מרכז אשחר לריפוי מלחץ דם גבוה, סוכרת מבוגרים ומחלות פנימיות, מניעת ניתוחי מעקפים וצנתורים ושיקום חולי לב לאחר צנתור וניתוח מעקפים - על ריפוי מלחץ דם גבוה

תרופות וניתוחים לעולם
אינם מטפלים בגורמי המחלה
אלא רק מנציחים אותה

בריאות נובעת
מאורח חיים בריא

אנחנו יצרנו את מחלותינו
ובידינו השליטה להרחיקן מחיינו

אין אדם יכול למלא
בשלמות את התכלית שלשמה
ירד לעולם כשהוא חולה

בריאות היא המצב הטבעי
והנורמלי של הגוף
החולי הוא סטייה מהטבעי

על ריפוי מלחץ דם גבוה

דף הבית >> מאמרים >> על ריפוי מלחץ דם גבוה


 
מאמרים התומכים בריפוי מלחץ דם גבוה באמצעות "תזונה כירורגית" 

 

המאמרים בקטיגוריה זוו נועדו להביא לידעתך מידע חשוב, מידע המבוסס על מחקרים מדעיים לא
אינטרסנטיים ועל ניסיון קליני עצום של מאות רופאים בעולם, מידע שעשוי להציל את חייך או לפחות למנוע ממך סבל רב ונכות לכל החיים. אני מזהיר אתכם, לא רק שהמידע והעובדות שיובאו כאן לא ימסרו לכם על ידי הרופא שממליץ לכם בחום על תרופות להורדת לחץ דם, אלא שהוא אף עלול להכחיש את הקיום של המידע הזה ואת אמיתותו ואת האפשרות בכלל להבריא מלחץ דם גבוה. הוא יטען בתוקף שאין דבר כזה, שזה לא יכול להיות, שאין שום הוכחות לטענות שיטענו במאמרים אלה ושאתם עוסקים באשליות ובדימיון הפורה של עדת רופאי אליל הזויים.
על מה אני מבסס את דברי?
פשוט מאוד, על ציתותים מדויקים של מטופלים שהגיעוו אלי אחרי שחושיהם הבריאים אמרו להם שמשהו כאן מסריח, משהו לא הגיוני, שלא יתכן שיש קבוצה שלמה של חוקרים ורופאים (חלקם קרדיולוגים, מנתחי לב ורופאים קונבנציונאליים) שיוצאים סתם כך נגד דעת הרוב ומצהירים שיש ריפוי ללחץ דם גבוה ללא שימוש בתרופות מזיקות ומרעילות.
מטופלים שלא קיבלו את הגזירה של הצמדות לתרופות מזיקות לכל החיים היגיעו אלי ואל ד"ר פורמן, ד"ר גרינדלנד, ד"ר אסלסטיין, פרופ' אורניש ורבים אחרים ומצאו אמת גדולה ונצחית - שריפוי אמיתי מכל מצב שהוא לא נמצא בתרופות, צנתורים וניתוחים שרק מנציחים את המצב החולני ומעניקים אשליה של טיפול בבעיה, בחולי תוך כדי חשיפה לפגיעות קלות עד חמורות ואפילו מוות. טיפול בלחץ דם גבוה באמצעות תרופות עלול להסתיים באירוע מוחי ופגיעה מוחית בלתי הפיכה לאחר מספר שנים.
ראיתי זאת במו עיני, ישבתי לא פעם ליד מיטתם של חולים שהיגיעו לשיקום בבית לוינשטיין בניסיון להובילם לשיקום טוב יותר. המטופל חייב לדעת זאת. הוא חייב לדעת מה המחיר של שימוש בתרופות אשליתיות והתעלמות משורש המחלה, הגישה הרווחת בפרקטיקה הרפואית.
מטופלים שההיגיון הבריא שלהם לא קיבל את הצהרת הרופא וניסו את הגישה הטבעית, ה"תזונה הכירורגית" ראו את האמת מתממשת על גופם. הם חוו ריפוי אמיתי ללא תרופות וללא נזקים גופניים כל שהם ו
באותה הזדמנות גם נרפאו מבעיות רבות אחרות. הם גילו את כוחות הריפוי המופלאים של הגוף האנושי והם גילו לצערם את ההונאה העצמית העצומה שמונחת בבסיס הטיפול התרופתי.


לקריאת המאמר : "ריפוי מלחץ דם גבוה באמצעות תזונה כירורגית" - לחצו כאןלקריאת המאמר: "תזונה כירורגית וצום לריפוי של לחץ דם גבוה" - לחצו כאן

 

להתחלת טיפול צלצלו לטלפונים: 

טלפון קווי -  03-3724200

מנהלת הקליניקה - זהר: 0545-742631 (עדיף בואטסאפ) או - 054-5748176


או השאירו את פרטיכם 
 
בדואר אלקטרוניeshkhar.office@gmail.com

 
ונחזור אליכם בהקדם 


 


Go Back  Print  Send Page
לייבסיטי - בניית אתרים