מרכז אשחר לריפוי מלחץ דם גבוה, סוכרת מבוגרים ומחלות פנימיות, מניעת ניתוחי מעקפים וצנתורים ושיקום חולי לב לאחר צנתור וניתוח מעקפים - צנתור וירטואלי מציל?

תרופות וניתוחים לעולם
אינם מטפלים בגורמי המחלה
אלא רק מנציחים אותה

בריאות נובעת
מאורח חיים בריא

אנחנו יצרנו את מחלותינו
ובידינו השליטה להרחיקן מחיינו

אין אדם יכול למלא
בשלמות את התכלית שלשמה
ירד לעולם כשהוא חולה

בריאות היא המצב הטבעי
והנורמלי של הגוף
החולי הוא סטייה מהטבעי

צנתור וירטואלי מציל?

דף הבית >> מאמרים >> מניעת צנתור בדרך טבעית >> צנתור וירטואלי מציל?
צנתור וירטואלי – יכול להציל את חייכם?
 
מה הבעיה? 3 הצהרות שקריות:

לאחרונה התחילה תעשיית המחלות הצנתורים והניתוחים לקדם את הבדיקה הקרויה צנתור וירטואלי באמצעות האינטרנט. פרופ' רן קורונובסקי, ד"ר יוסף אקשטיין, ד"ר גיל בכר יצאו בפרסום שיקרי באתר בא-במייל. ראו פרסום בקישור:
https://www.mor.org.il/service/early-detection/coronary-ct~/?src=Ba-Bamail-NWSLTR&gclid=TSINTUR?utm_source=Ba-Bamail&utm_medium=NWSLTR&utm_term=TSINTUR&utm_content=TSINTUR-NWSLTRe&utm_campaign=TSINTUR
ראשית, לא מצוין בפרסום מה אחוזי הגילוי האמתיים והדיוק של הבדיקה. ככל הידוע לי ממטופלים שלי ב- 23 השנים האחרונות אחוזי הטעות גבוהים ביותר.
השקר השני בפרסום שלהם הוא ההצהרה הבאה:
"גורמים המעלים את הסיכון לטרשת עורקים: עישון, יתר לחץ דם, סוכרת, עליית רמת שומני הדם ושקיעת סידן".
כמו תמיד הרופאים לא מתייחסים לגורם המרכזי והעיקרי – התזונה עתירת השומנים!!! אף מילה על תזונה כגורם סיכון. ולא סתם גורם סיכון אלא העיקרי ביותר. גם כשהם מציינים את עליית השומנים בדם אין לה שום קשר לתזונה, אתם מבינים את גודל הולכת השולל?
מדוע מתרחשת עלייה בשומני הדם? אף מילה. האם זה מקרי? ממש לא. רופאים מתעלמים במכוון מכל מאלפי המחקרים המדעיים הקיימים בעולם על התזונה כגורמת למחלות או כמשפיעה על ריפוי ממחלות במקום ניתוחים וטיפולים פולשניים.
מדוע?
כי אם הם יפנו אתכם לטיפול תזונתי אמיתי (שדרך אגב לא מסופק בשום קופת חולים בישראל) שבו הם לא מבינים ולא כלום, הם יכרתו את הענף העשוי מזהב עליו הם יושבים.
אתם תבריאו והם יהפכו למובטלים, ללא רלוונטיים. פשוט.
אז ההצהרה של הרופאים האינטרסנטיים קורונובסקי, אקשטיין ובכר שהנה שקרית מיסודה או מעלימת מידע בכוונה תחילה, ומכוונת לדעתי להטעות את הציבור בכוונה תחילה, כלומר בנויה על הצגת מצג שווא. בלשון החוק זו עבירה פלילית שאנשי החוק בישראל מעלימים את עיניהם ממנה ב- 70 השנים האחרונות ואתם הישראלים משלמים את המחיר.
הצהרה השלישית השקרית בפרסום שלהם הינה:
"טרשת העורקים יכולה להתרחש ברוב העורקים הקיימים בגוף האדם, אבל בעיקר קשורה לעורקים הכליליים (עורקי הלב), עורקי הצוואר, העורקים האחראיים על הובלת הדם למוח, אבי העורקים ועורקי הרגליים".
 "לרוב, המחלה אינה מלווה בסימפטומים מוקדמים, אך עלולה בשלבים מתקדמים לגרום לכאבים בחזה, אוטם שריר הלב, אי ספיקת לב, הפרעות קצב ועד מוות.
גילוי מוקדם מאפשר טיפול המונע התפתחות והתקדמות התהליך הטרשתי בעורקי הלב ובכך עשויה להציל חיים".
