מרכז אשחר לריפוי מלחץ דם גבוה, סוכרת מבוגרים ומחלות פנימיות, מניעת ניתוחי מעקפים וצנתורים ושיקום חולי לב לאחר צנתור וניתוח מעקפים - ריפוי מחלות שונות

תרופות וניתוחים לעולם
אינם מטפלים בגורמי המחלה
אלא רק מנציחים אותה

בריאות נובעת
מאורח חיים בריא

אנחנו יצרנו את מחלותינו
ובידינו השליטה להרחיקן מחיינו

אין אדם יכול למלא
בשלמות את התכלית שלשמה
ירד לעולם כשהוא חולה

בריאות היא המצב הטבעי
והנורמלי של הגוף
החולי הוא סטייה מהטבעי

ריפוי של מחלות שונות באמצעות גישת הנטורולוגיה והתזונה הכירורגית של ד"ר ערן אשחר


 
גישת הנטורולוגיה איננה מאמינה בריפוי על ידי גורמים חיצוניים לגוף החי. על פי התפיסה הנטורולוגית המוכחת קלינית ומחקרית כבר למעלה מ 240 שנה, רק כוחות הריפוי הפנימיים של הגוף מסוגלים לרפא תא, רקמה ואיבר חולים, כלומר לרפא את הגוף. חומרים חיצוניים הם לכל היותר חלק מעשרות אלפי החומרים שהגוף והביוכימיה של התאים נזקקים להם כדי לבצע תהליכים ביוכימיים חיוניים. בהיעדרתם ינסו חומרים אחרים לשמש כתחליף ובמחסור חמור וממושך שלהם יופיעו תופעות של חוסר בריאות. אולם כאשר יסופקו החומרים הדרושים לגוף רק הגוף עצמו מסוגל להחזיר את הסדר הפנימי לקדמותו ולשקם את התאים, הרקמות והאיברים. תרופה, צמח, ניתוח לעולם לא יעשו זאת ואינם יכולים לשמש תחליף נאות לכוחות החיים והריפוי הטבועים בגופנו.

המוח האנושי שנשטף במשך מאות שנים באמצעות תיאוריות מנותקות מהמציאות שמשרתות עד היום קבוצות אינטרסנטיות שהשתלטו על הבריאות של האדם החל מ- 9 חודשים לפני לידתו ועד יום מותו איננו מסוגל להאמין בקלות לאמת הזו שרק הגוף יכול לרפא את עצמו. חסרי האמונה בריפוי הטבעי משחרים לפתחיהם של רופאים המכנים את עצמם בחסות המדינה "מומחים" לבעיות, לאיברים ולמערכות מסוימים בגוף האדם. למרות שאף אחד מהמומחים האלה אינו מתיימר לרפא אף מחלה הציבור עדיין נוהה אחריהם ואחרי תרופותיהם משום שתעשיית המחלות והתרופות ששולטת בחומרי הלימוד של הרופאים באוניבסיטאות וקונה אותם בבצע כסף מצליחה לשכנע את הציבור שמומחים אלה הם אכן אנשי מדע ומחקר ושפעולותיהם מתבססות על אמת מדעית, ולא כך היא.

יש להבין שכוחות הריפוי הפנימיים של גוף האדם אינם מבחינים או מפלים בין מחלות. מבחינתם אין מחלות שונות, אלא תאים חולים, לא מושלמים. המטרה של כל גוף, כל הזמן, היא להחזיר את הסדר והמבנה של כל תא לקדמותו, למצבו המקורי.

את זאת הגוף יוכל לעשות אם נספק לו את כל החומרים הדרושים לתיקון הנזקים שנגרמו על ידי הרגלי בריאות ותזונה לקויים ואם נלמד ונפעל להסיר את המכשולים שהערמנו בדרכו לביצוע מושלם של המשימות שלו.

לכן פעולתו של הנטורולוג מתבטאת בסך הכל בסיפוק מדויק של חומרי החיים החיוניים לגוף כדי לאפשר לגוף לבצע את תהליך הריפוי באופן מושלם. אנחנו הנטורולוגים איננו מתיימרים לרפא את הגוף ואיננו יודעים לרפא אותו. את זאת אנחנו משאירים לחוכמה האלוהית והנעלה של גוף האדם. למעשה אין אף אדם בעולם כיום שיודע כיצד לתקן, לרפא גוף חי בדומה לתיקון מחשב.

