מרכז אשחר לריפוי מלחץ דם גבוה, סוכרת מבוגרים ומחלות פנימיות, מניעת ניתוחי מעקפים וצנתורים ושיקום חולי לב לאחר צנתור וניתוח מעקפים - פיברומיאלגיה - ריפוי אמיתי

תרופות וניתוחים לעולם
אינם מטפלים בגורמי המחלה
אלא רק מנציחים אותה

בריאות נובעת
מאורח חיים בריא

אנחנו יצרנו את מחלותינו
ובידינו השליטה להרחיקן מחיינו

אין אדם יכול למלא
בשלמות את התכלית שלשמה
ירד לעולם כשהוא חולה

בריאות היא המצב הטבעי
והנורמלי של הגוף
החולי הוא סטייה מהטבעי

פיברומיאלגיה - ריפוי אמיתי

דף הבית >> ריפוי מחלות שונות >> פיברומיאלגיה - ריפוי אמיתי

 

ESHKHAR CENTER FOR NATURAL HEALING 

וד"ר ערן אשחר N.D  נטורולוג, M.P.H
 
גאים להציג
 
תכנית ייחודית ובלעדית לריפוי אמיתי מפיברומיאלגיה ועייפות כרונית (C.F.S) באמצעות גישת "התזונה הכירורגית"
 • את סובלת מכבדות ועייפות כרוניים ובלתי מוסברים?

  את מתוסכלת משום שאין שום דרך שאת מכירה לטפל במצב הבלתי נסבל הזה?

   

 •  את סובלת מכאבי שלד ושרירים וחווה סבל נוראי לאורך כל שעות היממה?
   
 • הרופאים בודקים ובודקים ולא מוצאים כלום ולכן גם לא יודעים איך לטפל בבעיות שלך?
   
 • איכות החיים שלך ירודה ביותר ואת בדיכאון מהמצב ומכך שאף טיפול לא עוזר לך? ​
   
 • את לא רוצה לקחת תרופות נגד כאבים כדי לא להרעיל את הגוף ולא להרוס את הכליות והכבד שלך?
   
 • את תוהה האם אי פעם ימצא פתרון למצב שלך או שנגזר עלייך לחיות עם המחלה במשך כל חייך? 
   
 • את ממש מתוסכלת, מודאגת ואפילו חרדה כי את לא מבינה מה עובר עלייך?

   
 • את ממש חרדה מהתדרדרות נוספת במצב ולא יודעת לאן זה יכול להגיע?

רק רגע!
 

אל תיכנסי למרה שחורה ויאוש!

יש לי פתרון אמיתי בשבילך!

קיים הסבר מדויק לבעיה שלך וקיים גם פתרון אמיתי וסופי!

לגוף שלך יש בהחלט את היכולת לצאת מהמשבר הזה ולהבריא אותך מהמחלה.

ראיתי זאת אלפי פעמים על מטופלי בכל סוגי בעיות הבריאות
וגם במקרה של פיברומיאלגיה ועייפות כרונית. 

אני ד"ר ערן אשחר N.D  נטורולוג, M.P.H - מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה,  (מהפקולטה לרפואה, האוניברסיטה העברית והדסה) בכיר הרופאים-הנטורולוגים בישראל ובאירופה ומהמובילים בתחום הרפואה הטבעית, מיישם את הגישה כבר - 33 שנים, הובלתי מעל 9500 חולים במגוון של מחלות ורבים מאוד עם עייפות כרונית וגם פיברומיאלגיה לכך שמחלתם פשוט נעלמה באמצעות גישת "התזונה הכירורגית" שפיתחתי!

 

אני מציע לחולי פיברומיאלגיה ועייפות כרונית בארץ ובעולם מסלול מדהים, מהיר ומפתיע שמתחיל מהראש וממשיך לתזונה ולהרגלי חיים נוספים שהם שורש הבעיה. התוצאה היא - היעלמות העייפות הכרונית והפיברומיאליגה כמו במטה קסם.
אני מציע חיסול של המצב הקשה שלכן, הבעיה המטרידה אתכן ברמה הפיזית והרגשית כאחד תוך מספר חודשים. 
 
