מרכז אשחר לריפוי מלחץ דם גבוה, סוכרת מבוגרים ומחלות פנימיות, מניעת ניתוחי מעקפים וצנתורים ושיקום חולי לב לאחר צנתור וניתוח מעקפים - ריפוי מלחץ דם גבוה

תרופות וניתוחים לעולם
אינם מטפלים בגורמי המחלה
אלא רק מנציחים אותה

בריאות נובעת
מאורח חיים בריא

אנחנו יצרנו את מחלותינו
ובידינו השליטה להרחיקן מחיינו

אין אדם יכול למלא
בשלמות את התכלית שלשמה
ירד לעולם כשהוא חולה

בריאות היא המצב הטבעי
והנורמלי של הגוף
החולי הוא סטייה מהטבעי

ריפוי מלחץ דם גבוה

דף הבית >> סיפורי החלמה >> ריפוי מלחץ דם גבוה

 
 סיפורי החלמה מלחץ דם גבוה
 
 
סיפור ההחלמה של מפכ"ל המשטרה לשעבר אסף חפץ מאירוע מוחי, לחץ דם גבוה, סוכרת ועוד:

אחרי שלמדתי קורס ריפוי טבעי במרכז הבריאות של  ד"ר ערן אשחר ועברתי 5 חודשי ליווי צמוד בהדרכתו אני יכול להעיד על גופי שמעולם לא חשתי בריא יותר, נמרץ, חיוני ואנרגטי יותר. הסוכר, לחץ הדם והשומנים בדם ירדו באופן מדהים ומוכח. הכושר הגופני שלי הוכפל ואני מגיע להישגים הגבוהים ביותר שהיו לי מזה עשרות שנים.
ציינתי בפני ד"ר אשחר שלדעתי כל אדם בישראל ובמיוחד חולי לב לשעבר ובהווה, אלה שעברו אירוע מוחי או לבבי, ניתוח מעקפים, חולי לחץ-דם גבוה וסוכרת חייבים לעבור את הטיפול שלו.
אמרתי לד"ר אשחר, שסיפר לי שהוא הציע למשפחתו של ראש-הממשלה לשעבר שרון את טיפולו אחרי שלקה באירוע הראשון, שאחרי שעברתי את הטיפול שלו אין לי ספק שאם שרון היה מגיע לד"ר אשחר אחרי האירוע הראשון הוא היה היום עדיין אתנו.
אני חש על גופי את הפתיחה של כלי הדם הסתומים שהיו לי בעלייה משמעותית של זרימת הדם לכל איבר בגופי. עם עובדות אי אפשר להתווכח. 
אני מאושר שפגשתי את ד"ר אשחר ואת שיטתו ואני מצר על כך שבגלל חוסר תמיכה ממסדית בשיטתו המוכחת לא מופנים איליו עשרות אלפי חולים מידי שנה שיכלו להינצל מניתוחים ולהבריא ממגוון רחב של מחלות. אין ספק שד"ר אשחר פיתח שיטת עבודה ייחודית בישראל ובעולם ויש ללמד אותה בכל בתי הספר לרפואה ולא להתעלם ממנה ובוודאי לא לנגח אותה ולהתכחש לה ולספר לחולים שזו עבודת אלילים ושרלטנות. ראיתי את מטופליו של ד"ר אשחר עומדים ומספרים על שיפור מדהים במצב הבריאות שלהם. ד"ר אשחר מלמד מדע בריאות אמתי המבוסס על 240 שנות ניסיון קליני של גישת הנטורולוגיה ועל ניסיונו העמוק והמרתק בריפוי חולים.

 מכאיב שמדינת ישראל יכולה להעניק מיליארדי דולרים במתנה לתעשייה שהתועלת הבריאותית שלה מוטלת בספק גדול אך איננה משקיעה ולו שקל אחד בקידום גישתו ותורתו של ד"ר ערן אשחר.
אני ממליץ למדינת ישראל ולמשרד הבריאות לאמץ בחום את שיטת ה- "תזונה הכירורגית" של ד"ר אשחר.  
אני באופן אישי ממשיך להפנות איליו כל אדם וחבר וממליץ בכל לב לכולם - קנו את חייכם ובריאותכם בחזרה ומהרו להצטרף לתכנית הבריאות של ד"ר ערן אשחר.

בברכה
אסף חפץ
מפכ"ל המשטרה לשעבר------------------------------------------------------------------------------------------
 
להתחלת טיפול צלצלו לטלפונים:

 03-3724200 או - 0545-748176

או למנהלת הקליניקה בואטסאפ - 0545-742631


----------------------------------------------------------------------------------------------------
ד"ר אשחר שלום

הגעתי אליך עם שלל בעיות כמו: 
סוכרת קשה עם סוכר ברמה של 320 בצום עם תרופות, לחץ דם גבוה שהיגיע ל 160/100, משקל עודף שהיגיע עד ל - 145 ק"ג  
עייפות כרונית, נדודי שינה קשים,  כולסטרול גבוה, בלט דיסק וכאבים בברכיים, סתימות קשות בכלי הדם ברגליים עם כאבים ונמלול במהלך הלילה שלא מאפשרים לי להירדם, שנים של חולשה בלב עם יכולת ירודה לעשות הליכה ועליה במדרגות, ועוד.
ניסיתי לשנות תזונה ליותר טבעית לפי עצתו של נאתורופאט, אבל שום דבר לא השתפר.
כמות התרופות הלכה וגדלה עם הזמן. התרופות גרמו לי לכאבים ושלשולים והרופא החליף לי אותם אבל גם הם לא שיפרו את המצב שלי.
ואז ראיתי את הסרטונים שלך באינטרנט.
מיד הבנתי שזו הדרך שתוביל אותי להחלמה מהבעיות שלי. הצטרפתי לתהליך שלך.
כבר בקורס המבוא לריפוי טבעי קיבלתי ידע עצום, תובנות וחידושים שלא שמעתי במשך כל חיי. יותר מזה, הקורס נתן לי כח להתחיל בתהליך בעוצמה שמעולם לא הרגשתי ואף אחד לא נתן לי.
בשיחת הסיכום אמרת לי שבמצבי אתה ממליץ לי על ליווי צמוד. לא התלבטתי יותר מידי כי ידעתי שללא ליווי הכישלון שלי יהיה ודאי. ברוך השם לא טעיתי. ללא הליווי וההדרכה ויותר מכל התמיכה המדהימה שלך בכל רגע שאני צריך אותך לא היה לי שום סיכוי להצליח. אין דבר כזה ותמיכה כזו בעולם. לא משנה באיזו שעה אני זקוק לך את שם בשבילי תוך שניות עד דקה ואם לא אז אתה חוזר אלי ברגע הראשון שאתה מתפנה. אתה הרופא האישי שלי ואני מרגיש שאני והבריאות שלי חשובים לךמאוד. מסירות נפש כזו היא דבר בלתי רגיל ומעורר התפעלות. אתה לא חס על שום נוחות אישית שלך כדי להיות לצד המטופלים שלך. את זה שמעת כבר קודם מהממליצים אבל חשבתי שהם מגזימים. אבל זו המציאות. אנשים לא יכולים להבין כמה זה שווה. אני לגמרי מבין עכשיו שזה ההבדל בין הצלחה לכישלון. אתה לא נותן לי להיכשל. לפעמים אני חושב שאתה רוצה בהצלחה שלי אולי יותר ממני.
והתוצאות שלי מדברות בעד עצמן:
עד עכשיו הורדתי כבר 25 קילו, ירדתי מכל התרופות, הסוכר שלי הבוקר היה 89 בלי שום תרופה, לחץ הדם עמד על 96/66 ללא שום תרופה, ישנתי הלילה כמו תינוק ללא שום כאבים, התחושה ברגליים היא שכלי הדם נפתחו במידה רבה ועדיין יש לי עוד עבודה לעשות איתך, רמת האנרגיה שלי היא כמו שלא הרגשתי שנים רבות, ההליכה שלי הפכה לקלה בהרבה ומהירה וללא קושי, ועוד היד נטויה.
אני מודה לבורא עולם ששלח אותי אליך, אתה מושיע ומפיץ תורה קדושה ברבים ומעניק מתנה לאנושות שהשווי שלה הוא הרבה יותר מכסף. אני מאושר שזכיתי לפגוש אותך ואני ממליץ בחום רב לכל החברים והמכרים שלי לרוץ אליך ולא לחסוך שקל אחד על הבריאות שלהם כולל ליווי צמוד שלך במשך 4 חודשים לפחות. אני חושב שאמת והדרך שלך חייבת להגיע לכל אדם בישראל וצר לי מאוד על כך שמשרד הבריאות והרפואה מנסים מידי פעם להציק לך ולהכפיש אותך דווקה, כשאתה האדם היחיד שאני מכיר שבאמת מרפא אנשים ממצבים קשים ומחזיר אותם לחיים.
לדעתי כל הציבור צריך לקום ולהתקומם נגדם ולתמוך בך. לדעתי אתה היית צריך להיות שר הבריאות של מדינת ישראל. חבל שהציבור איננו מתעורר ומבין את זה ומוסר את נפשו וגופו מרצון בידי תעשיות של שקר והונאה שהורסות את הבריאות של כולנו.
מפליא מאוד שבזמן שמכפישים דווקה אותך, משרד הבריאות והרפואה לא יכפישו לעולם את עצמם, אלה שהדביקו אותי לתרופות ועוד תרופות וכמעט הרגו אותי ואף אחד מהם לא המליץ לי על שום דבר אמיתי שבאמת ירפא אותי כמו שאתה עשית.
אז איך זה שהם יש להם עוד חוצפה להכפיש אדם כמוך?
אין ספק כי הקנאה שורפת אותם. הם מבינים שאין להם שום יכולת להתקרב להצלחות שלך ולא מוכנים להשלים עם זה. אני מקווה ומאמין שבורא עולם יתן לך את כל העזרה והכח להמשיך ולהפיץ את תורתך ברבים ולהציל נפשות כי אין מצווה גדולה מזו. כל המציל נפש אחת כאילו הציל עולם מלא, ואותי אתה בטוח הצלת ממוות ודאי. חזרתי להיות בן אדם, בעל, אבא, אדם חי ואין לזה מחיר.
כל מי שירצה לקבל ממני המלצה אישית מוזמן להתקשר אלי.
בברכה

