מרכז אשחר לריפוי מלחץ דם גבוה, סוכרת מבוגרים ומחלות פנימיות, מניעת ניתוחי מעקפים וצנתורים ושיקום חולי לב לאחר צנתור וניתוח מעקפים - ערמונית מוגדלת ושלפוחית ולחוצה

תרופות וניתוחים לעולם
אינם מטפלים בגורמי המחלה
אלא רק מנציחים אותה

בריאות נובעת
מאורח חיים בריא

אנחנו יצרנו את מחלותינו
ובידינו השליטה להרחיקן מחיינו

אין אדם יכול למלא
בשלמות את התכלית שלשמה
ירד לעולם כשהוא חולה

בריאות היא המצב הטבעי
והנורמלי של הגוף
החולי הוא סטייה מהטבעי

ערמונית מוגדלת ושלפוחית ולחוצה

דף הבית >> סיפורי החלמה >> ערמונית מוגדלת ושלפוחית ולחוצה
ד"ר יגאל בקר החלים מערמונית מוגדלת, בעיות בהטלת שתן, עודף משקל, שומנים בדם, אובדן חוש ריח ועוד


הגעתי לקורס של ד"ר אשחר בציפייה ללמוד כיצד לשפר את בריאותי ולהעלים את הבעיות המציקות לי מזה שנים. אני חייב לומר שלמרות הידע שלי בתחום מאוד התרשמתי מהנחישות והידע של ד"ר אשחר. למדתי דברים רבים וחשובים מאוד שלא ידעתי. כבר בעבר שיניתי את תזונתי, אבל מד"ר אשחר למדתי כמה רחוק הייתי מהתזונה הבריאה באמת ומדוע נשארתי עם בעיות הבריאות שלי. ד"ר אשחר מדגיש נקודות ונושאים שאף איש מקצוע בתחום לא מזכיר אותם ולא מדבר עליהם. הוא נכנס לעומקים ודקויות שהם קריטיים לאיכות הטיפול. הניסיון הטיפולי המדהים שלו והתובנות הקליניות שלו הביאו אותו לידי פיתוח גישה תזונתית שעושה פשוט קסמים בגוף האדם. אין ספק שהוא צבר ידע וניסיון ייחודיים ברמה ארצית ועולמית.
אבל כל זה עדין שיח ברמה התיאורטית. אם כל זה לא היה מתממש ברמה הפיזית והקלינית לא הי לזה שום משמעות.
אז אני הגעתי לד"ר אשחר עם מספר בעיות:
1.  לחץ דם שלעיתים היגיע גם ל – 150/90.
2.  גוף דלקתי.
3.  סבלתי מבעיות בערמונית והטלת שתן קשה.
4.  משקל של 80 ק"ג, עודף משקל לא קטן.
5.  בעיות עור.
6.    שומנים גבוהים בדם.
7.    תפקוד כליות לא אופטימלי.
8.    חוסר חדות וצלילות במחשבה.
9.    רגליים נפוחות.
 10. סימפטומים מציקים נוספים.
 הייתי עם כמה תרופות לבעיות השונות ולא הרגשתי בריא. במקצועי אני כימאי ואני מנהל מחקר ופיתוח למפעל שעוסק בפיתוח ריחות. אבל למרבה האירוניה אני עצמי הייתי טטרן, כלומר לא מסוגל להבחין בריחות. חשבתי לתומי שזה נזק לכל החיים ואין מה לעשות. אבל הטיפול של ד"ר אשחר ב"תזונה כירורגית" ממש הדהים אותי. במשך 4 חודשי טיפול וליווי צמוד ומצוין של ד"ר אשחר הגעתי לתוצאות מרשימות כדלקמן:
א.  לחץ הדם שלי ירד ל – 90/60. רופא המשפחה שלי היה המום. הוא טען וחשב שלחץ דם אידיאלי הוא 120/80. ד"ר אשחר אמר מלכתחילה שזה לא נכון ושאני אגיע ל- 90/60 וזה בדיוק מה שקרה.
ב.  ירדתי במשקל. לתומי חשבתי שאני אולי קצת בעודף משקל, אבל הגוף שלי השיל משקל בקלות ובמהירות והורדתי בסך הכל 12 ק"ג מיותרים. חזרתי למשקל שאפילו בגיל 25 לא היה לי. הורדת המשקל גרמה לי להקלה ותחושת קלילות עצומים.