אני מבטיח לכם שאם תיישמו את גישתי, "התזונה הכירורגית", על גופכן אתן תחושו בשיפור אדיר במצב ועם הזמן גם היעלמותו המוחלטת במידה ותתמידו באורח החיים שאתווה לכן.

תוכלו תוך מספר חודשים להיות אנשים חדשים כמו אלפי המטופלים שלי עד היום ולזכות באיכות חיים גבוהה בהרבה ממה שאתם חווים כיום וגם להרגיש בריאים וצעירים אולי כמו לפני שנים רבות.  

צפו במטופלים המספרים על היעלמות של הפיברומיאלגיה, הדלקתיות והעייפות הכרונית

שיטת התזונה הכירורגית שלי עובדת ומבוססת ב- 100% על מחקרים מדעיים  ועל נסיון קליני עשיר שלי ושל כ- 200 רופאים נטורולוגים בעולם!

חברות וחברים 

 
אין סיבה לקחת תרופות שלא מרפאות את המחלה ורק מחמירות את ההרעלה בגופכן ואת תחושת החולי והכאבים בכל הגוף.

אין סיבה להגיע גם לכשל כליות ולסימפטומים נוספים.

עשו די לסבל שלכן עכשיו.

הצטרפו מיד לתהליך שיוביל אתכן מחוץ למעגל הסבל מהמחלה.

צר לי על מצבכן אבל חברות באגודות של חולים ודיסקוס אין סופי בכמה אתן סובלות זה אולי תומך ונחמד אבל זה לא יועיל לכן בכלום, רק יגדיל את הבלבול!

מכל כיוון תשמעו שאין ריפוי ורק תחזקו את האמונה השלילית והכוזבת שזה גם נכון.

בבקשה אל תפלו בפח הזה!!

 
אל תהיי נואשת ומדוכאת! אל תרימי ידיים!
 
פשוט הגעת למקום הנכון!

יש לי פתרון מדעי ומוכח קלינית עבורך לחיסול הבעיה!

 
לאחר 23 שנות עבודה קלינית מוצלחת עם אלפי חולים בארץ ובעולם אני, ד"ר ערן אשחר, מצהיר כאן בביטחון מלא שאת יכולה להיות בטוחה בדרגת סבירות גבוהה מאוד שיחול שיפור דרמטי במצבך ואפילו יש סיכוי שתוך זמן קצר יעלם גם כל הסבל שלך.
 

 
זה נתון רק בידיים שלך וזו רק ההחלטה שלך להיות בריאה. פשוט כך! 
 
אינך חולה בגלל הגנטיקה, התורשה הגרועה שלך או מזל רע!
 
אלה סיפורי בדים שמספרים לך  כולם מסביב.
 
הכל נובע מהרגלי בריאות לא מדויקים לגופך.
ריפוי טבעי, אמיתי וסופי של פיברומיאלגיה באמצעות תזונה כירורגית
 
פיברומיאלגיה הינה מחלה שנובעת מאורח חיים ותזונה לקויים לאורך שנים רבות. תזונה הינה החומר היסודי שבונה כל תא בגופנו.
לא יתכן לבנות גשר שצריך לעמוד בעומסים משקל כבדים מפלסטיק, עץ או כל חומר חלש יחסית לדרישות ממנו ולצפות שיחזיק מעמד ולא יקרוס. במוקדם או במאוחר יווצרו בו סדקים ושברים. אילו הוא היה גוף חי הרבה לפני כן הגשר היה מרגיש כאבים בגלל העומס והשברים המקרוסקופיים.
גם הגוף שלנו הוא מבנה מורכב ביותר שלבנייתו התקינה דרושים עשרות אלפי חומרים שונים. התזונה אמורה להיות המקור לחומרים האלה.
אולם התזונה המערבית הסטנדרטית איננה תזונה אידיאלית לגוף. ניתן לסחוב איתה מספר שנים אבל הנזקים הולכים ומצטברים, הסימנים לשבר ולקריסה קרובים, כאבים בכל מיני מקומות ואם נמשיך להתעלם מכל הסימנים הגשר עלול גם לקרוס סופית.

