מרכז אשחר לריפוי מלחץ דם גבוה, סוכרת מבוגרים ומחלות פנימיות, מניעת ניתוחי מעקפים וצנתורים ושיקום חולי לב לאחר צנתור וניתוח מעקפים - ריפוי מקוליטיס ומניעת דיאליזה

תרופות וניתוחים לעולם
אינם מטפלים בגורמי המחלה
אלא רק מנציחים אותה

בריאות נובעת
מאורח חיים בריא

אנחנו יצרנו את מחלותינו
ובידינו השליטה להרחיקן מחיינו

אין אדם יכול למלא
בשלמות את התכלית שלשמה
ירד לעולם כשהוא חולה

בריאות היא המצב הטבעי
והנורמלי של הגוף
החולי הוא סטייה מהטבעי
הריפוי של חנה מקוליטיס כרונית אחרי 17 שנים של תרופות והצלה מדיאליזה.


שלום


שמי חנה אטיאס. אני בת 71. הגעתי לד"ר אשחר לפני כמעט 3 שנים עם בעיה קשה של קוליטיס, דלקת מיעים קשה וכרונית שממנה סבלתי במשך 17 שנים. בחור צעיר בשם אור סופר שסבל גם מקוליטיס אבל רק זמן קצר ונרפא על ידי ד"ר אשחר הפנה אותי לד"ר אשחר.
אבל המקרה שלי היה חמור מאוד. במשך 17 שנים קיבלתי תרופה אנטי דלקתית חזקה בשם ראפאסל. זה דיכא לי את הדלקת וחשבתי שהכל בסדר ואני בריאה. הסתבר לי שטעיתי. בשלב מסוים התחילו להתפרץ לי אפטות, פצעים קשים בפה ובחניכיים ופצעים במעיים. התשובה של הרופא הייתה - הגדלת המינון של התרופה. אבל אז התחילו לי כאבי בטן קשים. הרופא הוסיף לי גם קורטיזון. כאב הבטן עבר, אבל אחרי כמה שבועות חזר. בינתיים עם הקורטיזון התחלתי להתנפח ולעלות במשקל. הרגשתי גרוע וחולה מאוד. התרופות לא גרמו לי להיות בריאה אפילו לרגע אחד. הרופאים האשימו את הגנטיקה שלי וגם את הגיל בכל הבעיות שלי.
מצב תפקוד הכליות שלי היה גרוע ואף רופא לא ממש אמר לי משהו על כך. ד"ר אשחר יידע אותי שאם אמשיך בכיוון שהלכתי בו עד שפגשתי אותו אגיע בוודאות לדיאליזה. הוא הזהיר אותי שהחומציות בדם שלי גבוהה מאוד והיא ממשיכה להזיק לכליות.
רמות השומנים שלי בדם היו גבוהות מאוד ואחוזי השומן התת עורי שלי היו גבוהים במאות אחוזים מהאופטימום שציין ד"ר אשחר. בנוסף היה לי לחץ-דם-גבוה (יתר-לחץ-דם) שבגינו לקחתי תרופה. הדופק הרגיל שלי היה גבוה מאוד, 90. הסוכר שלי בדם היה קרוב ל – 100, נקודה שאותה הגדיר ד"ר אשחר כסוכרתית. פה ושם צמחו לי ציסטות ועברתי ניתוחים להסרתם. כמו כן סבלתי מעודף משקל של 26 קילו, כאשר הגובה שלי היה 151 ס"מ. במקביל התפתחו לי פטריות על העור של כל הגוף כמעט.
אז הייתי עם 5 תרופות לבעיות שונות והרגשתי כבדה, עייפה, חסרת נשימה וחולה מאוד. מתוך ייאוש חיפשתי פתרונות אחרים מחוץ לרפואה, פתרונות טבעיים שקצת יקלו על סבלי.  כך הגעתי לד"ר אשחר.
מאוד התלהבתי מהקורס הראשון והבנתי שיש לי תקווה לשיפור. עדיין לא האמנתי שאוכל להירפא כי בכל זאת אני כבר 17 שנים עם המחלה ואצלי כנראה זה כבר מאוחר מידי.
לשמחתי טעיתי לחלוטין. ד"ר אשחר אמר לי שבגלל מצב הכליות החמור שלי הוא לא יכול להכניס אותי לתהליך של תזונה כירורגית. לכן הוא הכניס אותי לתכנית ביניים שתוביל לשיקום הכליות. הוא אמר שרק לאחר מכן ניתן יהיה לטפל באופן ממוקד יותר בבעיית הדלקת הכרונית במעי הגס שלי.