אברהם - 050-3437215


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
בס"ד
שלום
 
הבראתי מסוכרת קשה, מלחץ דם גבוה, משומנים בדם וירדתי 40 קילו
באמצעות התזונה הכירורגית של ד"ר ערן אשחר
 
שמי אברהם. אני בן 71. הגעתי לד"ר אשחר בהמלצת חבר שהבריא מסוכרת ולחץ דם גבוה וירד מזריקות אינסולין ועוד 19 תרופות שלקח. כמו כן ירד 35 ק"ג. ראיתי אותו ונדהמתי. שאלתי מה קרה לך אתה נראה אדם אחר לגמרי, אתה נראה חיוני, ערני ונמרץ הרבה יותר? ואיך ירדת כל כך הרבה במשקל? משה נתן לי את השם של ד"ר אשחר ואמר לי זו הכתובת לתוצאות שלי.
הגעתי לד"ר אשחר עם סוכרת של 8 שנים ושלל תרופות. כל התרופות לסוכרת לא עזרו לי להיות מאוזן והסוכר בצום נע סביב 150, כל בוקר.
בנוסף סבלתי מלחץ דם גבוה שהיגיע לערכים של 150/95, עם תרופות. ללא התרופות הערכים היו מזנקים ל- 180/110! גם כאן התרופות לא הועילו לאיזון לחץ הדם, רחוק מאוד מהערכים האופטימליים, 90/60, על פי גישתו של ד"ר אשחר.
לזה נלווה תפקוד לקוי של בלוטת התריס עם תרופות ומשקל יתר של יותר מ- 45 קילו. שקלתי 125 ק"ג, שומנים גבוהים בדם, כולסטרול גבוה שבגינם קיבלתי תרופות במשך 15 שנים. כמו כן תפקוד הכליות שלי היה בהתדרדרות.
מובן שתחושותי היו בהתאם. מנקודת מבטי כרגע אני בטוח שהייתי במסלול ודאי ומהיר למקום גרוע וגם הרגשתי הייתה בהתאם לכך, עייפות, חולשה, חוסר חיוניות, תחושת חולי קשה, חוסר חיות ועוד.
לכן התלהבתי מאוד מהתוצאות של חברי משה ומהדרך שהיציע לי ד"ר אשחר שהתוצאות שלו, כפי שאמר לי מראש, יהיו ירידה מכל התרופות ושינוי מוחלט של הרגשת החולי שלי. האמת שקשה היה לי להאמין שזה אפשרי, אבל הספיקו לי התוצאות של חברי משה כדי להבין שנקרתה בדרכי הזדמנות גדולה.
עד מהרה התברר לי שבחירתי הייתה מוצדקת. 
המשקל שלי נשר במהירות בלתי רגילה וזאת למרות שאכלתי לשובע ולראשונה לא הייתי רעב כל הזמן.
פתאום התחילה לחזור אלי תחושה של ערנות וחיוניות שלא הכרתי שנים רבות. להפתעתי ערכי הסוכר הלכו וירדו בעקביות, אבל ערכי לחץ הדם ירדו קצת ונתקעו.
משבוע לשבוע השתפרה הרגשתי והתחלתי להבין שאני צועד לקראת שינוי משמעותי ביותר באיכות חיי ובבריאות שלי. הפתעתי והתפעלותי מהשינויים היו גדולות ומרגשות ביותר.
ד"ר אשחר ליווה אותי ליווי צמוד בכל יום. הוא היה זמין בכל רגע ביממה לכל שאלה. מסירות ונגישות יוצאות דופן כאלה לא רואים ולא חוויתי מעולם בשום מערכת רפואית. ד"ר אשחר ליווה אותי במקצועיות רבה וידע לתת לי בכל נקודת זמן את הידע ואת התמיכה הנפשית לעמוד בפני כל הלחצים מסביב (של רופאים, אחיות, משפחה..) שניסו להניא אותי כל הזמן מליישם את הנחיותיו של ד"ר אשחר שנראו להם יוצאות דופן. כולם ידעו פתאום מה נכון לי ומה אני צריך לעשות, כולם היו יועצים דאגניים. לצערי אף אחד מהם לא ידע על מה הוא מדבר. ד"ר אשחר עמד מאחורי, חיזק וגיבה אותי מול כל הלחצים בביטחון רב ובמקצועיות יוצאת דופן ולא נתן לי להישבר מול הלחצים. על כך אני רוצה להודות לו מקרב לב. אני מודה לבורא עולם שיש בארץ אדם כד"ר אשחר שמאפשר לחולים לחזור ולהכיר בתורת הבורא והבריאה, שמהווה קרן אור ופתח לתקווה לרבים שנואשו משיטת התרופות וחווים סבל ומועקה קשים עקב מצבם ואין להם אף אחד שמדריך אותם להבראה מוחלטת ואמתית ממחלתם.
בהדרגה הלכו ערכי הסוכר שלי וירדו הרבה מתחת לנורמה הקונבנציונאלית והם עומדים כיום סביב 70-75, ערכים שלא ראיתי במשך שנים עם תרופות. 
לחץ הדם העקשן במשך חודשים גם הוא ירד לבסוף לערכים שנעים סביב 100/60, ערכים שלא זכורים לי גם בצעירותי. כל זאת כפי שד"ר אשחר חזה כאפשרות סבירה.
אחרי כ- 4 חודשים ירדתי 40 קילו ממשקלי. עדיין יש לי כמה קילוגרמים עודפים אבל ההקלה העצומה שאני חש בלי עוד 40 קילו על גופי היא עצומה. אני הולך מספר קילומטרים ביום בעליות של ירושלים ללא כל קושי, מה שלא עשיתי במשך שנים. אני מרגיש קל נמרץ חיוני ובריא, תחושה נפלאה שלא חוויתי ב- 50 השנים האחרונות. אני מרגיש בהחלט שחזרתי עשרות שנים לאחור מבחינת הבריאות שלי.
אני חייב לציין שבתחילת התהליך חשבתי שלא אוכל להסתגל לשינוי התזונתי. בהדרגה המוח שלי והנפש לא רק התרגלו למזון הבריא והטבעי אלא התאהבו בו. כיוון שאני זוכר היטיב מה עשה לי "המזון" גורם המחלות אין לי שום געגוע למזון שאני רואה שאנשים סביבי אוכלים, נהפוך הוא...אם כבר אני נמלא צער על כך שאנשים פוגעים בעצמם וזאת מבלי שהמערכת הרפואית קמה ומזהירה נמרצות שאכילה מסוג זה מובילה למחלות ומחריפה אותן ומצד שני שיש תזונה שיכולה לשמור על הבריאות, אבל גם לרפא מחלות כמו שלי.
בקשר למזון ולאכילה אוסיף שאין מה להשוות את תחושת הכבדות, העייפות והקשיים בעיכול שליוו אותי אחרי כל ארוחה לפני השינוי לתחושה שלי לאחר השינוי. פתאום הבנתי שאפשר לאכול ולהישאר ערניים, קלילים ובאנרגיה טובה ולא חייבים ליפול למיטה ולהירדם אחרי הארוחה. הבנתי גם שלא צריך לאכול ארוחה כבדה וקשה לעיכול כדי להגיע לתחושה טובה של סיפוק ושובע מהמזון. והכי חושב הבנתי שאין קשר בין אכילה עד להתפוצצות ולאנרגיה, כלומר אם יש קשר אז הוא שלילי ולא חיובי. היום אני אוכל רבע ממה שאכלתי קודם ואני יותר שבע ויותר אנרגטי מאשר לפני השינוי. זו כנראה הגדולה של המזון הטבעי.
אני מודה שוב לבורא עולם ולשליחו הטוב ד"ר אשחר על כך שהורו לי את הדרך לבריאות טובה ולאיכות חיים מצוינת.
אני ממליץ לכל אדם שרוצה בריאות לעשות את התהליך הזה עם ד"ר אשחר ואני מוכן לתת לו ערבות אישית לכך שיצליח. כל אחד מוזמן לדבר איתי ולקבל המלצה אישית וחמה.
 