מיליונים מתאי גופנו מתחלפים מידי יום בתאים חדשים במקום אלה שנשחקו. כדי לבנות תאים חדשים ובריאים דרושה תזונה מיטבית. כשתזונה מיטבית חסרה המבנה התאי ואחר כך מבנה הרקמה ואחר כך מבנה האיבר נחשלים מחודש לחודש. כך אנחנו מתחילים לבנות מחלות בגופנו.
כשהאיברים אינם מצליחים לעמוד בדרישות הפיזיולוגיות ובעומסים המוטלים עליהם הם משדרים כאב, סימן חיובי שאמור להעיר אותנו. 
לצערנו רופאים מלמדים אותנו להתעלם מהסימנים האלה ופשוט לדכא אותם על ידי סמים ורעלים, כאילו שהם הבעיה ולא רק הסימפטום שמעיד על בעיה חמורה בהרבה שנמצאת מתחת לפני השטח.
אנחנו חייבים להתייחס לחוליה הראשונה בשרשרת של החולי, החומרים מהם אנחנו בונים את תאי גופנו. מבנה חלש יחרוק, יכאב, יהיה חלש ויכאב ויהיה דלקתי באופן קבוע. גוף כואב הוא גוף דלקתי. רופאים ולכן גם הציבור הרחב חושבים שדלקת היא מצב שלילי בעוד שהיא תהליך הריפוי עצמו. הבעיה היא שאנחנו לא מאפשרים לתהליך הזה להסתיים בריפוי מוחלט כי אנחנו מתנגדים לו ולכן אנחנו מנציחים את הדלקת בגופנו.

במקביל לתהליך של בניית מבנים רעועים, אנחנו גם מכניסים לגופנו אלפי חומרים רעילים שמגבירים את הדלקתיות של הגוף ואת הכאב המלתווה אליה. 
לכן, הניסיון לטפל במצב על ידי הרעלה נוספת באמצעות תרופות רעילות כמוהו כניסיון לכבות מדורה על ידי דלק במקום על ידי מים. במקרה זה אננחו מספקים לדלקת חומרי בעירה נוספים.  לכן אנחנו נכנסים למעגל קסמים שאין ממנו מוצא, או שלפחות אומרים לנו ואנחנו מאמינים שאין ממנו מוצא. 
חוןלי פיברומיאלגיה ועייפות כרונית נמצאים במעגל הזה בגלל סדרה של טעויות ואמונונת שגויות ואי הפעלת שיקול דעת והיגיון עצמיים. הם מטילים את יהבם על אנשים שאין שום הצדקה לתת אמון במומחיות המפוקפקת שלהם שאיננה מובילה אף פעם לריפוי מהמחלה. 

מה הפתרון:

עד כמה שזה נשמע מוזר, הפתרון הוא פשוט, לפרק את הגוף ולבנות אותו מחדש, הרי זה מה שהיינו עושים לגשר שנבנה מחומרים שבירים, לא?
ובכן, כיוון שהגוף מתחדש כל הזמן הכנסת חומרי תזונה מעולים יגרמו להחלפת התאים החולים בחדשים ויתחילו מהלך של ריפוי. במקביל להכנסת חומרי תזונה טובים יותר ומתאימים לגוף האדם יכנס הגוף גם לתהליך של ניקוי עצמי שיפחית את רמת הטוקסינים, רעלנים בכל תאי הגוף, בכבד וברקמות השונות. 
לתהליכים אלה תהיה השפעה דרמטית על הפחתה של הדלקתיות של התאים והרקמות ולכן הכאבים יפחתו משמעותית ועם הזמן יעלמו.
אני חייב לציין שתזוה טבעית לכשעצמה איננה מספיקה במצבים קיתוניים באלה ולכן פיתחתי את גישת התזונה הכירורגית שפרטים עליה תוכלו למצוא באתר שלי. 
התזונה הכירורגית מאפשרת האצה של תהליך הריפוי והניקוי של תאי הגוף. ישנם כלים נוספים שיש לנטורולוגיה, גישת הריפוי שלי, שמופעלים על חולים בשלבים מסוימים של תהליך הריפוי.

לרוב לא מדובר בתהליך קצר אלא בחודשים של התמדה, אבל בסופו של דבר כל רגע משתלם כי אתם תזכו בחייכם בחזרה.
בסופו של דבר ניתן להתפטר מהמחלה האיומה הזו שפוגעת קשות באיכות החיים של האדם ולעיתים אפילו משביתה את האדם לחלוטין.