לא האמנתי למה שראיתי. בגילי המבוגר מצב הכליות התחיל להתאושש ואחרי כחודשיים חזר למצב תקין לחלוטין. במקביל התחלתי להרגיש הרבה יותר טוב, יותר חיות ויותר אנרגיה, המרקם של היציאות השתנה, כאבים שהיו בכל מיני מקומות נעלמו, ירדתי במשקל ויכולתי לתפקד שעות ביום ללא קושי.
מעודדת מאוד מהשיפור שחל במצב הכליות ובבריאות שלי בכלל עברתי לתזונה הכירורגית. זה לא היה פשט, אבל התוצאות היו שוות מאמץ גדול פי 10 מזה. כל הנפיחות בבטן, כאבי הבטן במשך שנים, היציאות המרובות, הרכות והמימיות והעצירויות, הדימומים הרבים, הדלקת, הכל הלך ונעלם.
לבסוף יכולתי להגיד שאני בן אדם חדש ושאני בריאה לחלוטין ושנרפאתי מהמחלה שליוותה אותי במשך 17 שנה. זה היה פשוט הרבה יותר ממדהים, זה היה מבחינתי נס.
וזה עוד לא נגמר. ירדתי מעל 23 קילו במשקל. השומנים בדם שלי התאזנו, הסוכר התאזן, לחץ הדם ירד לאזור - 90/60, ולא תאמינו אבל כל הפטריות על העור שלי נעלמו לחלוטין. אני חושבת שחזרתי 30 שנה בגיל לאחור.
כיום אני הולכת על פי התכנית של ד"ר אשחר לשמירה על הבריאות. אני מודעת לעקרונות הבריאות והתזונה ולא מזלזלת בהם. אני לא מתפתה לאכול מוצרים שהם בעיני כבר לא מזון כי אני מודעת להרס שהם גרמו בגופי במשך שנים.
אנשים לא אוהבים שאני מעירה להם על כך שהם אוכלים לא בריא. לצערי אנשים רוצים או צריכים לעבור סבל כדי להבין כמה הבריאות יקרה. הם חושבים שלאכול כל מה שהם רוצים זה הדבר הכי חשוב לאיכות החיים שלהם. לדעתי הן טועים לחלוטין. הם לא רוצים ללמוד מניסיונם של אחרים, אפילו לא מאנשים קרובים להם מאוד שהיו מאוד חולים ומול עיניהם, כמוני, קמו לתחייה. זה לא מדבר אליהם והם ממשיכים לחשוב שאין מחיר ולא יהיה מחיר למה שהם עושים. הלוואי והם היו צודקים. אני בכל אופן לא ממשיכה להשלות את עצמי שזה נכון ואין לי שום עניין למרוד שוב נגד חוקי הטבע והבריאות שד"ר אשחר לימד אותי.
אני מודה לבורא עולם ולד"ר אשחר שליחו על כך שהציל אותי מדיאליזה, מחיים עם סבל וייסורים וחרדות, מאיכות חיים גרועה וסביר להניח גם ממוות מוקדם. אני רוצה להוסיף ולהדגיש עוד נקודה. אני לא עשירה והטיפול של ד"ר אשחר לא היה לי זול, אבל בסופו של דבר הוא היה הטיפול הכי זול בעולם שיכולתי לקבל. עכשיו אני יודעת שאם היו מבטיחים לי מראש את התוצאות שקיבלתי הייתי מוכנה לשם גם פי 10 כדי להשיג אותם. לפני שהתחלתי חשבתי שהטיפול יקר וכמעט ויתרתי עליו. איזה מזל שאלוהים הכניס לי תבונה בראש ולא הלכתי אחרי האגו שלי. אין טעם ללכת כמוני על 20 טיפולים אלטרנטיביים שלא שווים כלום ומטפלים בסימפטומים שלכם לכמה שעות או ימים. תעשו חשבון, בסוף זה יעלה לכם הרבה יותר. הטיפול של ד"ר אשחר היה מבחינתי המקצועי והמדויק ביותר שיכולתי לקבל בעולם.
עובדה  - זה הטיפול היחיד שריפא אותי מכל הבעיות שלי, מה שמיטב הרופאים בישראל לא מסוגלים לעשות. בעיני ד"ר אשחר הוא הרופא הטוב ביותר במדינת ישראל ואולי בעולם כולו.
אז אל תחסכו אפילו שקל אחד ולכו על הטיפול של ד"ר אשחר, כי הוא יחסוך לכם מאות אלפי שקלים בחיים שתבזבזו על מחלות.

שהשם יברך אתכם.

אמליץ בשמחה לכל פונה.

חנה אטיאס

טל נייד: 052-2987489  טלפון בית:04-8442182

 
לייבסיטי - בניית אתרים