סליחה, אם טרשת העורקים היא מחלה שיכולה להתרחש ברוב העורקים הקיימים בגוף כיצד צנתור וירטואלי שיגלה טרשת ויפנה אתכם לצנתור פולשני במקרה של רמת חסימה גבוהה שיניח לכם סטנט בשלושה סנטימטרים של עורק מסוים יכול למנוע את ההתפתחות וההתקדמות של תהליך טרשת העורקים בכל עורקי הגוף? הרי אפילו התרופות להורדת כולסטרול לא עושות זאת.
קורונובסקי אקשטיין ובכר, הרי אתם וכל חבריכם הקרדיולוגים הקונבנציונאליים טוענים באופן נחרץ באוזני כל המטופלים שלי שתהליך טרשת העורקים הוא בלתי הפיך!!! אז כיצד בדיוק אתם מבטיחים את עצירת תהליך טרשת העורקים באמצעות צנתור וירטואלי?
מדובר כאן על הבטחה שקרית מיסודה. שוב, הצגת מצג שווא כדי לעשות הון. עבירה פלילית ששום רופא בישראל לא ייתן עליה את הדין כמובן.
שוב מתברר לי שכל רופא יטען בכל נקודת זמן את מה שמשרת את האינטרס הצר שלו.
בפרסום הזה טוענים שלושת הרופאים – ניתן לעצור את ההתפתחות של תהליך טרשת העורקים, אבל כשמטופלים מגיעים אלי ואני אומר להם שניתן לפתוח את כלי הדם שלהם בכל הגוף ולא רק לעצור אלא להעלים לחלוטין את בעיית טרשת העורקים בכל הגוף ולכן הצנתור וניתוח המעקפים שלהם יכולים להיות מיותרים אם הם יאמצו גישה אגרסיבית, "תזונה כירורגית", אז הרופאים מתנהגים אחרת, ההפיך מההצהרה של קורונובסקי, אקשטיין ובכר. הם צוחקים ולועגים למטופלים שלי וטוענים שהם הגיעו לשרלטן שמבטיח להם הבטחות שווא כי אין שום עדות בעולם שזה אפשרי.  
כאמור וכפי שאתם יכולים להבין, הרופאים יכולים לטעון כל שקר בכל נקודת זמן כדי לתמוך באינטרסים הכלכליים שלהם. דבר אחד כבר ברור – טובתכם נמצאת במקום האחרון.
אז כמו תמיד להמלצות של הרפואה על בדיקות אלה ואחרות יש ריח מסריח.
כידוע תעשיית הצנתורים המכניסים לקופת בית החולים או הקליניקה הפרטית  כ- 40,000 בגין חצי שעת עבודה של מצנתר פורחת. זה מקור לעשיית מאות מיליוני דולרים בכל שנה ומקור הכנסה מצוין לבתי החולים ולרופאים שמתעשרים על גביכם. אז מדוע לא להמליץ עליו? ואם אפשר להרוויח פעמיים, קודם על צנתור וירטואלי ואחר כך על צנתור פולשני, נהדר. פתאום יש עוד מיליון אנשים חרדים שיעשו בדיקה שעלותה 1500-3000 שקל. 3 מליארד שקל הכנסה. הון עתק!
פרסום שקרי קטן והרופאים מוצפים בעבודה.
מדוע לא להכניס את כולם לחרדות אמיתיות או חרדות שווא, על אירוע לב שמתקרב ובא. הרי הישראלים ידועים כהיפוכונדרים וחרדים מטבעם עם מערכת עצבים רגישה. אז קצת גירוי, עטיפה יפה, הבטחה להרגעה וטיפול מקצועי, צילום עם חלוק לבן וסטטוסקופ, התנסחות שנשמעת לאדם הרגיל כמקצועית ואמיתית, הצגה מושלמת והופ עוד כמה מאות מיליוני דולרים בשנה.
אבל הצנתור הוירטואלי הוא הכסף הקטן כאן. חלק גדול מהנבדקים כמובן יגלו שיש להם הצירויות בכלי הדם הלבביים ויופנו מידית לעשיית צנתור טיפולי, כלומר הנחת סטנט, תומכן בכלי הדם שלהם, כמובן אצל אותו הרופא שעשה להם את הצנתור הוירטולי. תעשייה של הונאה וכסף.
כאן זה כבר כסך גדול, 40,000 שח. תגידו, מה אכפת לי, לא אני הוא המשלם. טעות רבותי, כך אומרים כולם.  ומה קורה לבסוף? קופת המדינה מתרוששת מעשרות בדיקות מיותרות וטיפולים מיותרים שמיליוני אנשים נדחפים לעשות בכל יום והמדינה מחפשת איזה מיסים חדשים אפשר להשתית עליכם בכל בוקר. מצד שני חברות הביטוח מגדילות את הפרמיות של ביטוחי הבריאות שלהן. כך שלטווח ארוך אתם ורק אתם הם אלה שמשלמים על השירות המיותר הזה. אתם רק טומנים את הראש שלכם בחול ומתנהגים כעיוורים.