כל טוב
 
הרב אברהם. כ
052-7696457
אילנה קוטה מספרת על החלמה מסוכרת קשה ולחץ דם גבוה באמצעות התזונה הכירורגית:
 
שמי אילנה ואני בת 61. לפני 18 שנה ממש במקרה התגלתה לי רמת סוכר 400 בדם. הייתי בשוק ולא הבנתי איך זה קרה ומאיפה זה נחת עלי. לרופאים לא היו הסברים רק תרופות. בלי ברירה התחלתי בתרופות ולקחתי אותם במשך 18 שנה. כמובן שעם הזמן המינון הלך וגדל כי הסוכר הלך ועלה למרות התרופות. זה לא היה ברור לי ושוב לא קיבלתי שום הסבר מהרופאים לתופעה ומה לעשות כדי מנוע אותה. אף אחד מהם לא דיבר איתי במילה על תזונה. בסופו של דבר אמרו לי שהסוכרת משתוללת ולכן אני צריכה לעבור לאינסולין. לצערי זה מה שעשיתי ואז גם המינון של האינסולין הלך ועלה. במקביל לפני כ- 10 שנים הופיעה לי גם לחץ דם גבוה. הלחץ היה מגיע גם ל- 180 וזה ממש הפחיד אותי כי ידעתי שזה עלול להוביל לאירוע מוחי. גם כאן הציעו לי תרופות שאותן נטלתי במשך 10 שנים. מיותר לציין שלמרות כל התרופות המהוללות ההרגשה שלי רק הלכה ונהייתה גרועה יותר. עייפות, חוסר אנרגיה, אי שקט ופחד ממה יהיה הסוף של כל זה. המשקל שלי גם הלך ועלה והתנהלתי בכבדות. 
לכן התמלאתי אושר כשקראתי על ד"ר ערן אשחר באינטרנט. מצאתי שהוא היחיד שמדבר על ריפוי אמיתי מסוכרת ולא בליעת צמחים, גלולות וכדורים שקצת עוזרים להוריד את הסוכר עד למוחורת בבוקר. לא חשבתי פעמיים ומיד הצטרפי לתוכנית שהיציע. אני יודעת עכשיו שזו ההחלטה החשובה ביותר שקיבלתי בחיים שלי. הפכתי לבן אדם מאושר. זה הרבה יותר טוב ממה שהלעתי בדימיון שלי בכלל. תוך זמן קצר רמות הסוכר שלי שהיו על 200 בבוקר עם כדורים ועם אינסולין ירדו לסביב 100 ללא כדורים וללא אינסולין!! מי היה מאמין? ברור לי שכל חולה סוכרת חייב לאמץ את שיטת התזונה הכירורגית של ד"ר ערן אשחר. אני לא יכולה לתאר את תחושת האושר שלי לחיות בלי תרופות. רמת האנרגיה שלי עלתה לשמיים, אני צלולה ואופטימית וקיבלתי את חיי במתנה מחדש. 
ולחץ הדם - גם הוא צנח מרמות של עד 180 עם תרופות לסביבות 110 ללא שום תרופה, פשוט מדהים! 
והמשקל - הולך ויורד מידי יום. אני עדיין בתוך התהליך אבל ברור לי שלתרופות אני לא חוזרת יותר. 
אני נראית בוהקת וזוהרת יותר ומתחילה לקבל מחמאות מהסביבה. מה עוד צריך?
התזונה החדשה ואורח החיים הבריא הם המתנה הגדולה ביותר שיכולתי לתת לעצמי.
אני ממליצה לכל אחד שייתן לעצמו את המתנה הזו. 
 
בסדנא ביום שישי האחרון ד"ר אשחר דיבר על האחריות האישית של כל אחד מאיתנו על הבריאות של החברה הישראלית. אני ממליצה לכל אחד להצטרף לעמותה שד"ר אשחר יוזם להקים כדי לשנות את מפת הבריאות בישראל. אני בפנים. לדעתי זו חובה להכניס את הטיפול של ד"ר אשחר לסל הבריאות כדי שכל אחד יוכל לקבל אותו חינם על חשבון המדינה. אני מאמינה שאם כולנו נתאחד זה יקרה ואם נשב בצד הרופאים ותעשיית הבריאות ימשיכו להוליך אותנו שולל ולספר לנו שהמחלות שלנו לא ניתנות לריפוי.
 
אתם מוזמנים לקבל את המלצתי באופן אישי.
בריאות לכל
אילנה 052-2903249
 


     דני .ק מספר על החלמתו מלחץ דם גבוה, ממחלת לב, מניעת ניתוח מעקפים, ריפוי מסוכרת ושומנים גבוהים ועוד