זה למעלה מבינתנו. חוכמה זו גדולה בהרבה מהאינטיליגנציה המודעת של המין האנושי כיום.

לכן בעיננו כל מי שטוען שהוא מרפא מישהו אחר הוא במידה רבה נוכל, רמאי ושרלטן.

לכן נשאלת השאלה - במה אם כן מועיל אותו "מומחה", כי הרי לרפא את הגוף איננו יודע וגם איננו מתיימר?

התשובה הפשוטה, הידועה והלא נעימה היא - הוא עוסק בסך הכל בלרמות את הגוף ואת החולה, להחדיר בחולה את האשליה שמחלתו טופלה. מטרתו של המומחה היא להעלים את הסימפטומים לזמן מה ותו לא! 

אם כך, אם שום מומחה בעצם איננו יכול לרפא שום מחלה אז מדוע כולם מחפשים את המומחה למחלה ספציפית כדי לטפל במחלתם?

משום שהם אינם מבינים שלכל המחלות יש פתרון אחד, תוכנית ריפוי אחת. עובדה זו מוכחת בקליניקה שלי מזה 20 שנה ובקליניקות של כל הרופאים הנטורולוגיים מזה 240 שנה.

אכן, מועיל שהנטורולוג יכיר את המחלה הספציפית וידע להתאים לה את התוכנית המדוייקת, אבל תוכנית זו איננה שונה מהותית מהתוכניות לטיפול במחלות אחרות. כללי הבריאות תקפים לגבי כל מחלה וכל אדם באותה המידה. אם הפרה של חוקי הבריאות הובילה למחלה מסוימת הרי שהחזרה לשמירה על חוקי הבריאות עשויה להוביל את הגוף לטפל בכל מחלה שהיא, ללא אפליה בין מחלה למחלה. כך נרפאו בקליניקה שלי אלפי אנשים עם מאות מחלות שונות במהלך השנים.

המסקנה, לפני שאתם מחפשים את המומחה ה"גדול" ביותר למחלה שלכם, לפני שאתם נדרשים לשלם הון תועפות למומחה שאין לו שום מושג וידיעה כיצד לרפא את המחלה שלכם וכל מה שיש לו להציע לכם זה עוד תרופות מזיקות, עוד ניתוח מסוכן שיקל באופן זמני על מצוקתכם וסיבלכם  נסו לחזור ולשמור על חוקי הבריאות, נסו לספק לגופכם את חומרי החיים החיוניים וראו מה קורה למחלה שלכם.

אני בטוח שאם תתנו לחוקי הבורא, הבריאה והבריאות את ההזדמנות להוכיח את עליונותם המוחלטת הם לא יאכזבו אתכם משום שאין שנייה אחת אפילו שכוחות אלה יושבים בבטלה ואינם מנסים לעשות את מלאכתם ולתקן את הנזקים שאנחנו גורמים לגופנו מידי יום.

לסיום,

רשימת המחלות שהגוף שלכם יכול לרפא היא אין סופית ולכן אין טעם בכלל להעלות אותה כאן על הכתב. מבחינת הגוף אין מחלות שונות, אין מחלות בודדות, יש גוף חולה. הכל אותה המחלה והתיקון של כל המחלות נעשה על פי אותם העקרונות האינטליגנטיים הטבועים בגופנו.

גישת הנטורולוגיה והתזונה הכירורגית שלי יכולה לספק לגוף את התנאים המושלמים לריפוי של כל מחלה שהיא על ידי כוחות הריפוי של הגוף עצמו, לא על ידי.


 

להתחלת טיפול צלצלו 

לטלפון קווי -  03-3724200


או השאירו את פרטיכם 

 
בדואר אלקטרוניeshkhar.office@gmail.com

 
ונחזור אליכם בהקדם 

 

החלמה מדלקת פרקים אחרי
13 שנה וירידה של 40 קילו


החלמה מסרטן ובעיות נוספות

מחלת קרוהן נעלמה אחרי
שנים ללא תרופות וניתוחמיגרנה של 46 שנה
נעלמה תוך כמה חודשיםשושנה על העור
וסוכרת נעלמו וגם 25 ק"גשיקום אחרי אירוע מוחי
באמצעות "תזונה כירורגית"


​דיאליזה, סוכרת, בצקת ריאות
ו-20 קילו נעלמו

 


​שושנה ברגל, עודף משקל, סוכרת


דלקת פרקים נעלמה אחרי 13
שנה יחד עם 40 קילו מיותרים

לייבסיטי - בניית אתרים