ואם יש לי באמת סתימה בכלי דם כלשהו?

מדוע המלצה גורפת על צנטור וירטואלי היא המלצה מיותרת, הרי אם יגלו שיש לכם הצירויות בכלי הדם תצטרכו לטענת הרופאים להניח סטנט במקום החסימה, לא?
אוה, אז זו הנקודה, שבכל הפרסומים האלה לצנתור וירטואלי ואחר כך בהמלצה לצנתור טיפולי, לעולם לא תשמעו מאף רופא שכל הטיפולים האלה לא פותרים לכם בכלל את הבעיה שהיא – טרשת העורקים בכלי הדם שלכם. אותה טרשת עורקים נרחבת בכל כלי הדם בגוף שנפוצה בקרב כל אדם בישראל בגלל תזונה עתירת שומנים לא תיפתר בעזרת תומכן שיונח בשלושה סנטימרים של כלי הדם שלכם שאורכם 43,000 ק"מ. הרי מחר או בעוד חצי שנה תגלו היצרות נוספת ואז יעשו עליכם עוד סיבוב של 40,000 שח ועוד טיפול פולשני שיכול להסתיים במוות ואחר כך ניתוח מעקפים שכבר עולה 250,000 שח. בקיצור, אתם פרה חולבת נהדרת לתעשיית הניתוחים והמחלות.

אף על פי שהיו פעמים שהמלצתי למטופלים שפנו אלי לעשות צנתור וירטואלי אני נגד צנתור וירטואלי באופן גורף. היו פעמים שהצנתור הוירטואלי אמר שהכל תקין ובכל זאת האדם סבל מסימפטומים שמראים על חסימה חלקית ומצוקה קשה של דם וחמצן לשריר הלב. משמע, הבדיקה לא אמינה ב – 100% וזה כבר יכול להסתיים במוות.


אז מה עושים?