בתחילה מספר מילים על עצמי.
 אני בן 63 . לפני כ-24 שנים עברתי אירוע לב כולל צנתור ובלון, במשך השנים למרות דיאטות שונות סבלתי מלחץ דם גבוה מכולסטרול גבוה ושומנים בדם, וכמובן צרכתי תרופות בהתאם להוראות הרופאים.
לפני כ-7 שנים התגלתה  אצלי סוכרת סוג 2,[ בדיעבד התברר עקב תרופה מסוימת ] . לאחר תקופת דיאטה במשך כשנתיים,  חלה החמרה במצב הסוכרת והתחלתי להזריק אינסולין ולקחת כמות גדולה של כדורים וצרות נוספות.
לאחר מספר חודשים במהלך אימון גופני הרגשתי לחץ בחזה. פניתי  לקרדיולוג  ולאחר בדיקות וצנתור הוברר שכל עורקי הלב חסומים והוחדר לי בקושי סטנט לעורק אחד [אם הייתי מכיר את ד"ר אשחר לפני כן הייתי נמנע מזה]. תוך כדי צנתור הודיעו לי הרופאים שאני חייב לעבור ניתוח מעקפים ואם לא חיי עלולים להסתיים יותר מהר ממה שאני חושב.  ביקשתי זמן לחשוב והרופא הקציב לי עד שלושה חודשים והתריע שלאחר מכן סיכויי לשרוד קלושים!!.
 במסגרת  חיפושי אחר חומר בנושא  ניתוח מעקפים, נתקלתי  באתר של ד"ר אשחר [ועל כך אני חב לו רבות], נפגשתי עם ד"ר  אשחר וזכור לי שאמרתי לו שגם אם רק ישפר את מצבי מבחינת הסוכר על מנת שאגיע לניתוח מעקפים במצב בריאותי טוב יותר - דייני . להפתעתי, דיבר איתי ד"ר  אשחר על פתיחת עורקי הלב ! אני כמובן הייתי סקפטי כי הרי גם המומחה לסוכר וגם הקרדיולוג אמרו לי שהנזק בלתי הפיך ורק תרופות וניתוח יכולים לעזור לי.
ב- 1.1.2009 התחלתי לחיות לפי הצעותיו של ד"ר אשחר [ולפי דרך ההיגיינה הטבעית ]. תוך מספר ימים הפסקתי להזריק אינסולין ובהמשך זנחתי גם את שאר התרופות. לא אכנס לכל פרוט הטיפול משום שזה תפקידו וממומחיותו של ד"ר אשחר. הטיפול התזונתי-כירורגי, "תזונה כירורגית" של ד"ר אשחר גרמה לי להוריד ממשקלי וכמובן שיפרה את תמונת הדם שלי באופן דרמטי. מיותר לציין שהסוכר התאזן לחלוטין, בהמשך עברתי בדיקת מאמץ ושאר בדיקות  מקובלות. הקרדיולוג המלווה אותי היה מופתע  מהתוצאות ותגובתו: "לא יודע מה עשית אבל העורקים שלך פתוחים ואתה בכושר גבוה" גרמה לי לחייך ולהאמין שהרווחתי את חיי בחזרה. במקביל תוצאות בדיקות הדם שלי היו מעולות וגם רופאת המשפחה הסקפטית והלא מאמינה לדרכי הטיפול האחרות, החמיאה  ושיבחה אותי על הצלחתי.
לאחר שלוש שנים של חיים לפי ההיגיינה הטבעית ומעין סגירת מעגל וסיכום עבורי, יצאתי לטרק של 900 ק"מ [ברגל] בצפון ספרד ב"קמינו דה סנטיאגו". גמעתי מרחק זה ב-30 יום.
 המון תודות לד"ר אשחר!!  כיום אני ממשיך בדרך החיים והתזונה שד"ר אשחר הנחיל לי ונהנה מכל רגע, מרגיש מעולה הולך ומטייל טיולים למיטיבי לכת ומתכנן באביב לצאת למסלול של 1200 ק"מ בהרי האפלצים בארה"ב. את כל זה אני יכול לעשות בזכות פגישה אחת (אמנם ארוכה) ששינתה את גישתי לתרבות המזון ובעיקר לחיים.
תודתי והערכתי נתונה לד"ר אשחר.
דני קירמאייר
חדרה
0544-669055
18.02.2013

 

אמנון מספר על ריפוי מלחץ דם גבוה, סוכרת, עודף משקל ועוד:

לפני כשנה מצבי הבריאותי היה גרוע - סבלתי מהשמנת יתר קיצונית (125 ק"ג!), סוכרת, לחץ דם גבוה, שומנים בדם, חוסר אנרגיה והמון חרדות ודיכאון.
צרכתי תרופות לאיזון הסוכרת, השומנים בדם ולחץ הדם.

במהלך החיפוש אחר פתרון לבעיותי מצאתי ברשת את האתר של ד"ר אשחר.
קראתי המון ולמדתי את הנושא ולבסוף השתכנעתי שכדאי לנסות.
אחרי התלבטויות רבות וחששות רבים החלטתי לקפוץ למים וקבעתי פגישה עם ד"ר אשחר.
זו הייתה ההחלטה מהטובות ביותר שעשיתי בחיי!

בבדיקות שביצעתי בסוף החודש הראשון לטיפול גיליתי שהשלתי כ 18 ק"ג ממשקלי ומצב הסוכר בדמי היה מאוזן לחלוטין.
נפרדתי לחלוטין מכל התרופות כבר בשבועות הראשונים לטיפול!

בתהליך שנמשך כארבעה חודשים בליווי יומי צמוד של ד"ר אשחר השלתי ממשקלי 42 ק"ג והגעתי למשקל תקין של 83 ק"ג!
כיום מצב הסוכר בדמי תקין לחלוטין, השומנים בדם מאוזנים, לחץ הדם תקין, שאר המדדים בדיקות הדם שלי מושלמים, תחושתי קלילה וגישתי לחיים השתנתה לחלוטין.
הפכתי לאדם בריא, ספורטיבי, מאוזן רגשית/רוחנית וחיי השתנו לטובה בכל ההיבטים.

אני מצליח די בקלות לשמור על משקל תקין בזכות התזונה המאוזנת והבריאה ולא פחות חשוב - בזכות הכלים הרגשיים/רוחניים שהפנמתי במהלך הטיפול.

הליווי של ד"ר אשחר כלל ייעוץ תזונתי ולא פחות חשוב ייעוץ רגשי/רוחני.
הוא תמך בי, נתן לי כלים להתמודד וחיזק אותי בכל משבר שחוויתי במהלך הטיפול.
בזכותו שיניתי לחלוטין את תזונתי ואת אורחות חיי.
ללא הליווי והמעקב של ד"ר אשחר לא הייתי מצליח במשימה.

הדבר החשוב ביותר שלמדתי הוא שבריאותינו נתונה בידינו ולא בידי הרופאים.
נדהמתי לגלות שמחלות שמוגדרות ככרוניות נעלמות ללא שוב ודי בקלות בזכות שינוי בתזונה ובגישה.

אני מייחל ליום בו הרפואה המערבית תחקור, תילמד ותיישם את גישת  "הנטורולוגיה"  לפיה פועל ד"ר אשחר.
ביום בו יחול שינוי זה אנשים לא יילקו במחלות לב, סוכרת, סרטן ובמחלות רבות נוספות וכאלה שכבר לוקים במחלות אלה יירפאו.

בריאות לכולכם ובהצלחה בהמשך הדרך
אמנון ד.
054-2575175

אמנון ד. מספר על החלמה מיתר לחץ דם וסוכרת:

התלוויתי לאחי לפגישה עם ד"ר אשחר. במהלך חצי שעה של שיחה התברר לאחי שהוא איננו מוכן נפשית לשינוי שהוצע לו על ידי ד"ר אשחר. אבל למעשה מה שהדאיג אותו באמת היו ההבטחות האופטימיות של ד"ר אשחר לשיפור במצבי שנראו לו די הזויות. הוא שאל שוב ושוב - איך אתה יכול להיות כל כך בטוח שהוא יבריא מהסוכרת ולחץ הדם הגבוה. התשובה של ד"ר אשחר – "כי יש לי ניסיון רב במצבים כאלה וראיתי כבר מאות החלמות, כך שאין סיבה שזה לא יקרה גם אצלו", ממש לא נראתה לו הגיונית ולכן הוא לא התחיל בטיפול. והינה דווקא אני שבאתי ללוות הפכתי למוקד הפגישה ואחי שאל – מדוע שלא תתחיל אתה ואם יהיו לך תוצאות אני אצרף גם. אחרי לבטים וחששות כבדים הבנתי שאני בנקודה שאין לי מה להפסיד בחיים, צומת בחיים שבה צריך לקבל החלטה קריטית. והחלטתי, החלטתי נכון לשמחתי. לחץ הדם שלי היגיע ל- 170, הסוכר ל- 140, עודף המשקל לכ- 40 קילו והרופאים לחצו עלי לקחת תרופות, כי זה לא אחראי להסתובב כך. על שינוי בהרגלי התזונה, ירידה במשקל או טיפול חילופי אף אחד מהם לא דיבר. מהר מאוד גיליתי שאני בידיים טובות ומקצועיות. ד"ר אשחר עמד לצידי לכל אורך הדרך במצב של הרבה חששות ותקופה של משברים לא פשוטים בחיים. לא פעם קיבלתי ממנו תמיכה בכיוונים שלא היו קשורים ישירות לבעיות שלשמן פניתי איליו והוא היה לי לעזר רב יותר מכל פסיכולוג שפגשתי בימי חיי. בפעם הראשונה בחיי הבנתי מה המשמעות של טיפול באדם ולא במחלה. ד"ר אשחר התייחס אלי כאדם שלם בעל חלקים רבים ולא נרתע מלהיכנס איתי לכל פינה שדרשה התייחסות ולהגיש את עצתו ועזרתו. והתוצאות לא אחרו לבוא. ירדתי 40 ק"ג, לחץ הדם ירד לאופטימום כמו גם הסוכר, ללא שום הזדקקות לתרופה כל שהיא. והסיוע בשאר ההיבטים, הרגשיים הנפשיים, שמחת החיים, האופטימיות, יכולת קבלת ההחלטות בנושאים שונים ויציאה מתקיעויות, היה עצום! שום טיפול לא שינה את חיי מכל כך הרבה הביטים כמו טיפולו של ד"ר אשחר. המלצתי לכל חבריי ומכרי לעבור את הטיפול, או לפחות להשתתף בסדנא, של ד"ר אשחר ועוד לפני שיש לכם בעיה כל שהיא. לחולים ביתר לחץ דם או סוכרת, אל תחשבו פעמיים, אם אתם באמת מחפשים להבריא מהמחלה ולא להיות תלויים בתרופות לכל החיים, לכו על זה, כי ד"ר אשחר הוא לדעתי האלטרנטיבה היחידה בארץ הזו לרפואה התרופתית.
אשמח לדבר עם כל פונה ולעזור לו להגיע להחלטה הנכונה כי זו בעיני ממש שליחות.
אמנון טל: 054-2575175

אלי גלבוע מנס ציונה מספר על החלמתו מלחץ דם גבוה וזריקת כל התרופות לפח:


זה קרה ביום בהיר אחד, בגיל 40 בעת ביקור שגרתי למדיי אצל רופא המשפחה. בין בדיקת גרון, מתן תשובות לשאלות שגרתיות ומדידת לחץ דם, זה הגיע.
"אתה סובל מיתר לחץ דם" אמר רופא המשפחה. ואז ללא הרמת המבט ממסך המחשב הוא הודיע לי כי הוא רושם לי תרופות שאצטרך לקחת כל יום, כל החיים. זהו, מחלה כרונית, הוא ציין, ושלח את המרשם הראשון למדפסת.
שאלתי מספר שאלות, אבל הרופא שכנע אותי בסמכותיות, והתחלתי ליטול תרופות על בסיס יומי.
מאותו יום התחלתי למדוד לחץ דם על בסיס דו יומי על מנת לראות את השפעת התרופות. לתומי חשבתי שעם נטילת התרופה, לחץ הדם אמור לרדת. אבל לא כך היה הדבר. ולאחר שלושה חודשים של נטילת התרופה (ללא תוצאות כלל ועיקר) שבתי אל רופא המשפחה. הוא צחק ואמר בטבעיות מרגיזה "בוודאי שלא תראה ירידה בלחץ הדם, כל מטרתה של התרופה הוא לשמר ולייצב את לחץ הדם שלך על הרמות הנוכחיות שלו, כדי שלא יהיה גרוע יותר". התרופה אמורה לשמור עליי חולה, אבל חולה יציב!
לאחר מכן הוא ביצע עוד 2-3 בדיקות שטחיות, בדק את תוצאות בדיקת הדם שלי ואמר שמכיוון שאני "שמן" אני חייב להגדיל את מינון התרופה לפי שתיים. זאת אומרת, שכעת עליי ליטול את שתי גלולות פעמיים ביום, לכל החיים.

הלכתי הביתה עצוב אך משלים עם מר גורלי, אני חולה!
התחלתי לחקור אודות יתר לחץ הדם, קראתי מאמרים, דעות, פורומים ובעיקר התחלתי להיות קשוב יותר לגוף שלי. לאחר מספר שבועות הבנתי כי לרפואה אין הבנה כלל ועיקר אודות המחלה, הגורמים לה וכל שכן על טיפול נאות.

התחלתי לנהל רישום דקדקני של הממצאים שלי כפי שהם ידועים לי:
- אני שמן מדיי (130 ק"ג)
- עייף בכל רגע של היום והלילה, אבל עייפות שאיננה נובעת מעבודה או מחוסר שינה, זו הייתה לאות טוטאלית - תחושה עזה שכל הסוללות שלי ריקות ומיובשות. פשוט לא היה לי כוח ל-כלום!
- התזונה שלי איננה מאוזנת כלל ומורכבת בעיקר מג'אנק ועוד ג'אנק.

ואז זה קרה, אני זוכר זאת בבהירות רבה, היום בו קיבלתי החלטה לתפוס פיקוד על חיי עם כל המשתמע מכך. הלכתי לדיאטנית של קופ"ח על פי המלצתו של רופא המשפחה.
אבל לא התאים לי לשקול באופן אובססיבי את 80 גרם הפחמימות המותרות ביום. ונשברתי!

הלכתי לקבוצת תמיכה של אוכלים כפייתיים, אבל לא התאים לי הפן הפסיכולוגי/פסיכיאטרי של הטיפול. ונשברתי!

הלכתי לייעוץ אישי הבונה מסלול הרזיה מידי, אבל לא התאים לי כל המשקאות והתוספים שביקשו ממני ליטול. ונשברתי.

וכך לאחר שבועות של ניסיונות חוזרים ונשנים למצוא את ה-דרך וה-טיפול, מצאתי את עצמי אצל ד"ר אשחר, האחרון שהעליתי בדעתי שיוכל לעזור לי. וכן הוא היה אחרון ברשימה שלי. ובדרך להרי ירושלים, עם תוצאות בדיקות הדם שהתבקשתי להביא איתי התמלאתי ספקות באשר לסיכוי של התהליך. והאמת, כמעט וחזרתי באמצע הדרך, אבל אולי משהו עליון מנע ממני לעשות זאת.
ואז זה קרה, בפעם הראשונה בחיי שמישהו קורא איתי את בדיקות הדם ומבאר לי את התוצאות בצורה ברורה ותכליתית שאין פשוט ממנה. וכך אותן תוצאות מעבדה, שרופא המשפחה שלי אמר כי הן טובות וכי אין לי מה לדאוג. קיבלו תפנית ונקודת מבט אחרת לגמרי כאשר ד"ר אשחר ביאר לי אותן והציב לי מראה מול הפנים. פתאום הבנתי שאני חולה, אבל יש לי סיכוי להבריא משום שעומד לרשותי המנתח הטוב בעולם, אני!

באותו הרגע החלטתי שאני על המסלול הנכון להצלחה ובעיקר הבראה. אמרתי לעצמי שהפעם אין תירוצים, תואנות, סיבות, חולשה עצמית או כל דבר אחר, אני מבצע את כל מה שד"ר אשחר אומר לי. שילמתי על הטיפול ועל ליווי אישי וכבר יצאתי מהפגישה איתו אדם אחר. הוא העביר לי את הכח והאנרגיה להאמין ביכולתי לשנות את המצב מהקצה לקצה, הוא נתן לי תקווה, עוצמה, אמונה מוחלטת שהכל תלוי בי ושהכל אפשרי לי, ואכן כך היה.

וכך, במשך שבוע אחר שבוע, חודש אחר חודש, הקילוגרמים נשלו ממני בקצב מהיר אבל יותר חשוב מכך, ה"סוללות" שלי התמלאו ואיתן החיוניות שבחיים. פתאום יש לי כוח, מרץ ואנרגיות שלא הכרתי בעבר. ואז הבנתי שאני על דרך המלך והתמלאתי גאווה עצמית ורוח גבית נשאה אותי למחוזות נפלאים.