חשוב להבין שתהליך הריפוי לא מתחיל מריפוי הגוף, אל מריפוי המוח. כל המחלות מתחילות בראש שלנו, במקום שנוצרות האמונות על המציאות, על מה נכון ומה לא נכון לנו. מסתבר שמרבית בני האדם חיים כל חייהם עם אמונות שגויות לחלוטין בנוגע לגופם, לתזונה ולבריאות שלהם.
לכן הטיפול שלי מחייב ללמוד את הקורס - מבוא לריפוי טבעי ותזונה כירורגית, הקורס שישנה לחלוטין את הידע שלכם, את ההבנה והמודעות בנוגע לבריאות ומחלה, בנוגע לצרכי הגוף ובנוגע לתזונה הגורמת לבריאות ולחולי.
רק לאחר רכישת הידע הזה ושינוי האמונות הבריאותיות שלכם תוכלו לגשת לתיקון הגוף מתוך התלהבות ואמונה בדרך החדשה.
אני מזהיר אתכם, אתם יכולים לנסות דיאטות שונות, שמספרים לכם שהן טבעיות לגוף האדם ולראות 0 תוצאות. זה יכניס אתכם לייאוש ולחשיבה שבעצם ניסיתם הכל אבל אין לתזונה באמת יכולת להשפיע על המצב שלכם. זו טעות קשה. ללא תזונה מסויימת מאוד וכירורגית לא תגיעו לתוצאות, תבזבזו זמן וכסף ותמשיכות את הסבל שלכם.
זה לא תרגיל שיווק, זו אמת שאתם מוזמנים לבדוק אותה, אם יש לכם עודף זמן וכסף וכח סבל. 
יש בשוק מטפלים כמו החול על פני הים. לצערי רובם מליגה ח שאינם מבינים הרבה בבריאות ובטיפול נכון. אני נמצא כאן כבר 35 שנה ואם לא הייתי נותן באמת מענה אמיתי ומוכח לאלפי אנשים חולים במצבים הקשים ביותר הייתי נעלם מזמן מעל פני הנוף. אתם יכולים להשיג טיפולים זולים וחסרי תועלת, שנראים מאוד דומים לטיפול שלי, אבל התוצאה שלהם תהיה כישלון. רבים אומרים לנו - הטיפול של אשרוב דומה לשלך. לאחרונה קיבלתי מטופלים שאחרי שהיגיעו אלי החליטו להגיע לאשרוב. אחד מהם הוא הרב שלמה נוגינסקי שהטיפול בו היה רשלנו וכמעט הוביל אותו למוות. חובבנות לשמה. לצערי הציבור לא מסוגל להבחין בזה, אלא רק לאחר מכן. 
המטופל השני היה איציק גולן, שסיפורו נמצא באתר שלי שגם הוא ברח מהקורס של אשרוב לאחר שהבין שמדובר כאן על הבדלים מהותיים וקריטיים. אז הרבה אנשים מעדיפים לקנות טיפול ברבע מחיר ולקבל 10-30% מהתוצאות שניתן להשיג אצלי ובזה הם מסתפקים. 
יש גם מטפל שמתהדר בכך שהוא מטפל בשיטותי כיוון שהוא למד אותן ממני. לצערי, מעולם לא לימדתי אף אחד את שיטת הטיפול שלי ואם יש מישהו שטוען שכן הרי שהוא משקר לציבור.
אז אם השיקול שלכם הוא רק כספי ואתם מסתפקים בהצלחה חלקית ביותר אז שיהיה לכם בהצלחה.
אני לעומת זאת מדבר על 100% ריפוי ולא פחות מזה.
אז עשו את הבחירה שלכם בין חובבנות למקצוענות. 
עבודה מקצועית וליווי של חודשים בידי הרופא-נטורולוג (לא רופא קונבנציונאלי) הבכיר בישראל ובמזרח התיכון ואולי גם באירופה כרוכה בתשלום ולא להיעשות בשכר זעום.

בהצלחה בתהליך הריפוי שלכם
לייבסיטי - בניית אתרים