ג.  ההפתעה הגדולה ביותר הייתה מצב הערמונית. מצב הערמונית השתפר באופן דרמטי וגם יכולת הטלת השתן. הפרוסטטה הפסיקה להטריד אותי בכלל ולא נזקקתי יותר לשום תרופה לפרוסטטה. פשוט חזרתי 40 שנה לאחור. אני לא יכול לתאר לכם את תחושת השחרור והאושר שזה גרם לי.
ד.  הטלת שתן - בעבר הייתי חייב להמתין מספר דקות עד שהסוגרים נפתחו ויכולתי להטיל שתן. עתה אין כמעט זמן המתנה וההתרוקנות קלה ומהירה.
ה.  עוד הפתעה מדהימה הייתה החזרה של חוש הריח שלי. אני מנהל מחקר במפעל לחומרי ריח. האבסורד הוא שאני לא יכולתי להריח את החומרים שאני ייצרתי. הטיפול גרם לי לחזרה של חוש הריח. פתאום שמתי לב לכך והייתי בהלם. דבר זה עורר בי התרגשות רבה כי חזר אלי ממד חדש שהנחתי שאבד לי לעד. חושי הריח והטעם ממשיכים להשתפר.
ו.     חדות מחשבה - לשמחתי הבחנתי במהלך הטיפול גם בהתחדדות והתבהרות רבה בכוח המחשבה. בעבר לקח לי 3-4 שנים לפתור בעיה. במהלך הטיפול הייתי פשוט המום כשבמהלך צום קצר שעשיתי חוויתי צלילות מחשבתית אדירה ופתאום הצלחתי לפתור בפשטות בעיה כימית סבוכה שהתלבטתי בה מספר  שנים. הפתרון פשוט קפץ לי מול העיניים. לאחר הצום שעשיתי מצאתי פתרון פשוט גם לעוד בעיה כימית סבוכה. כיום לוקח לי ימים לפתור בעיות.
ז.   כתמים חומים ואדמדמים על העור פשוט נעלמו. לתדהמתי, השלתי את כל העור הישן, ממש כמו נחש, ועטיתי עור חדש, בריא וצעיר יותר.
ח.  רגליים נפוחות – התופעה נעלמה לחלוטין.
ט.  שדה הראייה הצטלל והתחדד מאד.
י.   השינה הפכה לטובה יותר.
יא. אני עם הרבה יותר אנרגיה.
יב. כל הסימפטומים שהציקו לי פשוט נעלמו.
המסקנה שלי הינה ברורה - התזונה הרגילה והלא בריאה פשוט הורסת אותנו. יותר מזה, מסתבר שעם התזונה הכירורגית של ד"ר אשחר אתה מאפשר לגוף להבריא מכל בעיה ולרדת מכל התרופות.
הליווי המצוין של ד"ר אשחר הוא קריטי לצורך הצלחה. בלעדיו לא יכולתי לעשות את מה שעשיתי ולהגיע לתוצאות האלה. הביטחון הרב שהוא נסך בי שאני עושה את הדברים הנכונים ואינני מזיק לעצמי. המילים והמשפטים המדויקים שלו בזמן הנכון ובמקום המתאים פשוט עושים הבדל עצום בתוצאות של תהליך הריפוי. בעזרת הליווי שלו אתה לא מרגיש שחסר לך משהו. אחרים חושבים שבטח חסר לך ואתה סובל אבל אני עצמי פשוט שמח ומאושר מהתוצאות המדהימות ומהאוכל הנפלא והטעמים והריחות החדשים. אני באמת מרגיש שהתהליך הזה עשה אותי בריא וצעיר ב 30 שנה. קרו לי דברים שלא ציפיתי להם בכלל. ממש מדהים.
חבל לי מאוד שהרבה מאוד אנשים בולמים את עצמם מלעשות את המהלך הזה בגלל חששות ופחדי סרק לא מציאותיים שמשאירים אותם במצבם האומלל, החולני והתלוי בתרופות.
 
בברכה,
ד"ר יגאל בקר
052-6044739

 
לבדיקת התאמה לטיפול התקשרו לטלפונים:

 03-3724200 או - 0545-748176

או למנהלת הקליניקה בואטסאפ - 0545-742631

 
 
 
לייבסיטי - בניית אתרים