על לחץ הדם אתם שואלים? ובכן, מערכים של 140-150/90-95 ירדתי במשך ארבעה חודשים בלבד לערכים מדהימים של 116-125/80! להזכירכם, ללא כל תרופה!

ומה על אותו רופא המשפחה שהודיע לי כי אני חולה לכל החיים? ובכן הוא מתעקש שאני עדיין חולה ושעליי להפסיק את הטיפול של "רופא האליל" ולחזור לטיפול תרופתי וזאת למרות הערכים הנורמאליים לחלוטין שיש לי! לרופא המשפחה הזה אינני הולך יותר.
ועל רופא האליל, אני ממליץ בחום לכל מי שמעוניין בשירותיהם של המנתחים הטובים בעולם, אתם עצמכם!

עוד נקודה אחרונה, שלחלקכם אולי היא מהותית, כמה זה עולה? המסלול שעברתי אצל ד"ר אשחר, היה הזול ביותר מבין כל המסלולים האחרים, כולל המסלול של "מכבי טבעי" לחבר עם פלסטיק מזהב!

היום אני אדם בעל ערכי לחץ דם תקינים לחלוטין, שוקל 94 ק"ג (ועוד ממשיך לרדת) ומלא אנרגיה.

אז, אם בא לכם ללמוד על עצמכם, להכיר את הטבע האמיתי שלנו כבני אנוש ולרפא את עצמכם, אל תחכו רגע נוסף, למקומות, היכון, צאו לדרך חדשה!

אלי גלבוע טל: 054-6678150

איריס ש. מספרת על ריפוי מלחץ דם גבוה ובעיות אחרות:

אני האמנתי באמת ובתמים שאני ובעלי ניזונים ממזון בריא. שנים שזנחנו מזונות לא בריאים, הקפדתי לבדוק כל תווית של מוצר שצרכתי ולראות שאין בו חומרים משמרים, וחומרי טעם וצבע מלאכותיים. הקפדנו על דגנים מלאים ואפייה עם שמנים מסוימים. בעוגות השתמשנו בסוכר חום וחומרים טבעיים. בגלל בעיות כיב הקיבה של בעלי נמנעתי כפי שחשבתי ממזונות מסוימים. ניסינו את כל סוגי תוספי המזון ועוד.
היינו ממש גאים בשמירה על בריאותנו ועל תזונה בריאה עד שלפני שנתיים נתקל בעלי בכתבה בעיתון שתיארה את ההיגיינה הטבעית ואת המוביל של הגישה בארץ, ד"ר ערן אשחר. הדמיון בין בעיות הבריאות של ד"ר אשחר שהובילו אותו להיגיינה הטבעית ולבעיות של אריה בעלי הובילו אותו לעצור ולחשוב אולי יש משהו בעניין. הוא יצר קשר עם ד"ר אשחר והתחיל ללמוד אצלו סדנא. כאיש מדע אריה התרשם מאוד מהבסיס המדעי של הגישה ומהניסיון הקליני של ד"ר אשחר. לראשונה הוא האמין שיש דרך להבריא מכל בעיות הבריאות שלו. אריה התחיל ללמוד בסדנא אצל ד"ר אשחר ולאחר מכן המשיך בטיפול אישי ואני התלוויתי לפגישה. במהלך פגישה ארוכה התוודעתי לעקרונות המדהימים של גישת ההיגיינה הטבעית. לראשונה נפקחו עיני והבנתי מהסבריו המעמיקים של ד"ר אשחר מה הם באמת עקרונות הבריאות והתזונה וכמה טעיתי. יצאנו מהפגישה נפעמים ועם החלטה נחושה שזו הדרך שחיפשנו ואותה אנחנו הולכים לאמץ לכל שארית חיינו.
בעיני הרפואה נחשבתי בריאה במשך 60 שנות חיי. לחץ הדם שלי הגיע ל- 140. סבלתי מאלרגיה כרונית באביב שבגינה נטלתי תרופה וספריי. סבלתי מפטרייה כרונית, עמידה לכל משחה, באוזניים במשך שנים שבגינה מרחתי משחות ושמתי טיפות. רמת השומנים בדם הייתה גבוהה יחסית. למען האמת חשבתי שאלה אינן ממש בעיות ושניתן לחיות איתן בשלום, גם אם הן מטרידות מאוד. מה גם שהרפואה מצידה הגדירה אותי כאדם בריא בסך הכל.
מד"ר אשחר למדתי שלחץ דם ברמה של 140 זה לא לחץ דם גבולי, כפי שאמרו לי הרופאים, אלא לחץ דם גבוה מאוד ומסוכן שצריך לטפל בו. ד"ר אשחר ניתח את הבדיקות שלי מזווית חדשה לחלוטין ששום רופא מעולם לא התייחס אליהן. כמו כן למדתי שכל התופעות שאני חווה הן תוצאה של אורח חיים ותזונה לא מושלמים שמובילים למחלות. האמת די הופתעתי לשמוע שאני לא ממש אוכלת נכון.
התזונה החדשה גרמה לשינוי משמעותי בבריאותי: האלרגיות באביב נעלמו ואיתן התרופות, לחץ הדם הגיע ל- 115/60, ירדתי כ- 10 קילו מיותרים במשקל שאף פעם לא הצלחתי להוריד ולא הבנתי מדוע, ולמרבה ההפתעה אחרי שנים נעלמה גם הפיטריה באוזניים!!!
הורדתי את הציפורניים המלאכותיות שהיו לי וגיליתי שהציפורניים שלי גדלות ובריאות כפי שלא היו שנים. העור שלי השתנה פלאים ואין ספק שאני נראית צעירה בהרבה בהשוואה למצבי לפני ההיגיינה הטבעית. אני בטוחה ששום ניתוח עור לא היה יכול לעשות את השינוי הזה. הרגשתי שזה שינוי פנימי עמוק ולא שטחי ומלאכותי, ללא כיסוי אמיתי, כמו ניתוח קוסמטי. תופעה משמחת מאוד היא העובדה שהתחלתי להיכנס לבגדים של הבנות שלי שהן בנות 18, ו- 36 !! אני בהחלט מקבלת מחמאות מכל החברות שלא מבינות איך עשיתי את זה. אבל החשוב מכל זו החוויה של תחושת הבריאות הנהדרת שנכנסה לחיים שלי. כפי שאמרתי כבר שנתיים שלא לקחתי כדור נגד שום דבר וגם לא את החיסון נגד שפעת שנהגתי לקבל לפני ההיגיינה הטבעית. מד"ר אשחר למדתי שזו הייתה טעות קשה לעשות זאת. ואכן במשך השנתיים האחרונות לא חליתי אפילו פעם אחת בשום מחלה שהיא למרות שמסביבי כולם היו חולים.
מאוחר יותר הצטרפתי לסדנא קבוצתית ללימוד מעמיק של גישת היגיינה הטבעית. יצאתי מהסדנא מחוזקת שבעתיים בעקבות המידע המדהים שקיבלתי שם. למדתי מד"ר אשחר כיצד למנוע מחלות שרבים מחברותי הצעירות ממני כבר חולות בהן. למדתי שהיגיינה טבעית ובריאות זה לא רק תזונה אלא הרבה יותר מזה ובלי להבין את זה אי אפשר להגיע לבריאות טובה. הסדנא עשתה לי חשק גדול ללמוד עוד ועוד על הגישה המדהימה הזו ששיפרה את בריאותי ובריאות בעלי ללא הכר.
ד"ר אשחר שינה את חיינו באמצעות גישת ההיגיינה הטבעית ואנחנו מצידנו מוכנים לעשות זאת עבור כל אחד אחר משום שאנחנו מאמינים בכל ליבנו בגישת הבריאות הנפלאה הזו וביתרונותיה העצומים לכל אדם.