לא אשכח את המקרה של אישה בשם לאה פרחים מבני ברק (054-8444587) שהיגיעה אלי עם בעלה אברהם. כיוון ששניהם מספרים מעל כל במה את סיפורם וגם שמחים להמליץ אוכל לחזור כאן על הסיפור. לאה הגיעה עם שלל בעיות: עודף משקל, סוכרת קשה, לחץ דם גבוה ועוד. בסוף הפגישה הראשונה פניתי לבעלה שליווי אותה ואמרתי לו – "אברהם, אומנם לא בדקתי אותך ואין לי שאלון בריאות שלך, אבל כיוון שטרחת והגעת אלי עד לכאן אני מרגיש חייב לומר לך שמצב בריאותך לא טוב עד כדי כך שלדעתי אתה בסכנה של התקף לב תוך חצי שנה עד שנה". אברהם היה מופתע מאוד ואמר שהכל בסדר אצלו והוא מרגיש טוב. אחרי 3 חודשים הוא הובהל באמצע התקף לב לבית חולים וצונתר מידית. אחרי 3 ימים הוא היגיע אלי לקליניקה להתחלת טיפול.
שום רופא קונבנציונאלי בישראל ובעולם לא היה אומר לאברהם פרחים (053-3181824) שהוא בסכנה להתקף לב תוך זמן קצר.
מדוע? כי הם עיוורים. אין להם שום כישורים לאבחן באמת מצב חולני אצל מישהו אפילו מבלי לראות בדיקות דם שלו. הם נעזרים במכשירים שעולים מיליונים אבל לא משתמשים במכשירים העיקריים שלהם שבורא עולם העניק להם – עיניים ומוח.
רופא נטורלוג (אני לא רופא קונבנציונאלי) מסוגל להסתכל על אדם ותוך דקה לקבוע במידה לא מבוטלת את מצב בריאותו, גם ללא שום בדיקות דם. אברהם פרחים היה נראה בעליל כאדם חולה שאיננו מודע בכלל למצב בריאותו.
למותר לציין שאם אדם ימסור בדיקות דם מפורטות וימלא שאלון בריאות יכולת האבחנה של רמת הסיכון שלו להתקף לב תעלה למעל 90%.
יותר מזה, שאלון מפורט ובדיקות דם יאבחנו ויחדדו לאדם את מצב בריאותו האמיתי שאותו לעולם הוא לא ישמע מפי רופא המשפחה או רופא המומחה שלו. אלפי פעמים שמעתי ממטופלים את המשפט הבא – איך זה שרופא המשפחה שלי לא אמר לי מילה על המצב שלי?
גבירותי ורבותי, הם לא יגידו לכם כלום עד שתגיעו לסוכרת, ללחץ דם גבוה, להתקף לב, לכאבים בחזה, לסרטן ולעוד מחלות קשות.
אנשים עם מצב תפקוד כליות גרוע, עם רמות שומנים מטורפות בדם (שנמצאות בטווח התקין של קופות החולים) שמציבות אותם בסיכון גבוה להתקפי לב ואירועים מוחיים, אנשים עם עודף משקל מסוכן שמגדיל את הסיכוי שלהם לסוכרת, ללחץ דם גבוה, להיצרויות ודאיות בכלי הדם ולסרטן, לא שומעים מילה על כך שהם בסיכון גבוה ועליהם לפעול מידית כדי לשנות את המצב.
מה אומר להם רופא המשפחה?  – הבדיקות שלך מצוינות, כולן בטווח התקין.
גם אברהם פרחים שמע את האמירות האלה מהרופאים שלו והופ – התקף לב שבמזל גדול לא גרם לו לסיים בבית הקברות.
אתם מריחים כמוני כאן רשלנות רפואית קשה, חוסר מקצועיות? זה קורה כל יום גבירותי בקרב מיליוני פונים לרופאים וכמעט כולם שומעים רוב הזמן את התשובות המרגיעות האלה.
אז עכשיו הם ממש רוצים בטובתכם ורוצים למכור לכם צנתור וירטואלי, הבדיקה שתושיע אתכם ממחלת הלב העתידית שלכם. קדחת!

לסיכום:

הרפואה מציעה לכם בכל יום עוד ועוד בדיקות חדשות שמטרתן העיקרית הינה להמשיך ולהכניס הון עתק לכיסם של הרופאים ובתי החולים על גבם של החולים המרוששים וקופת המדינה. הפוליטיקאים הבורים בבריאות ממשיכים להאמין לרופאים שכל הבדיקות האלה נחוצות ומזרימים הון עתק לכיסה של תעשיית המחלות, הניתוחים והצנתורים.
אתם נשארים חולים ומצב בריאותכם רק הולך ונהיה גרוע יותר עם השנים. מדוע?
כי בדיקות סרק באמצעות מכשירים לא יכולות לשפר את בריאותכם.
מה שאתם זקוקים לו זה רופא אמת, לא קונבנציונאלי שמתעקש להתהדר באותיות M.D, אבל אין לו מושג קלוש בלרפא מחלות.
רופא אמת, כפי שכינה אותי הסופר הידוע דוד בן יוסף זכרונו של צדיק לברכה, עובר על בדיקות הדם שלכם ועל שאלון בריאות מפורט ואומר לכם את האמת על מצבכם.
ואז יש לכם רק שתי אפשרויות. להמשיך ולהתעלם ממצבכם ולהיות עבדים של תעשיית המחלות, התרופות והניתוחים, או לקחת את עצמכם בידיים ולשנות את הרגלי התזונה והבריאות שלכם שהביאו עליכם את המחלות שלכם ולהיפטר מעולם של העריצים החדשים של האנושות ששולטים על חייהם של מיליארדי אנשים בעולם.

בריאות לכולם אחי ואחיותי היקרים
ומקווה שעזרתי לכם להחכים במשהו.


בברכה
ד"ר ערן אשחר N.D  נטורולוג, M.P.H - מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה, (מהפקולטה לרפואה, האוניברסיטה העברית ובית החולים הדסה).

                     

להתחלת טיפול צלצלו לטלפונים: 

טלפון קווי -  03-3724200

מנהלת הקליניקה - זהר: 0545-742631 (עדיף בואטסאפ) או - 054-5748176


או השאירו את פרטיכם 
 
בדואר אלקטרוניeshkhar.office@gmail.com


ונחזור אליכם בהקדם
 
לייבסיטי - בניית אתרים