מרכז אשחר לריפוי מלחץ דם גבוה, סוכרת מבוגרים ומחלות פנימיות, מניעת ניתוחי מעקפים וצנתורים ושיקום חולי לב לאחר צנתור וניתוח מעקפים - החלמה ממחלת לב ולחץ-דם-גבוה

תרופות וניתוחים לעולם
אינם מטפלים בגורמי המחלה
אלא רק מנציחים אותה

בריאות נובעת
מאורח חיים בריא

אנחנו יצרנו את מחלותינו
ובידינו השליטה להרחיקן מחיינו

אין אדם יכול למלא
בשלמות את התכלית שלשמה
ירד לעולם כשהוא חולה

בריאות היא המצב הטבעי
והנורמלי של הגוף
החולי הוא סטייה מהטבעי

החלמה ממחלת לב ולחץ-דם-גבוה

ההחלמה של צפדיה יצחק ממחלת לב, לחץ-דם-גבוה,
עייפות וכבדות קשים, בעיות מפרקים ועוד


שלום

שמי איציק צפדיה. אני מקיבוץ עין חרוד. במקצועי אני מהנדס פיתוח ואיש הייטק.
מטבעי אני פתוח כל חיי לפיתוח וחידושים ואיני פוסל דברים על הסף טרם בדיקתם.

סיפורי מצטלב עם פעילות מרכז אשחר שדר' ערן אשחר בראשו.

כשהגעתי לד"ר אשחר מצב בריאותי היה גרוע. מזה 15 שנה אני סוחב טרשת עורקים, עברתי שישה צנתורים ובליבי שלשה סטנטים. לקחתי כל השנים שישה  כדורים לטיפול בענייני הלב ועל אף זאת נכנסתי בממוצע כל 3 שנים לצנתור.
לאחר כל השנים, התרופות והצנתורים מצאתי את עצמי במאמץ גופני תמידי, לחץ דם שהולך ועולה ( על אף תרופה להורדת לחץ דם), כל פעולה רגילה בבית או בעבודה גרמה לי להתנשפויות ומאמץ.
בערב כבר הייתי תשוש כמו איש בגילאים מתקדמים ותופעות הלוואי של הכדורים ליוו אותי תמיד. תופעות הלוואי היו כאבי שרירים, כאבי מפרקים, חמיצות וריפלוקס מהקיבה, רגליים כבדות ( כאילו יש משקולת על הרגל...) מידי פעם חלומות ביעותים ולאחרונה גם כאבי ראש קשים שהובילו אותי לבית חולים לבדיקה ושלילה של אירוע מוחי.
במהלך הקורס והליווי של ד"ר אשחר הבנתי כמה דברים חדשים.
הרפואה המערבית מתמקדת בעורקים הכליליים הסתומים ואיננה עושה באמת מאמץ לטיפול היקפי בשקיעת כולסטרול וסתימת שאר העורקים. הסיבה היא שבעצם אין פתרון תרופתי לעניין.
הרופאים מכירים את התהליך אבל ואינם טורחים להתריע מפניו או ולמנוע אותו באמצעות סיפוק ייעוץ תזונתי מקצועי וספציפי. הם פשוט מתעלמים מכך ומתמקדים במתן תרופות, הכנסת סטנטים לכלי הדם וביצוע ניתוחים. רפואה יקרה מאוד לאזרח ולמדינה אבל רווחית מאוד לבית החולים ולרופא. לכן ברור מדוע לרופאים אין שום עניין בשינוי של המצב הזה ומדוע הם תוקפים את ד"ר אשחר שמתנגד לשיטתם.

באוקטובר  2016  החלטתי לבדוק חלופה אחרת ולהחזיר לי את חיי. הפסקתי לקחת תרופות ( תעשו זאת בזהירות ובהתייעצות עם רופא) ולמרות מחאת רופאת המשפחה הלכתי על שיטת התזונה הכירורגית של ד"ר ערן אשחר.
במשך חודשיים של דיאטה כירורגית ירדתי דרמטית במשקל, לחץ הדם שלי ירד באופן דרסטי, הדופק ירד גם הוא, כל הסימפטומים השלילים שמהם סבלתי במשך שנים פשוט נעלמו. המאמץ שליווה כל פעילות רגילה נעלם וחזרתי להיות נורמאלי, קל רגליים ואנרגטי.
אני חשתי שאין בגישה שום מאמץ מיוחד עבורי מלבד הנכונות לקחת אחריות על הבריאות שלי, במקום להטיל זאת על הרופאים.
אומנם ספרות רבה וענפה תומכת בכך, אבל לדעתי אין סיכוי לעבור את התהליך הזה בהצלחה ללא התמיכה המקצועית וליווי של אדם כמו ד"ר אשחר. התהליך כל כך מורכב ויש בו מרכיבים פסיכולוגיים וחברתיים רבים שיכולים בקלות לגרום לכישלון מוחלט בתהליך אם הם  לא יעשו בליווי של איש מקצוע מיומן מאוד.
כל אחד שרוצה לקחת מחדש את האחריות על בריאותו שלו להפסיק להיות תלוי בתרופות כרוניות צריך לשאול את עצמו למי באמת נתונה האחריות על חייו ובריאותו. הוא חייב להיות פתוח ומוכן לבחון, לחקור ולקרוא ספרות רבה שמעידה רק טוב על הגישה של ד"ר אשחר.
אל תתרשמו מכל ההשמצות של התקשורת והרופאים, כל אלה נועדו לדעתי כדי למנוע מחולים להגיע לד"ר אשחר ולחשוף את הרפואה, את הרופאים ואת התרופות והניתוחים במלוא מערומיהם.

ואכן אני גיליתי שהמלך הוא עירום. 

אל תחששו , קחו אליכם חזרה את האחריות לבריאותכם ואתם תתוגמלו שבעתיים על כך.

תודתי נתונה לד"ר אשחר על המהפך העצום באיכות החיים שלי. אני תומך בו ובפועלו בכל ליבי.

בהצלחה לכולכם

איציק
053-5307027

 

 
לייבסיטי - בניית אתרים