אתם מוזמנים לקבל ממני המלצה אישית וחמה
איריס – מרצה בלימודי אנגלית למורים
כפר סבא


050-2322056

קובי גי'נו מספר כיצד ניצל ממוות בלתי נמנע שייעדו לו הרופאים:

בגיל 25 התחילה אצלי בעיה שהוגדרה על ידי הרופאים כגנטית: אגירת גליקוגן בכבד ובשריר, חוסר אינזים שמפרק את הסוכר, GCD3. במשך 8 שנים סבלתי מהתפרצויות של המחלה – כאב תופת בחזה, בכתפיים, סחרחורת, חולשה חריפה. אחרי 3 חודשים יש הקלה מדרגה 10 לדרגה - 6 . באופן רגיל הייתי חי עם כאב תמידי ברמה של – 6,. לרופאים לא היה שום פתרון בשבילי מלבד שיכוך כאבים. יותר מזה, הם אמרו לי שהמחלה, החולשה בשרירי השלד שמתקדמת משנה לשנה, תלך ותתגבר עד שתסתיים במוות בטווח זמן קצר.
בצר לי חיפשתי טיפולים אנרגטיים שיקלו על סבלי. הטיפולים האלה הקלו קצת על הכאבים, אך לא יותר מכך. יותר מזה הכאבים חזרו תוך זמן קצר.
בחצי שנה האחרונה לפני שהגעתי לד"ר אשחר כבר הרגשתי מצוקה הולכת וגדלה בנשימה. חודשיים לפני כן התחיל שיבוש בראייה, במיוחד במצב של עייפות. התקשיתי מאוד להמשיך בעבודתי ככותב מזוזות כיוון שראיתי במזוזה את המילים מבולבלות וחשוכות. לכל אלה התלוו חולשה מחשבתית, חוסר יכולת להתמקד ולהתרכז, פיזור דעת, חוסר חדות במחשבה, קושי בתקשורת עם אנשים, בהעברה ברורה של מסרים.
בנוסף לזה בבדיקת CT גילו אצלי ציסטה בכבד.
גם לחץ הדם שלי היה גבוה ועבר בדרך כלל את ה- 140.

וכך במקרה מצאתי את ד"ר ערן אשחר באינטרנט. לא קיבלתי ממנו הבטחה לריפוי, לא ידעתי האם הגישה שלו יכולה לעזור, אבל הבנתי ממנו שאם יש משהו שיכול באמת לעזור אז זה מה שהוא מציע, "תזונה כירורגית". התרשמתי ממנו וממטופלים שאיתם דיברתי שהוא הצליח לעזור לחולים במגוון רחב של בעיות ולאט לאט הבנתי שהגישה בעצם מטפלת בשורש של כל בעיה, בגוף עצמו, או יותר נכון מאפשרת לגוף לטפל בעצמו.
החלטתי שאין לי מה להפסיד.
בתאריך 4.3.10 נסעתי אל ד"ר אשחר, אבל באמצע הדרך לא יכולתי לנהוג יותר וחזרתי הביתה. הייתי צריך עוד כמה שבועות של איסוף עצמי והתאוששות כדי לנסות שוב לנסוע.
לבסוף הגעתי לפגישה. פגשתי אדם עם אכפתיות גבוהה ביותר ורצון עצום לעזור לי. פגשתי אדם עם אמונה וכח השפעה בלתי רגילים שמאמין בדרכו. אני חייב לציין שבמהלך השנים של המחלה איבדתי את אמונתי בכל דבר, במיוחד ברופאים ובמטפלים, אבל האיש הזה ריתק אותי כמו מגנט. ראיתי והרגשתי את הרצון העז והכן שלו לעזור לי. בגלל תקופה ארוכה של חוסר יכולת לעבוד לא היה לי כסף לשלם עבור הליווי ומלא הטיפול. ד"ר ערן אמר לי שמה שחשוב לו זה שאבריא ושהוא ילווה אותי בכל זאת ללא תשלום ואם יהיה לי כסף בעתיד אז אשלם לו. מעולם לא גילה לי מישהו אכפתיות כל כך גדולה, אפילו לא ההורים שלי. התאהבתי באיש הזה, הרגשתי שיש לי אבא חדש.
במשך יותר מ- 15 שנה הייתי מכור לעישון, עישנתי משהו כמו 3 קופסאות ביום. ד"ר ערן אמר לי שאין סיכוי שאבריאה מבלי להפסיק לעשן. אמרתי לו שמעולם לא הצלחתי להפסיק לעשן. התחלנו בליווי וניהלנו מידי יום שיחות ארוכות. ד"ר ערן הקדיש לי זמן ותשומת לב שאנשים ששילמתי להם לא הקדישו לי. האמנתי באיש בכל ליבי ונפשי. הוא הפעיל עלי קסם ואנרגיה בלתי רגילים וקיבלתי החלטה שאני מפסיק לעשן. בפעם הראשונה בחיי הצלחתי להפסיק לעשן. קיבלתי הנחיות תזונתיות יומיות ושבועיות מד"ר ערן וגם עצות ותובנות רבות בתחומים אחרים ורבים.
תוך כמה חודשים חל שינוי עצום במצבי, כל הסימפטומים והתופעות שמהן סבלתי התמתנו מאוד ולבסוף נעלמו. הייתי בהלם. חצי שנה קודם אמרו לי הרופאים שהסוף שלי קרוב. הלכתי לבית החולים לפגוש את הרופאים ולספר להם על מצבי. ניסיתי לדבר עם הפרופ' שאצלה "טופלתי". היא הסתכלה עלי משועשעת ואמרה – אתה עוד חי? הייתי בהלם. אמרתי לה שאני רוצה לספר לה מה עברתי אבל היא סירבה לקבל אותי. הלכתי משם.
לפני שלושה ימים ב- 28.1.2013, כמעט שלוש שנים אחרי שהגעתי לד"ר אשחר צלצלתי איליו שוב כדי להודות לו על כל מה שעשה עבורי. היום אני מרגיש טוב יותר ובריא יותר מהתקופות הכי בריאות שחוויתי בחיי. אין כל זכר למחלה ולבעיות שלי. אין זכר להתקפים.
אני חושב שפגשתי מלאך ולא בן אדם. כל ימי חיי לא פגשתי אדם ברמת אכפתיות ואהבה כזו לבני אדם. ד"ר ערן התנהג אלי כאילו ששילמתי לו אלפי שקלים על הטיפול, הוא התעלם לחלוטין מהעובדה שלא קיבל ממני שקל עבור הטיפול והמשיך במסירות ומידי יום ללוות אותי עד להחלמה שלי. אין מילים בפי להודות לאיש, למלאך הזה. כל אדם שמגיע איליו צריך להודות לאלוהים על הזכות הגדולה שנפלה בחלקו לפגוש את האדם הגדול, הענק הזה. כל אדם חולה בישראל חייב לפגוש את ד"ר ערן, חייב להכיר אותו וחייב להיות מטופל שלו. כל אדם בישראל חייב להפיץ לכל מי שהוא מכיר ואוהב שיש אדם כמו ד"ר ערן ושכדאי לפנות איליו לעזרה. אמרתי לד"ר ערן שאם אתחתן פעם זה רק בזכותו ואני מבטיח לו שהבן שייולד לי יקרא על שמו. אני לא יודע איך להודות לאיש היקר הזה שהציל אותי ובעיקר שנתן לי מעומק ליבו ונפשו את כל מה שהיה יכול לתת תוך התעלמות מוחלטת משיקולים אינטרסנטיים, משיקולי כסף, אגו או משהו אחר. היחס הכי אנושי, הכי אוהב, הכי מסור שחולה יכול לקבל על פני אדמות. ממש מדהים. לא פוגשים כל יום אדם כזה.

אתם מוזמנים לכתוב לי או לדבר איתי.

