיבל מד"ר אשחר ואמר לי שאם הוא במצבו לא הזדקק לבסוף לניתוח אז ודאי שגם אצלי זה יהיה נכון. חששתי מאוד, אבל סמחתי על מאיר. היה כבר יום שישי ומאיר אמר שביום ראשון יגיע אלי לקחת אותי לד"ר אשחר. הרופאים לא הבינו מה עובר עלי כשאמרתי שאני לא הולך לניתוח, חשבו שאני משוגע. הגעתי עם מאיר לד"ר אשחר. מיד אחרי הפגישה התחלתי בטיפול שמהר מאוד שיפר את מצבי והוכיח לי שהניתוח היה מיותר מלכתחילה. אחרי מספר חודשים לא הכרתי את עצמי. סיפרתי לד"ר אשחר שאני שבקושי זזתי עובד בבניין ועולה לקומה שביעית עם משקל גדול עלי ללא כל קושי. השיפור במצבי היה מדהים. תודה לחברי מאיר, לד"ר אשחר ולבורא עולם על כח הריפוי הטבעי שיצר בגופנו והתגלה לי במלוא עוצמתו. חבל מאוד שכל כך הרבה אנשים הולכים לניתוח מבלי שמישהו אומר להם שזה פשוט מיותר.

      אליק כהן ניצל מניתוח מעקפים:

כן, גם אני הגעתי כמו הרבה אחרים לסתימה בעורקי הלב שלי ולדעת הרופאים לצורך בניתוח מעקפים. הכושר הגבוה שלי במשך כל חיי הבוגרים לא הספיק כנראה. התחלתי לשוטט באינטרנט ולחפש משהו אחר, טבעי שאולי יכול לפתור לי את הבעיה ללא ניתוח. לא היו לי הרבה ציפיות, אבל ניסיתי. מצאתי את המאמר של ד"ר אשחר והגעתי איליו לטיפול. דבריו נשמעו לי הגיוניים והתחלתי ליישם אותם. די מהר הבנתי שזה הכיוון. חלה הקלה עצומה בכל הסימפטומים, החשש נעלם, האמון בגוף חזר. זה פשוט עובד. אני נהנה עכשיו מאורח חיים בריא, מכושר גבוה, מערנות גבוהה לאורך כל היום ומכושר פיזי מעולה באמת. תזונה כירורגית היא הדבר היחיד שיכול לעזור במקרה כזה וד"ר ערן אשחר הוא הכתובת הטובה ביותר.

 לקביעת התחלת טיפול התקשרו

 03-3724200 או - 0545-748176

או בואטסאפ ל: 054-5742631

      רינה דגן מספרת כיצד ניצלה מניתוח מעקפים:

הגעתי לד"ר אשחר במקרה על ידי המלצה מחברים שהיו בטיפולו. סיפרתי לו שאני חלשה מאוד ושאחרי בדיקות רבות הרופאים ממליצים לי על ניתוח מעקפים. ד"ר אשחר הציע לחכות עם זה קצת ולנסות לפני כן את הטיפול שלו. השתכנעתי והתחלתי בטיפול בקפדנות. מהר מאוד הרגשתי שיפור במצבי. התחלתי לעבוד בגינה עבודה פיזית קשה, מה שלא יכולתי ואפילו פחדתי לעשות קודם. בסופו של דבר לא חזרתי לרופאים ולא עשיתי ניתוח כי לא היה בו כל צורך. העורקים שלי כנראה נפתחו כי עובדה היא שכל התופעות שמהן סבלתי נעלמו לחלוטין. בסופו של דבר זה היה הרבה יותר פשוט ממה שחשבתי. פשוט לעשות את מה שטבעי ביותר עבור הגוף שלנו ולתת לו את מה שהוא זקוק לו באמת. חבל שלא כל הרופאים ממליצים על השיטה של ד"ר אשחר כי אז היה נמנע סבל רב ומיותר מאלפי אנשים מידי שנה.

אני ממליצה בחום לכ מי שרוצה להימנע מניתוח מעקפים (ניתוח-לב-פתוח) מסובך ומסוכן עם כל ההשלכות שלו על הגוף לכל החיים.


08-8037911
חיים - 050-6221625

 

 


Go Back  Print  Send Page
לייבסיטי - בניית אתרים