כל טוב לכם
קובי ג'ינו
אריה לוין 14/10 קריית שמואל
טל: 076-5499700

מוטי נקר מת"א מספר:

כשהבנתי שיש לי לחץ דם גבוה הופתעתי מאוד כיוון שאני רוכב מידי יום עשרות קילומטרים על אופניים לעבודה וחזרה. חשבתי שהספורט האינטנסיבי ישמור על בריאותי, אבל הבנתי שטעיתי. ממש לא רציתי ללכת על תרופות והתחלתי לסרוק את האינטרנט. נתקלתי במאמר של ד"ר אשחר שהדהים אותי כי הוא דיבר על ריפוי, מה שהרופאים שלי אמרו שהוא לא אפשרי. מד"ר אשחר הבנתי שיש פרמטרים חשובים אף יותר מפעילות גופנית וזה התזונה, אבל ממש לא מה שידעתי על תזונה, זו שהביאה אותי ללחץ דם גבוה. למדתי לעומק היכן טמונה הבעיה והליווי של ד"ר אשחר היה קריטי לתהליך. בסופו של דבר ניצחתי את לחץ הדם שמהר מאוד היגיע לאופטימום לפי תפיסתו של ד"ר ערן אשחר. בנוסף אימצתי לעצמי בשמחה אורח חיים בריא שאותו אני אוהב מאוד ומוסיף לי המון אנרגיה לפעילות הגופנית המאומצת שלי.
אני מברך על כך שמצאתי את ד"ר אשחר באינטרנט מבין ים של מידע ברשת שקשה מאוד להתמצא בו. ד"ר אשחר הוא היחיד שנתן לי הבטחה ג'נטלמנית לריפוי וזה אכן קרה. לכו על זה בכל הלב ובשמחה. האמינו לי, מחכה לכם עתיד טוב יותר.

כל טוב
מוטי: טל 057-7625261

מוטי ר. מספרד מספר:

במשך שנים טיפלתי בתרופות בדלקת הפרקים בסוכרת ובלחץ הדם שלי שעלה ועלה. סבלתי מהגבלות פיזיות קשות. אחרי בדיקה של עורקי הלב נפלה עלי פצצה נוספת – סתימות קשות בעורקי הלב והמלצה לעבור ניתוח מעקפים באופן מידי. התחלתי לחפש באינטרנט והגעתי לד"ר ערן אשחר. האמת, היה לי די קשה לקבל את הביטחון הרב שבו הוא הבטיח שיפור מהמצב ויציאה מהניתוח. אחרי התלבטויות רבות במשפחה החלטתי ללכת על זה. הייתי זקוק להחלטה נחושה להבריא כי השינוי היה גדול, אבל התוצאות היו שוות את הכל. ירדתי מעל 20 קילו במשקל באופן משמעותי. לניתוח לא הגעתי מעולם כי לא הייתי זקוק לו. רמת הסוכר ירדה פלאים והתאזנה. לחץ הדם מאוזן ללא תרופות בכלל. אפילו בדלקת הפרקים חלה התמתנות משמעותית. אין ספק שהשינוי הזה הוא המשמעותי ביותר שעשיתי עבור בריאותי במשך כל חיי. אין לי אלא להמליץ על הדרך הזו לכל מתעניין.

יוסי. א כותב:

למשפחת אשחר היקרה
אני מרגיש שהשנה שהסתיימה לפני 3 ימים היא שנת מהפך בחיי, שנת קבלת עול בריאות הגוף. כיהודי מאמין בבורא עולם אני מבין כי גוף בריא מהווה כלי להכיל את הנשמה בקרבו ולעבוד ולשכלל את עולמו של ה'. הרגשתי בתפילות ראש השנה האחרון כי בכוחות המחודשים שקבלתי בעקבות טיפולך והנחיותיך יש בי הכוח להתחיל את השנה ביכולת עצומה להכיל את ברכת ה' בעולמו. לחץ הדם שלי תקין ללא תרופות כבר מזה חודשים, ירדתי מאוד במשקל ואני מרגיש כמו נוצה ביחס להרגשתי כשהגעתי אליך. בדיקות הדם שלי הולכות ומשתפרות. והלכתי היומית הפכה לקלה וקלילה כמו שלא הייתה כבר שנים.
אשר על כן באתי להודות לך- ד"ר ערן ולזהר רעייתך - על המסירות והדבקות שגיליתם במשימתכם להבריא את בית ישראל – תודה רבה.
ה' עוז ( בריאות ) לעמו ייתן- ה' יברך את עמו בשלום (השלום הוא הכלי המחזיק בעולם את ברכת ה')
תודה ושנה טובה

יוסי אפ

יוסי ג'רסי מספר על עצמו ועל אמו:

במשך תקופה ארוכה הרגשתי סימפטומים מוזרים. בבדיקה גילו אצלי לחץ דם גבוה. חברים המליצו על ד"ר אשחר. נרתמתי לטיפול ברצון כי הבנתי את ההשלכות של לקחת תרופות רעילות במשך כל החיים. מאוד לא רציתי בזה. הגענו אני ואשתי לד"ר אשחר והתחלנו ליישם מיד את השיטה שלו. לחץ הדם ירד בעקביות ולבסוף נשאר נמוך כמו שלא היה כשהייתי בגיל 20. עוד אוסיף שגם אשתי ירדה עשרות ק"ג במשקל ושיפרה את בריאותה. הסיפור של אימי קלרה הוא מדהים בפני עצמו. אמא שלי בת 72 הובאה לד"ר אשחר על הידיים אחרי אירוע מוחי שגרם לה לחוסר יכולת ללכת באופן עצמאי. הרופאים המליצו על ניתוח בעורק הצוואר שלה אבל גם אמרו שבגלל מצבה הבריאותי וגילה יתכן שלא תחזיק מעמד בניתוח. אחרי טיפולו של ד"ר אשחר היא לא נזקקה יותר לניתוח. מצבה השתפר מיום ליום ונדהמנו לראות שהיא החלה ללכת מספר קילומטרים ביום ללא כל קושי. ממש חזרה 20 שנה לאחור. היא גם יצאה עם ד"ר אשחר לסדנא בת שבועיים שהוא קיים בבית מלון בשורש וד"ר אשחר סיפר לי שהיא הייתה תמיד הראשונה בטיול היומי.
כאדם מאמין אני מודה לבורא על שאני ומשפחתי מצאנו את ד"ר אשחר ואת הדרך שהנחיל לנו ובה אני מתמיד כאורח חיים.

 יוסי

מאיר. ק מקרית אתא מספר:

הגעתי לד"ר אשחר עם בעיית לחץ דם גבוה. הייתי צריך לבחור בין שתי אפשרויות: להמשיך בכדורים לכל החיים, עם כל המחירים, הנזקים והבעיות שמתלווים אליהם, או טיפול בשורש הבעיה. בחרתי ברצון באפשרות של טיפול יסודי וטבעי ללא תופעות לוואי מזיקות. ואכן מהר מאוד ראיתי תוצאות. כיום לחץ הדם שלי מאוזן ללא תרופות וכל מדדי הבריאות שלי השתפרו בצורה מרשימה. בנוסף קיבלתי בונוס של ירידה למשקל שכבר שנים לא הייתי בו ואנרגיה גבוהה לכל אורך היום והערב.
אני ממליץ לכל מי ששוקל, לא לחשוב פעמיים. זו הדרך הטובה ביותר שיש.

בריאות לכל
מאיר: 04-8443883

מייק לבקו כותב: הסוכרת הקלה ולחץ הדם הגבוה נעלמו:

הגעתי לד"ר אשחר כשלחץ הדם שלי והסוכר בדם גבוהים מהשיא העליון המומלץ על ידי הרופאים. מיד הבנתי שאורח החיים שלי ובעיקר התזונה הם האחראים לבעיות שלי. לא הייתה לי בעיה לשנות את דפוסי האכילה שלי כי הבנתי שזו דרך החיים הנכונה והאופציה לקחת תרופות ולהמשיך להתעלל בגופי לא נראתה לי הגיונית.
מהר מאוד הגעתי לאיזון, גם בזכות זה שלא משכתי את זה למצב חמור לפני שהגעתי לטיפול. כיום אני חיי על פי אורח חיים טבעי והגיוני ללא כל תרופות ועם אנרגיה גבוהה ביותר לאורך כל היום. אין ספק שזו היא דרך החיים הנכונה לכל אדם ובמיוחד לחולי סוכרת ויתר לחץ דם. ממליץ בכל לב.

מייק לבקו,


לפרטים נוספים התקשרו לטלפונים:

 03-3724200 או - 0545-748176

או למנהלת הקליניקה בואטסאפ - 0545-742631


 

 

 


Go Back  Print  Send Page
לייבסיטי - בניית אתרים